Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hehe masz rację ;) ja jestem zodiakalnym strzelcem, a strzelce lubią rządzić :P nie wiem, czy to dobrze czy nie, ale taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byczki- a to mój znak, też mają rogate charakterki :D... do dominacjiw lozku tez się nie nadaje, wiec czekam na mezczyzne z temperamentem ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka dziewczynki sorki ze nie pisalam teraz ale normalnie za mało czsu:( tyle naukii a malo pracy, ale ćwicze normalnie mam dzis takiego doła..:( wmawiam sobie ze jestem gurba jak patrze w lustro.. niewiem co mnie opętało..:(:(:( buu wczoraj niestety zjadlam po 18.. ale dzis koniec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna ---> głowa do góry Kochana 🌼 Trzeba patrzeć w lustro i mówić sobie: jestem piękna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Oooo... jakie pogaduszki. No ja jestem a reszta gdzie??? Czekam na Was Dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka 🌻 piekna to ja bede jak mi 15 kg ubedzie :D ;) Jeszcze dluga droga przedemna ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz wraca wlasnie z pracy.dzwonilam do niego zeby kupil duuuuzo owocow.Zrobie sobie salatke owocowa.Tylko powiedzialam mu zeby sie streszczal,bo musze sie wyrobic do 18h. Dzisiaj jeste 3 tyg. Jezu jak ja sie ciesze,ze tego dnia weszlam na kafe i znalazlam ten topic i Was ❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie schowalyscie??? Ok nie ma Was to ide ztobic kolejna serie cwiczen 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak sie rozpedzilam,ze pierwszy raz zrobilam 50 brzuszkow.Mam juz wprawe.No ale przysiadow tylko 20,bo nie dalam rady wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczek nie martw się, wiadomo z przysiadami nie tak łatwo ale damy radę więcej :) wszystko przed nami. Bo kto powiedział żer mamy wszystko umiec od razu? nikt :) ja właśnie zjadłam bułkę, a przedtem jogurt i to wszystko na dziś :) ja jestem lwem zodiakalnym a więc też mocny charakterek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zakończyłam jedzonko na dzisiaj, więc piszę: -> kanapka z szynką i serem + banan -> jabłko + 3 mandarynki -> jogurt owocowy, jabłko + 2 wafle ryżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No ja wlasnie wcinam salatke owocowa. - 2 kromki chleba razowego z szynka i papryka - gruszka - parowka,kromka chleba - jogurt truskawkowy - salatka owocowa:banan,gruszka,jablko,kiwi,pomarancz koniec Lece teraz do banku.Sprawdze swoje konto i zaplace jeden rachunek. Trzeba ruszyc swoje 4 litery :D So spisania jeszcze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :0 Dzisiaj wcześniej wróciłam z pracy i też już na dzisiaj zakończyłam jedzenie :) Śniadanie płatki + mleko W pracy bułka + surówki Obiad zupa ogórkowa Dzisiaj mam zamiar troszkę więcej poćwiczyć Wpadnę jeszcze wieczorkiem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo to ja się dziś menu nie pochwale ( bo mi wstyd :P)... z przysiadami nie jest łatwo, fakt- ale daję radę, rozkładam sobie na partie. Zuczczek- ja myślę,że to kwestia wprawy i że z czasem będzie nam to coraz łatwiej przychodziło... Też się cieszę,że Was znalazłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ---> to chyba był Twój pomysł z tym zapisywaniem, co się zjadło prawda? Więc szybciutko proszę się spowiadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w banku.Chcialam sie zawrocic bo strasznie wialo,malo mi parasola nie urwalo :P Jeszcze musze zrobic serie cwiczonek. Emenemsiku 🌻 melduj nam tu szybko co dzisiaj zjadlas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dopla... Bosh- coz a dyscyplina tu panuje. Terror wlasciwie :D :P : ŚNIADANIE kakao, 2 kanapki z serkiem i pomidorem II ŚNIADANIE 10 krakersow :P OBIAD żurek KOLACJA kartofle (!) z morszczukiem panierowanymz serem... i jogurt zostal na jutro. A takie mialam plany... wskakuję na rowerek :D.Trzeba grzechy odpokutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co za Dziewuszka no... paluszków nie kupiła, ale krakersiki wciągnęła :P ;) Emenems --> zapraszam do mnie... oj to by był rygor ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems 🌻 coooooo krakersiki no no ,zeby mi to bylo ostatni raz :D;) Kochane uciekam juz do juterka Dhalii ❤️ wpadaj czesciej na forum - ladnie prosze 🌻 DOBRANOC 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems wcale znów nie tak duzo :D no ale porównać z tym co jedza nasze dziewczynki to my jestesmy we dwie żarłoczki :D no i ten to te krakersiki to był Twój ostatni raz! zrozumiano ? :P :D dobrze że Margoleńka troche rygoru nam tu wprowadza :) 🌻 ja się żegnam na dziś :) będę jutro :) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- uwielbiam Was :D :D :D - nawet już tą Margoleńkę z tym jej paskudnym rygorem i zapedami terrorystycznymi :D 🌼. Zawsze się pośmieję jak tu wpadam :)... To ja już naprawdę idę ćwiczyć, bo mnie ciotka dorwała no i rozmowa tel pochlonela mnie na cale pol godziny :P.Wiadomo jak to jest- a co tam? a jak tam...?:D.Jak w rodzinie. Tez się więc żegnam. Do juterka :) zero krakersow, zero paluszków... umieranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ---> aż tak ze mna źle? Juz niedługo odpoczniesz ode mnie i od mojej dyscypliny... I to na baaaardzo długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleńka!!!! Nawet tak nie mów.Nawet nie strasz! I`m addicted :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jejciu, ale jestem głodna, a obiadek za pół godzinki 😭 W normalnych warunkach pewnie zapchałabym się czekoladą, no ale teraz zakaz :P Pozdrówki... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×