Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Dobra! Kajol 🌻 Margo 🌻 ja juz uciekam. fajnie sie klikalo:) Do nastepnego razu,mam nadzieje,ze do jutra:) Milego wieczoru! 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ Jestem juz po sniadanku. Mam nadzieje,ze pozostale kolezanki wpadna dzisiaj na kafe :) Buziaki 👄 dla Wszystkich:) Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak będę, bo mój luby spadł ze schodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kajol przykro mi,ale sobie chyba nic nie zlamal co? Fajnie,ze jednak bedziesz o 20h. Margo na Ciebie tez licze,ze bedziesz. Milego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki 🌻 super, że tyle uż napisałyście :) Ja przepraszam za nieobecność i obiecuję poprawę :) TYLKO DZISIAJ NIE DAM RADY BYC O 20 bo mój luby zaraz przyjdzie i chyba go nie wyrzucę przed 20 :P Stęskniłam się za Wami Dziewczynki ❤️ Wieczorkiem jeszcze coś napisze :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii 🌼 super, że jesteś :) Właśnie wciagnęłam 12 pierogów z jagodami :P Ja raczej nie dam rady byc o 20. Jestem zmęczona po pracy. Muszę się wykąpać i wcześnie położyć. Wybaczcie! Teraz dopiero odezwę się w poniedziałek wieczorem, po powrocie z Międzyzdrojów. Piszcie Dziewuszki, żebym miała, co czytać... No i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 🌻 szkoda,ze Cie nie bedzie.Pamietaj o muszelce albo o bursztynku dla mnie;) Zobaczymy kto sie dzisiaj zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok!widze,ze nikogo nie ma:(:( to i ja spadam. Do nastepnego razu. Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopier teraz jestem wolna :/ ale juz chyba raczej Was nie ma... Masakra dziewczynki, po tym ostatnim weselu to tak się \"zapuściłam\" że musze sie teraz ostro wziąć za siebie :/ masakra normalnie ze 3 kg do przodu chyba :( ehhh... Dobranoc Kochane {serce] Do jutra 🌻 Margo udanego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łe matko święt kompletnie zapomniałam, ale byłam na spacerze z psem :/... Dhalli nie przejmuj się. Szybko zrzucisz. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczynki melduje,ze dzisiaj juz mnie na kafe nie bedzie. Jutro i w niedziele pracuje.Wiec do poniedzialku. Milego weekendu zycze 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! ojej... jednak topik żyje.. anwet AZuczcuś się pojawil, nawet Dhalii wpadla :).. muszę doczytać co tam namodzilyscie, jak z sukcesami i kto popodjadał :D Zuczczuś- mialas się pochwalić co to za praca :) a ja.. wprowadzilam sobie limity na chleb- bo podejrzewam,ze to on mnie tak tuczy :P takze 3 kromeczki to max. A poza tym popijam herbatke zieloną, bo ponoc dobra na przemiane materii , zeby i ogolnie \"cud\"-dla urody ;)... choc niektorym to juz nawet zielona nie pomoze..:P:P:P... buzioooole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się ;)! koniecz obzarstwem.. Po 30. spowalnia sie podobno przemiana materii.. przez te 8 lat pozostalych do magicznej 30. bede piekna, szczupla i zgrabna :D :D :D... amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Emenemsiku to mi 9 lat zostało :) damy rade do 30 :) heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! postanowilam- schudne, nie wiem jak, ale schudne!!! ;) i niehc się stanie. jutro-basen.. aż drżę... jak wystaię ten moj brzuchol ludzie- czmyhną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Emenemsiku ❤️ ok to ja razem z Toba od dzisiaj(mialam zamiar od pierwszego) Lece wypic wode:) Pozddrowki i zapraszam na wieczor🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lejdis! Jak tam dietka. Ja się opycham w najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Kajol 🌻 nie ladnie:) Ja mam 3 wafelki HANUTA i sie nie skusilam dzisiaj na nie:P U mnie straszny gorac,nie wychodze z domu.Wieczorkiem troszke pobrzuszkuje.... Margo 🌻 wrocilas juz z tego morza,czy nie?Pisz jak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku ❤️ wzielam sobie dzisiaj do serca to co napisalas,ze po 30 spowalnia sie metabolizm:P Mi 30 juz stuknela,wiec nie ma na co czekac,a Wam kochane zostalo po 8-9 lat,niezle;)Ja to juz stara baba jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! Bedzie ktoras z Was za godzinke???? Poklikamy sobie:):) Emenemsiku i jak wytrwalas dzisiaj na dietce???bo ja tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alex!!! No ja dietkuje cala para,dopiero drugi dzien:P:P ale i tak jestem z siebie dumna,ze zaczelam od wczoraj i nie czekalam,ze niby od pierwszego:P Pisz co tam nowego u Ciebie:) Ciekawe jak tam nasza Anulka 🌻pewnie troszke schudla. Oj brakuje jej na forum,niech szybciutko do nas wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuczku :) No to gratuluje motywacji. Ja zaczelam rowniez dietkowac. Co prawda nie mam duzo do zrzucenia, ale troche mi sie przytylo :P Biegam i jezdze na rowerze. Zobaczymy co z tego wyjdzie. U mnie ? Hmm...dostalam sie na te syudia, co chcialam, obecnie pracuje a we wrzesniu wyjezdzam w gory :P Zyc nie umierac. A co tam u Ciebie Zuczku ? Anula juz wyjechala ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 🌻 no to super,ze dostalas sie na wymarzone studia.Zazdroszcze Ci tez wczasow w gorach:) a na ile wybywasz??? Margo 🌻 Ty mialas zdac relacje jak bylo nad morzem,i co z moja muszelka albo bursztynkiem????Masz czy nie? Bo jak nie..... to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×