Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

No cześć! Dawno nie pisałam ale nie miałam czasu? Co u Was? Jak dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):):) Kochane ja od dzisiaj zaczynam dietke.... Mam 2,5m-aca do swoich urodzinek i chce zrzucic 14kg. Musze sie wziasc za siebie:P kto ze mna??? Obiecuje,ze bede czesciej do Was wpadac,bo ostatnio troszke Was zaniedbywalam :) Milego dzionka 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku :) fajnie :) dzisiaj dobry dzień po poczatek miesiaca, ale ja zaczne chyba od jutra bo dziś to juz nie ma sensu... a zreszta czekam na okres i dieta jest chyba wykluczona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej ryżuje... Zuczczku-zachecam przylacz sie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co z Wami? Dlaczego nie piszecie? Zuczku miałaś nadrabiac zaległości, a Ty się opierniczasz :P Teraz przede mna 3 dni wolnego... Chciałabym gdzies wyjechać, odpocząć, ale niestety nie ma ani czasu, ani kasy :O Muszę się uczyć... Ehh... Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Margo 🌻 jestem i nawet drugi dzien udaje mi sie trzymac dietki... Za 30 min.jade ze swoimi chlopakami na dluuuuugi spacer :D:D u mnie sliczna pogoda,zal siedziec w domku :) Buziaki 👄 dla Was,odezwe sie wieczorkiem 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Moze to dziwne...ale uzaleznilam sie od tego odchudzania :D Teraz to raczej bede pracowac nad forma po maturze (skanka i na dlugi spacer z psem- mieszkam tuz kolo lasu i rzeki, bardzo ładne okolice, spiew ptakow i spokoj. Fajnie sie spaceruje i \'\'skacze\'\':P). Dhalii fajnie, ze masz prace, z ktorej jestes zadowolona :) Zazdroszcze ! I tylko zyczyc Ci awansu i podwyzek heh :P Emenems dziekuje za informacje. Ostatnio raczej mysle o stosunkach miedzynarodowych. A jednak...najwyzej zasile grono bezrobotnych, ale ja na prawie siebie raczej nie widze ;) AnulaP jak tam przygotowania do maturki ? Mi juz ten WOS wychodzi bokiem... A co najgorsze przesladuje mnie wciaz koncepcja marksistowska (chyba z 5 razy sie na nia natknelam w kilku roznych ksiazkach....:P) Bleah. Zuczku milo Cie tu widzec (i kto to mowi ! ha :P) Margo witaj ;) I pozdrawiam reszte :D Poczytam jeszcze WOS, kapiel i spac. Ach...a tak marzyl mi sie Cracow Screen Festival, ale ze wzgledu na to, ze konczy sie 4 maja nie pojechalam...(ze tez matury musza byc w maju :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczek gratuluje dietki :D aleksandrowa no ja też siedze i siedze nad tym wosem, ale więcej czytam niz zakuwam. ja i tak pójdę na zaoczne więc wynik nie jest aż tak ważny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks... tak w ogóle to nie mam pojęcia :( :D sama nie wiem, ale póki co to zastanawiam sie nad turystyką i rekreacją na Wsiz-ie w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku ❤️ z okazji Twoich urodzinek, życzę Ci dużo wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu ( nie tylko dietkowego ;P) duuuużo szczęścia i miłości oraz spełnienia Twoich marzeń :) No i po długim weekendzie :/ ehh za szybko to zleciało... no nic dalej wracam do książek :) Miłego dnia Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ kochana jesteś :) dzięki wieeeeeeeelkie :) :* muaaaahhh muahhhh :*** Anulka❤️ Rzeszów....mmm lovely :D, bedzie okazja zeby sie spotkac...^ ^ Aleks❤️ najlepszego maj darling :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems Tobie zycze rowniez wszystkiego najlepszego i spelnienia wszystkich marzen :P To dobrze, ze nie zyczylas mi tak jak wszyscy 100 lat...nie chce miec 119 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje Najdroższe... Emenemsiku i Aleks ❤️ Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin :) Dużo zdrówka, spełnienia najskrytszych marzeń itp, itd :P Aleks ❤️ powodzenia na maturze! Miłego dzionka! Ja wracam do nauki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaka świąteczna atmosferka! :) Emenemsiku i Aleks, wszytskiego naj naj naj najlepszego z okazji urodzinek :) przede wszystkim dużo zdrówka i szczęścia ❤️ 👄👄 emenemsik, na razie to tylko wstępne plany.. ale Rzeszow ogólnie to raczej pewne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* :* :* uwialbiam Was, dziewuszki :) Anulka❤️ jesli juz Rzeszów to moze inna uczelnia niz WSiIZ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks ❤️ przepraszam, ale nie wiedziałam, że tez masz dzisiaj urodzinki ... Więc i Tobie Kochana życzę zdania maturki na max ilość punktów, żebys dostała na jakie tylko studia będziesz chciała i spełnienia Twoich marzeń 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaka inna, mam straszny problem z wyborem kierunku, nic mi sie nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, wiem ze Turystyka i rekreacja jets tez na UR :)..zaoczne powinny być... no i Uniwerek to jednak jakas tam renome w porownaniu z WSIIz`em ma ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczonka urodzinowe(dhalii :D), a za wszelkie powodzenie z AnulaPP(prawda?:P) nie dziekujemy, zeby nie zapeszac. Ale ja sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :):):):):) Alex 🌻 Emenems ❤️ Kochane!Duuuuuuuuuuzo,duzo zdrowka,milosci oraz niech sie spelnia Wasze najskrytsze marzenia :) Emenems ❤️ zdaj prawko,tego ci zycze najmocniej.... Alex 🌻 zycze jutro polamania piora :) Buziaki 👄👄👄👄👄 i milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też sie stresuje :D z jednej strony tak a z drugiej wiem ze za miesiac bede sie z tego smiala :) bedzie co ma byc, najwyzej poprawka w sierpniu hehe:D:D:D ale tak źle nie bedzie :) nie dziekujemy no pewnie:) a ja sie juz zegnam na dzis... 🌻 3majcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Anulka 🌻 Alex 🌻 Od rana trzymam kciuki,bedzie dobrze :) Mam nadzieje,ze wpadniecie na topic i zdacie nam relacje... Wczoraj wieczorem tak sie zle czuklam,ze skonczylo sie na wymiotach:P Chyba przesadzilam z jedzonkiem i organizm sie zbuntowal..... Od dzisiaj naprawde juz nic nie jem:P Milego dzionka dla Wszystkich,zwlaszcza dla naszych maturzystych :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się nasze maturzystki :* Trzymam za Was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Kajol 🌻 fajnie,ze do nas wpadlas,duuuuuuza buzka 👄👄 Myslalam,ze nasze maturzystki sie juz odezwaly..... Ciekawe jestem jak im poszlo... jeszcze wpadne wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no witam :D ehh matura... praca z tekstem- tekst łatwy ale pytania nie za fajne do niego :P a wypracowanie pisałam z 2 wierszy i mysle ze w miare dobrze napisalam :) mysle ze zdam hehe :D a na ile sie okaze... ciekawe jak Aleks? :) byłam u dentystki no i siedze z dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekam. Nie dziekuje za powodzenie :P Ale po pisaniu tej maturki czulam sie strassssszzzniiieeee....I teraz tak strasznie spac mi sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×