Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hej 🌻 Ale tu dzisiaj pustki... Emenems❤️wczoraj zrobiłam 60 i padłam :P Dzisiaj mam nadzieję na więcej :) chociaż jestem taka zmęczona, po tych praktykach, że szok No nic, odezwę się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to brzuszki odrobione :) dzisiaj 90 :) Uciekam już dzisiaj, miłej nocki Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Kurcze wcielo mi moj wpis wrrrrrrr...... 😠 Kochane ostatnio mamy maly kryzysik na topicu :( Dacie rade byc dzisiaj takokolo 20h na kaffe,bysmy sobie troszke poklikaly - co Wy na to??? Dhalii ❤️ i dla Wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej. Znowu pustki? Nigdy nie możemy na siebie trafić. Szkoda.. :( Ale coż. Każdy ma swoje obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaa:) jej.. coś dluuugo mnie nie było,ale ostatnio mam coraz więcej zajec, prawko, w koncu pisanie 1 rozdzialu pracy.. ehhh Cwiczę dzielnie, Dhalii ❤️ kochana, odnotowalam wszystko w stopce :D... poki co u mnie efekltów nie widac.. chyba zaczne codziennie dokladac po 10... juz nie wiem co robic, ale ten brzuch mnie strasznie wkurza. Wszystkie spodnie w tylko dobre w pasie za waskie wrr.. i opona :(. Zuczczek❤️ wlasnie nic fajnego ostatnio nie widzialam... jedynie w H&M majaa przyzwoite torebki.. moglam kupowac jak byly:(.W niedzielę znów ide tyrac na nockę- $ wpadną to poszaleją 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczek❤️ pomysl z klikaniem- dobry.. zglosze się o ile nie pojdę na aeroba.. ,ktory zaczyna się o 19.30... Buziam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... wiem ze mnie wczoraj nie bylo i przepraszam, ale kurcze mialam strasznego doła :( tak to jest z miloscia i facetami, co zrobic. u mnie tak w normie, nie obzeram sie wiec dobrze :) oj ja to moge byc ale ciut wczesniej niz 20 a po 20 to tak jakies kilka minut no ale mozemy poklikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems 🌻 dzisiaj mnie nie dopiszesz, bo jestem taka padnięta, że szok, a poza tym byłam u babci na urodzinach i chyba nawet nie dałabym rady ich zrobić :P Dzisiaj normalnie tak wymarzłam, czekałam ponad 2 godziny na autobus, żeby dojechać z tych głupich Myślenic wrrr...... normalnie 4 autobusy nie przyechały :/ a wiało jak nie wiem co :/ Mam nadzieję, że się wkrótce sklikamy :) ale na mnie w tym tygodniu możecie liczyć tylko o tej porze, a w niedziele wyjeżdżam na tydzień na szkolenie do Piaseczna, a później prosto na zjazd do Krakowa, więc praktycznie cały tydzień mnie nie będzie :( Dobra kończe już bo się coś za bardzo rozpisałam :P Kolorowych snow ❤️ Zuczek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii=> zaslugujesz na lanie :P...ja cwiczę uparcie :P... są u Ciebie jakies efekty? u mnie coś niestety marnie... po 10 dniach cos powinno byc widac :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🌻 Moje chlopaki jeszcze spia,a ja juz wstalam bo musze isc po pieczywo na sniadanko :D Szkoda,ze wczoraj nie poklikalysmy :( Dhalii ❤️ Milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oj Dziewczynki, ale ja mam doła :( brak słów normalnie. Wszystko mnie drażni... W ten weekend znowu mam zjazd i 2 zaliczenia. Nie wyrabiam :O Oczywiście zajadam smutki, bo niestety taki jest mój sposób na trudne sytuacje. Z jednej strony wkurza mnie juz ta pogoda, bo jest strasznie zimno i jakoś nie widac tej wiosny, ale z drugiej strony cieszę się, że tak jest, bo ubiorę długą kurtkę i nikt nie widzi mojego dużego tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam przezd 20 ale