Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hej Dziewczynki 🌻 Od dzisiaj znowu zaczynamy :):):) JA już jestem po śniadanku Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jade do jakiegoś głupiego teatru. Bądzcie ze mną tam duszą, bo to nie będzie spektakl. Ogólnie to spektakle lubie, ale to pogadanki na temat teatru to dno.... Takie jest moje małe skromne zdanie. P.S. Spotkałam GO dziś rano :) i się do niego uśmiechnełam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jesczze \'przed\'> pomyslalam,ze mozewarto przed jedzeniem wypijac szklankę wody... moze wtedy nie bedzie takiej checi an wcinanie ;) Kajol -> :D tak trzymac Dhalii-> ranny ptaszekz Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku 🌻 dzisiaj od rana roznosiłam swoje CV i musiałam wcześniej wstać :) Kurcze takiego mam dzisiaj lenia, że szok... Kajol brawo :) oby tak dalej :) A nasz Zuczek ❤️ to śpi jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj.. już \'po\'- 2 tosty, teraz ppijam herbatkę.. dzownili do mnei, czy chce zostać nianią :D.. chętnie, ale potrzebna byla juz od jutra, a ja muszę zaliczyc te nieszczesne cwiczenia :|...Wrrr... Tez szukam dżob- nieefektywnie. Za 2 tyg mam inwent- wiec dobre i to. kasa pilnie potrzebna- idę dzis na 1 zajecia na prawko..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dzisiaj jazdę :) ale dopier o 18, bo już niedługo egzamin... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jak tam Wam idzie Dziwczynki? Jestem jak najbardziej za grupowym ważeniem, bo to mega mobilizacja! Ćwiczenia też są ok... Kurcze tak bardzo bym chciala chodzić na basen, ale u mnie niestety nie ma :( Dhalii 🌼 ---> powodzenia w szukaniu pracy :) Ja niedługo też chyba będę musiała rozejrzeć się za czymś nowym. Emenemsiku ❤️ ---> trzymaj się na pierwszej jeździe :) Ja w ubiegłym roku przechodziłam to samo... Jejciu ile ja się namęczyłam, żeby uzyskać w końcu prawko... Zabieram się za naukę, bo w sobotę egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dziewuszki- ja ide dopiero na 1 spotkanie ! najpierw teoria i wyklady- dopiero potem jazda.. takze dluuuuga droooga przede mną :P... buuuziam Margo ❤️ dhalii🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj wstalam lewa noga:P i chodze wsciekla 😠 Ja juz chce WIOSNE! ta pogoda mnie przytlacza :( Jak moj synek wstanie to pojde z nim na dlugi spacer. Wpadne do Was wieczorkiem :) Milego popoludnia 🌻 Dhalii ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widze że jestesmy pelne mobilizacji :D tylko że ja weszłam dopiero teraz i przeczytalam ze slodycze raz w tyg np w niedziel a ja zjadlam przed chwila ciasto :D ehh no trudno nie wiedziałam. a i racja z tym ważeniem co 2 a nie co tydzien:) lepiej sie nie dolowac ;) chciałabym żeby tak co 2 tyg bylo 2 kilo mniej... a za to ciasto to mnie opierniczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykończona. Przeszłam przez całe centrumk Poznania PIECHOTĄ!!!! Na nogi nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piszę co zjadłam. bułka taka niby pizza mała sałatka z kromką chleba ciasto kochane mam nadzieje że się zjawicie dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Margoleńka sie uczy a Zuczczek bedzie wieczorem :) a reszta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. To moze ja tez napisze co dzis zjadlam :) 2 jajka na miekko - sniadanie Kubusia i Pysia nie kupilam slodyczy w sklepiku wow ! I pierogi mojej babci :) 1 pomarańczę. Już więcej jeść nie będę, nie jem po 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa - czyli dzisiejszy dzień udany :) cieszę się 🌻 Dziewczyna znam osoby które tylko dzięki temu dużo schudły ale na pewno nie na każdego tak działa. Jeśli ktos najwiecej kalorii nabija po 18 bo np wraca z pracy to wiadomo ze to bedzie na niego dzialac. ale jesli ktos akurat nie ma zwyczaju jesc na noc zbyt duzo albo