Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Dziewczynki,fajnie ze sie odezwalyscie..... No to jutro tez bedziemy trzymac za Was kciuki :) Ja juz zmykam na dzisiaj... Dhalii ❤️ daaaawno juz nie pisalysmy,tesknie za Toba 🌻 Spokojnego wieczoru 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌻 to fajnie, że jesteście zadowolone z polskiego :) ja po moim byłam załamana... ostatnio mam tyle nauki, że jak tylko przychodzę z pracy to się uczę :/ a w niedziele znowu jadę na tydzien do Piaseczna :/ ehh nie chce mi się już... Jak tam dietka Zuczku?? Emenems dalej robisz brzuszki?? Margo co u Ciebie?? Anula i Aleks trzymam kciuki 🌻 No Kochane miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam ;)... a tak w ogole co oprocz Lalki( mojej ulubionej lektury) bylo?;) Aleks- ja tez po stresie zawsze padnieta jestem- czy to jakis egzamin, czy cos- spie pozniej jak zabita :D :D :D Powodzenia dziewczynki ;) Dhalii ❤️ juz nie robie... zniechecilam sie bo po 2 tyg nie bylo zadnych efektow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kurcze :( nie poszedł mi chyba angielski... zdać zdam ale słabo. próbna 80% a teraz to będzie porażka... ehh :( a wydawał sie najłatwiejszy z całej matury :O sama nie wiem dlaczego tak spieprzyłam co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ang roz poszedl nawet dobrze. Ale... ten dzisiejszy WOS rozszerzony to byla jakas porazka. Cuda na kiju....i to moze dziwne, ale powiem, ze WOS byl trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam 🌼 Mam nadzieje Dziewuszki, że wsio dobrze z ta Waszą matura :) U mnie ogólnie raczej nieciekawie z dietka, no i tak ogólnie. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa a ja zawaliłam angielski który miał mi pójść najlepiej... koło 65;/ a dzis wos podstawowy tez trudny, wszyscy narzekają takie podchwytliwe. 50 % mam na pewno, liczylam te bez wypracowania, wiec pewnie skoncze kolo 60 jak na probnej. Ale od próbnej duzo gorsza. I tak sie ciesze z tylu bo ja znowu sie tak nie uczyłam. a jak popatrzyłam na rozszerzony to naprawde trudny... pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczek 🌻 wyniki 30 czerwca... strasznie długo tzreba czekac. na necie chyba troszke wczesniej mozna sprawdzic za pomoca naszych kodóww.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewuszki cichutko tu u nas :(:(:( No chyba raz dziennie to mozecie sie zameldowac na topicu??? Ja Wam tylko skrobne,ze moja dieta to totalna PORAZKA.... Zaliczylam dzisiaj 2 drozdzowki i 2 czekolady milka:P:P:P:P Anulka🌻 strasznie dlugo trzeba czekac na te wyniki,no 2 m-ce to chyba lekka przesada:P Kochane Buziole dla Was i meldowac mi sie tu szybko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Zuczczku fakt, ale na pocieszenie dodam że ja też dziś jadłam drożdzowke, snickersa i mała bąbolade:D i barszcz biały, bułke i jajecznice :D ale ja mam stresa maturalnego i go zajadam... :( jutro ustny angielski, eh boje się... niektore zestawy są takie łatwe a niektóre to porażka naprawdę. dla was wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ❤️ będzie dobrze! Będę trzymała kciuki... Mocno :) Ja przed ustnym angielskim tez miałam pietra... Ehh fajnie powspominać, bo to było 6 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 🌻 ja tez dzisiaj na sniadanie jadlam jajecznice :D Kochana bedzie dobrze,trzymam jutro kciuki 🌻 Odezwij sie jak wrocisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam kochane :) tzn nie dziekuje :D boje sie ze zapomne podstawowych słow ze stresu, i wchodze pierwsza ale moze to i dobrze hehe ;)egzamin o 13,30 ale do domu pewnie wróce poźno ale oczywiscie dam znać :) miłego wieczorku 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja będę dopiero w niedzielę. Do spisania... Trzymajcie się cieplutko 🌼 Emenemsiku ❤️ gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia Anula ! Ja mam w poniedzialek ustny angielski, we wtorek