Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hej Dziewczynki :) Ja juz po fryzjerze... Jestem bardzo zadowolona :) Nawet sie nie spodziewałam, że może byc tak dobrze, bo byłam u tej fryzjerki pierwszy raz. Kajol 🌼 to był żart z tym przeklęciem topicu... Nie posądzam Cię o takie rzeczy :) :) :) Z tej radości po wyjściu od fryzjerki poszłam do cukierni i kupiłam sobie mega ciacho :P Pozdrówki Ciepłe dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku, moze gorsze dbnia masz ale nie martw sie przejdzie :) 🌻 ja powoli wychodze z \"dołka\" :) Margoleńka no to super :D:D chetnie byśmy jakas fotke zobaczyly nie dziewczyny? :D:P ja jeszcze dzis nic nie zjadlam ale zaraz sie biore za obiad hehe :)a i wiecie, dzis za dzume dostalam 5, sprawdzian :D przynajmiej tyle dobrego. emenems, dhalii 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja jutro wyjeżdżam do Szczecina, więc przez cały weekend mnie nie będzie na topicu. Odezwę się w niedzielę wieczorem. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) a ja dalej ćwiczę:) 40 min rowerka, 100 brzuszkow, 50 skosów...ehh buziale 4 everyone:) Margolenka❤️ daj fote ..;) Dhalii, Aneczka❤️ Zuczczuś❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems❤️ ja dzisiaj 80 ;) Ja też niestety Was opuszczam, bo jadę do Krakowa :/ więc do niedzieli Kochane 👄 Aha i Emenemsiku nie myśl sobie, że zapomnę o brzuszkach :P Do niedzieli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ brawo!już dopisuję Cię do tabeleczki ;)... ahh 5 maja będziemy laski :D :D :D... wracaj szybko :* Margo❤️ TY też, kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wpadłam jeszcze do was na chwilunie przed wyjściem na autobus... Z chęcią zrobiłabym sobie fotkę, ale niestety nie mam cyfrówki. Nawet telefon mam bez aparatu, więc nie ma szans. Chyba, że poproszę jakąś kumpelę, to mi pstryknie, to wtedy w niedzielę Wam podeślę :) Miłego weekendu moje Najdroższe ❤️ Obiecuję nie obżerać się w Sz-nie! Słowo Margo :P Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Anula o tej godzinei to juz smacznie spala ze zmeczenia :D w dzien lenistwo a po nocach nauka :P emenems dhalii normalnie gratuluje wytrwalosci :D🌻 mi sie cwiczyc cos nmie chce. ostatnie dni nauki, potem zaczne moze :) Margolenk, ja tez nie mam ani tego ani tego... tez zawsze szukam chetnym do robienia ;) czekamy na Was kochane, milego weekendu wszystkikm :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ..:) Margo❤️ trzymam za słowo... bo jak nie- będę musiała zacząć Cię terroryzować, a tego chyba obie nie chcemy ;D :*.Czekam na fotkę... Anulkaaj, a kiedy teraz te matury nieszczęsne wypadają? Nauka bez reszty pochlonęła naszą Aleks... nawet na topik nie ma czasu zaglądnąć.. ehh ;P. :* Ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) 5,6 maj polski angielski, no i ja 7 wos, 9 ustny angielski a 19 polski.... ja na razie dzis po barszczyku bialym :) mam troche robotki wiec lece :D wpadne jeszcze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wpadlam Wam tylko pomachac 🖐️ lapka :) Wybaczcie,ale juz uciekam. Jutro postaram sie byc na topicu :) Kolorowych snow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje jak mi się życie przelewa przez palce, a ja nie mogę go zatrzymać. Co ze mną jest nie tak?! Zaczynam nienawidzieć samą siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Zuczczku nieładnie takk uciekac :D🌻 no a mnie dzis wlasnie nie bedzie, kolezanka u mnie bedzie caly dzien do jutra ;) miłego dnia... 