je lekkie rzeczy to raczej to nie pomoze :) trzeba likwidowac swoje najwieksze słabosci np jedzenie po 18 albo słodycze albo fast foody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprobowac nie zaszkodzi :) zreszta ja i tak to juz stosuje tzn bardzo sie staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dziewczynki,znowu nagrzeszylam :P Jak wrocilam ze spacerku,to mezowi zachcialo sie nalesnikow,zjadlam 3 z twarogiem... no i nic nie cwiczylam :P kurcze ciezko sie jest do tego zabrac,ale wiem,ze bez systematycznosci to efektow nie bedzie... Mam dzisiaj zamiar pomolestowac troszke meza,to troszke kalorii ubedzie ;););) Co porabiacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Zuczczku no to opierdziel jak nic :D:D ale ja tez świeta nie jestem... wszystko przez te ciasta ze swiat jeszcze :O juz bym nie jadla nic słodkiego no ale one sa i sa i jakos tak sie zjada. wiec pewnie dopoki beda grzeszki tez beda. ka dzis cwiczylam wiec przynajmiej tyle dobrego hehe :) a ja zaraz chyba lece co moj Skarbek przyjdzie. tylko za bardzo go Zuczczku nie zmolestuj :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nagrzeszylam :|... to moze zacznijmy od jutra...;) albo od 1 IV :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emensmsika Ty czym? nie nie od 1 to z pozno. wybijemy sie z rytmu i bedzie jeszcze gorzej!! starajmy sie chociaz... :) i np w poniedzialek wazenie i za 2 tyg nastepne hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 🌻 Emenems ❤️ Dziewczyny od jutra prosze sie trzymac dietki. Zero slodkosci cwiczonka po 18h nic juz nie jemy Ide wykapac synka,jeszcze wpadne do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, widzę że to słowo od jutra to jakieś magiczne jest :) No i ja zaliczyłam dzisiaj wpadkę :( ale niewielką ;) Dzisiaj jeszcze nie napisze co zjadłam, bo mi wstyd :/ al;e od jutra pełna mobilizacja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dziewczyny! ja sie do 17 super trzymalam- zjadlam tylko 2 tosty i mandaynke, myslalam,ze sie pochwale. Potem zlapalm mnie \'wilczy\' zjadlam 2 kanapkiz pmidorkiem, paczke czipsow, 4 kostrki czekolady i 2 kawalki babki :| Przez to tak \'przybieram\' :| PLAN JEST NASTEPUJACY: 27.III wielkistart ( mozan zmienic tytul topiku ;)) po 18 nie jemy nie jmey solodyczy ( tylkow niedziele, ciut, ciut) cwiczymy codziennie i codziennie sie spowiadamy masujemy sie ( 5 min, wystrarczy?:)) wazymy sie raz na 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems 🌻 jak dla mnie super :) i jak było na pierwszych zajęciach?? Bo u mnie z jazda dzisiaj nie nie najlepiej było :( kurcze a egzamin tuż tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane padam... Wpadlam jak obiecalam i mowie Wam dobranoc... Z sexu chyba nic nie bedzie bo zasypiamna siedzaco :P Jutro tez jest dzien ;) a od jutra dietka... Buziaki 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii❤️=>wystraszylam sie :P,poważnie, gdyby nie to,że wplacilam zaliczke pewnie czmyhalabym co sil w nogach :D...Jakies silniki, plyny... oleje :P. Jazda już kolo 27 IV. Szybciorem... A wiecie ile kurs? 1300 zl :|. Zero zakupow przez pol roku (becze;) ) Ciesze sie,ze Wam sie plan podoba :D. Trzymac się go. AUTORKA w szczegolności ;). Jutrro zaliczam tez alegle cwiczenia. Chyba osieje z nerwow. Nush na gardle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myslcie sobie że jestem ranny ptaszek hehe :D ja do szkoly jak zawsze... nie mogłam sie powstrzymac zeby nie zajrzec bo wczoraj troszke musialam uciec ;) Dhalii, Emenemsik - dacie rade 🌻 ja sie niedługo zapisuje.... to bedzie dopiero porazka cos czuje. no to mamy plan juz mniej wiecej... :) kurcze a mi teraz ciezko bo jestem przed @ i wiecie tez zachcianki.. 😠 trzymajcie sie kobietki dzisiaj ładnie, ja wejde po szkole czyli gdzies o 17 :) miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×