historie rozszerzona pisemna, a w pon ustny polski...ale mi zrobili :P A ja bym chciala przytyc.Przez ten stres maturalny wygladam jak wieszak. Ktora z was mi odda z 2 kg ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje Aleks :) Tobie tez powodzenia, ja dzis anglik a 19 polski i tyle... ale dzis to umieram ze strachu!!!!! ja Ci moge oddac z checia :D ale na pocieszenie dodam ze jesli to tylko ze stresu, to powinno Ci troszke straconych kg przytyć. Przynajmiej ja tak miałam w wakacje, mój boy wyjechał to schudłam, ale potem powoli waga wrociła... niestety :) 3mać kciuki wszystkie!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12/20 czyli słabo ale tak oceniali że szok, dziewczyna co z probnej pisemnej miala prawei 100% dziś 16pkt, zalezy co sie komu trafi naprawde wszytsko to przypadek... więcej stresu niz to wszytsko warte, i tak sie to nie liczy. ciesze sie ze mam to za soba... :) i nie przejmuje sie, wkoncu to tylko matura, sa wazniejsze sprawy :) co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie rybki śpią w jeziorze...? Kurcze, ale ja mam ochote na slodycze...non stop bym sie tylko slodyczami zywila.:P To dobrze, ze w domu nie ma nic slodkiego :P AnulaP ładnie Ci poszlo. Gratulacje. Ja ustny mam jutro. Trzymaj kciuki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze? Aleks to chyba żart :D porażka, no ale nie ma sie co przejmowac :) heh a ja z jednej strony zajadałam stres a wydaje mi się że ciut schudłam.. :) 3 mam kciuki!! powodzenia 🌻 a reszta to co? ale będzie ochrzan jak sie tylko pojawią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki 🌻 ja w sumie wpadłam, tylko żeby się pożegnać, bo znowu jade na tydzień na szkolenie do Piaseczna :/ Anula ❤️ nie jest tak źle z tym angielskim, grunt że zdane :) Aleks ❤️ Tobie też pójdzie dobrze :) co wam jeszcze zostało do zdawania?? Zuczek ❤️ gdzie Ty się Kochana podziewasz?? Margo ❤️ pewnie już się uczysz do sesji, bo ja powoli zaczynam :/ Emenems❤️ jak tam prawko?? Super zdjątka na nk :) Musze się Wam pochwalić :) od jakiegoś czasu codziennie robię sobie brzuszki i pomału widzę (malutkie) efekty :):):) No nic Kochane ja już uciekam, bo muszę sie jeszcze spakować i jaaaadę... Buziaki dla Was Wszystkich 👄👄👄 ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziekuje :P Dhalii ale Ciebie dlugo kochana nie bylo ! Mi zostal jeszcze polski ustny, angielski ustny i historia rozsz pisemna... AnulaP jak ostro oceniali, to dobrze Ci poszlo ;) Ja sie tam boje, ze jutro stres mnie zje albo cos... Wiecie co dziewczeta...nieziemski facet zaprosil mnie na ,,soczek po maturce\'\'....aaaaaaa.....mam 2 tygodnie czasu, zeby cos zrobic ze swoim wygladem:P Od jutra cwicze Weidera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. dhalii jak zawsze nam wyjeżdza :) i gratuluje tego małego sukcesiku 🌻 Aleksandrowa, ja zaczynam się uczyc do polskiego, mam równy tydzień ;) mm nieziemski mówisz... :D:D no to postaraj się :) no a ja od dzis tez postanowaiłam.. koniec z żarciem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki jestem... Aleks ❤️ powodzenia! Anula ❤️ ja też kończę z żarciem, bo dzisiaj się ważyłam i szczerze mówiąc troche sie przestraszyłam :( Jeju lato idzie wielkimi krokami, a ja taka gruuuuuuba :O Emenems, Zuczku, a Wy gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, aty mówisz tak na poważnie. Zero jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Margo bierzemy się za siebie :) no Kajol nie tak dosłownie ale mówie poważnie.. dziś zjadłam kebaba (byłam na mieście z koleżanką, nie jadłam nic od rana no i wiadomo jak to jest... ) ale w ramach tej przyjemnosci dzis juz nic, oprócz picka. Bo jak sobie znów odpuszczce to znowu zejdzie tydzien potem miesiac i nic z tego nie bedzie ;/ i powracam do dawnego sposobu, codziennie piszę tu co zjadłam :) chyba że nie chcecie tego widziec i czytac :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×