nikogo nie bylo a potem juz nie moglam wejsc. U mnie w miare ok, diety nie ma ajem wszytsko co chce ale z umiarem i jakos specjalnie sie nie staram bo nie mam wielkiego apetytu, moze troche ze stresu ktorego ostatnio nie brakuje. emenems, nie martw sie, cwicz cierpliwie a efekty beda kochana :)🌻 dhalii - tak to jest z tymi nieszcesnymi autobusami ;/ wpadne jeszcze dzis, mam nadzieje ze kogos zastane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Dzisiaj mam wolne i muszę wykorzystać ten czas na naukę :O Juz zjadłam śniadanko, a teraz kawkę wypiję, bo jakoś spać mi się chce. To chyba przez pogodę. Dziewczynki jak tam Wam idzie? Trzymacie dietkę? Pozdrówki! Anula, Dhalii, Emenems, Kajol, Zuczek 🌼 ❤️ Aleks zajrzyj do nas czasem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można pozwolić topikowi upaść.. ooo nieee ;)... pisac, dziewuszki, pisać :) Margo=> siety nie trzymam ale ćwiczę... :P Dhalii=> jak u Ciebie?:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems 🌻 wczoraj 100 :) obawiam się, że dzisiaj tyle nie zrobię, bo okres dostałam :( ale cos tam poćwicze :) Co tam u Was Dziewczynki słychać?? A co do dietki, to tak nie bardzo się jej trzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No ja Was czytam,ale wstyd sie przyznac ale nie dietkuje :(:(:( Kurcze jakos nie moge sie zmobilizowac 😠 Pozdrowki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczek musisz się zmobilizować :) u mnie tak w miare, nie mam jakiejs super diety, ale jest w porządku :) moze od poniedzialku zaczne cos bardziej rygorystycznego :) co tam u was? 🌻 u mnie juz koniec nauki... tzn jesli chodzi o szkole, a jeszcze maturka, juz sie boje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin dbry :P U mnie wlasnie tez koniec nauki :D AnulaPP mamy juz wyksztalcenie srednie :D Tylko ta matura.. Juz sie tlumacze czemu mnie nie bylo tyle. Ucze sie historii, brat mi komputer zabral na wlasna prosbe, bo bym sie nie uczyla :P Odlaczyl mi wszystkie kabelki i takie tam :P Zabawnie bylo, kiedy chcialam wlaczyc kompa, chodzilam za nim, a on mowil, ze juz ma dosyc sluchania moich jekow :D Co do diety i cwiczen. Z samego stresu bardzo schudlam. Dzis waze 49 kg przy 165 cm....wszystko na mnie wisi i teraz to ja musze troche przytyc, bo wygladam strasznie....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMENEMS DHALII 9.04 40/100 70 10.04 40/100 11.04 30 12.04 40/100 13.04 100 60 14.04 60 90 15.04 40/100 16.04 40/- 100 17.04 40/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa, fajnie że jestes :D no i gratulujemy sukcesu :D to ile zrzuciłas, przyznawaj sie :) kurcze dobrze ze masz ze nie zajadasz stresu ;) dziewczynki miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podziewacie ? :) ja sie ta nie bawie ze sama do siebie mam pisac :( hehe :D pisać bo zbije dupe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Dzisiaj miałam ostatni dzień praktyk :) ale to zleciało :) Emenems dzisiaj 70 :) wczoraj niestety 0 :( Jutro muszę się zacząć pakować, bo już w niedziele jadę na to szkolenie, ale mi się nie chce :( Dobranoc Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grr wkurza mnie ta tabelka.. jakas taka malo przejrzysta.. jak pisze -calkiem inaczej to wyglada niz po dodaniu-w syztsko sie \'samo\' ;) przesuwa :|.. ja wczoraj 30 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) i znowu nam dhalii ucieknie :( wróc kochana 🌻 emenems, nie martw sie jak tabelka wyglada :D wazne ze calkiem ładne liczby tam są :) co tam u reszty kobietek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×