Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Zjadłam pyszny obiadek... Jestem u cioci, więc miałam okazję, bo w domku pewnie nic dietetycznego nie chciałoby mi się zrobić :P Taki leniuszek ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... w weekend mam zjazd, więc 3 dni spędzę w Szczecinie. Później wyjeżdżam na 10 dno do Karpacza (mam zamiar nauczyć się jeździć na nartach :P), no a później znowu zjazd... W domu będę dopiero 16 marca wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka fajna masz ciocie :) A ja dzisiaj zjadlam miesko z kebaba i soroweczke,do tej pory mnie trzyma(chyba troszke przesadzilam,ale takie to dobre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooooo 😭😭 to ponad 2 tyg.Cie nie bedzie. A bedziesz miala dostep do kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzrywolanie zadzialalo ;) a ja wrocilam z podbijania rzeszowskich aglerii... kupilam sobie sweterek :).Uwielbiam kupować (sobie)prezenty :D.. zlapal mnie dzis wilczy glod. No i chrupki polzy w ruch..:P. Mrgoelnka- bedzie bicie? wiem, wiem- juz wystawiam tylek :)... a Swterek- rozmiar S :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsik się ucieszy, jak przeczyta, że tyle mnie nie będzie :P Nie wiem, czy będę miała dostęp do kompa... Jak poderwę sobie jakiegoś górala, to może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoleńka 🌻 ja już tesknic zaczynam... a z kim Ty na te narty wybywasz?;) wez nas, wez...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesko od kebaba? mmmm poezja ;) a ja czekam na pomidorową! z ryżem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems 🌻 witaj! Ja sobie zamowilam i wczoraj mi przyszedl fajny sweterek,ale rozmiar niestety L :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na narty jadę z ekipą ze studiów... Mam nadzieję, że się nie połamię :P Emenems ---> nie będę biła :) dzisiaj mam dzień dobroci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Mrgolenka z kim jedziesz do tego Karpacza? Troszke Ci zazdroszcze ;) Emenemsiku 🌻 oj zjadlabym sobie pomidoroweczke z ryzem. Ja niestety gotowac nie umieju :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka 🌻 bedziemy tesknic za Toba :D A bedziesz tam dietkowac? Bo pokusy na bank beda Jak bedziesz miala dostep do kompa,to skrobnij cos do nas ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczcek- zparaszam więc :).. albo zaraz przyniosę dodatkowy talerz :) Ja gotować umiem :P, nawet :D :D :D. Ale dziś mama króluje w kuchni :) MArgoleńka-> tydzień miłosierdzia.. ale czy Ty się moja droga bedziesz pilnowac w tym KArpaczu? udanych góralskich łowów :D. Poluj na juhasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ---> ja tak samo... jak wstaję, to jednocześnie odpalam kompa i ścielam łóżko... Jeju to jest okropny nałóg... Hmm... mam zamiar trzymać się dietki, tzn słodyczy na bank nie będę jadła, a jeśli chodzi o całą resztę, to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsik 🌻 no to tez artykul o mnie,ale na fotce to nie Ty bo juz myslalam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku jak będę miała możliwość, to się odezwę 🌼 Emenems ---> a co mi po juhasie? Ja się od razu za bacę wezmę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dobra jestes!za bace hihihi Bedzie Ciebie tu na topicu brakowac ,co nie Emenems :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie zapracowane... Chyba za dużo zjadłam tego obiadku, bo jestem najedzona, a ostatnio chodziłam wiecznie głodna... Zrobiłam sobie czerwoną herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marg. ja tez przy czerwonej siedze :) No to pijemy ;) Na zdrowie! ja pozniej zjem jeszcze kiwi i to koniec na dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka ja bede na Ciebie mowic Margo (moze byc) bo ta Margolenka to za dlugie.Zgadzasz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×