🌻 do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Kajol 🌻 co to za smutki :( Kochana usiechnij sie :D:D:D zycie jest PIEKNE!!! Mam nadzieje,ze to tylko chwilowe u Ciebie i ze nedlugo nam napiszesz,ze u Ciebie wszystko OK! Buziole 👄 Anulka 🌻 no to milego weekendu z kolezanka :) Ja juz po sniadanku,tradycyjnie teraz zabieram sie za porzadki,bo w domku syf..... Dobrze,ze dzisiaj nie musze gotowac obiadu,idziemy do tesciow :P na razie 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) aneczka ❤️ milego dnia z kolezanka.. jednak nie ma to jak babskie wieczory..;) zuczczek❤️ a Tobie- pysznego obiadku z teściami ( tylko nie szalej za bardzo;) ) A ja wczoraj-musze przyznać sę ebz bicia nie pocwiczylam.. za barfdzo- tylko 30 brzuchow zrobilam.. Bylam ze znajomymi na maratonie filmowym, potem w pubie i wroclam juz tak padnieta ze tylko na 30 brzuchow udalo mi sie zdobyc... ale wracam dzis do dobvrych postanowien ;)>Ciekawe jak tam Dhalii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jednakjestenm na razie :D dziękuje tez mysle ze bedzie udany :) zuczczek miłego obiadku hehe :) emenemsik dobrze ze te 30 było :) ważne ze w ogole bo najgorzej to przestac choc na jeden dzien... buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zuczczku za troskę :* U mnie już lepiej, ale i tak źle. Chociaż humor mi wrócił. Crazy Loop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kajol 🌻 Emenems ❤️ Anulka 🌻 Kochaniutkie milego wieczorku,ja ide pod prysznic i chyba lulu.... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam depreche. I własnie się lecze czekoladą :/ Niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i zaraz sie żegnam hehe :D u mnie tak sobie z jedzeniem niestety ale najgorzej tez nie. dzien udany :) ale czau niewiele :) wiem ze nie bylo mnie tu wiele, ale jutro nadrobie ;) mysle ze dhalii i Margo juz beda :) no i Wy oczywiscie :) Margo 🌻 zuczczek🌻 dhalii🌻 emenems🌻 aleksandrowa 🌻 gdzie ona jest ? Kajol 🌻 głowa do gory :) do jutra :) miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Ja dopiero dotarłam do domku... Myślałam, że się wykończę :( Ten weekend był bardzo męczący. Miałam 3 egzaminy, ale myślę, że będzie wsio do przodu :P Na razie to tyle... Idę pod prysznic i lulu Papatki i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja już jestem🌻, ale tylko wpadłam się przywitać, bo padam :/ Od jutra zaczynam te praktyki, więc praktycznie cały dzień mnie nie będzie, dopiero wieczorkiem wpadnę :) Dobranoc Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja już trochę wypoczęta po weekendzie startuję z nową siłą. :D I bradzo się z tego ciesze. Znalazłam fajny artykuł na onecie jak \"obudzić w sobie energie\". Tutaj link: http://zdrowie.onet.pl/1479820,2039,,,,obudz_w_sobie_energie,profilaktyka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) W końcu się wyspałam :) Dzisiaj odwiedziła mnie babcia i ciocia, więc nawet nie miałam czasu zajrzeć na topic. Teraz robie pranie i trochę ogarniam w mieszkaniu. Aha! Ciotka przywiozła ciasto, więc takie było moje śniadanko :P Fotki z nowa fryzurka nie mam. Jak wyszłam od fryzjerki byłam max zadowolona, ale jak umyłam włosy, to minę miałam niezbyt ciekawą. Nie potrafię sobie ułozyć włosów tak jak ona i wyglądam nieciekawie, więc nie ma co pokazywać :O Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Oj Margo 🌻 grzeszysz tak jak i ja :P:P Dzisiaj dzwonilam do siostry i zalozylysmy sie o to,ze za 3 m-ce bede wazyc tyle ile chce... Wczoraj dostalam @ brzucho boli,no ale od jutra biore sie za siebie... Jaka u Was pogoda,bo u mnie ziiiiiimno,wiosna to czy nie wiosna! Emenems ❤️ wyszukaj na allegro znowu jakas fajna torebeczke :) Jakos ostatnio nie mozemy sie zgrac o tej samej porze i sobie poklikac :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×