Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

dzieki Margo za porade :D moze jeszcze poczekam i zobacze co sie z cena dzieje :) fajnie masz z ta dietetyczka :)ciekawa jestem co Ci powie :) trzymam kciuki :* a co z reszta, halooo gdzie sie podziewacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewuszki chyba są bardzo zajęte w weekend. Moje dzisiejsze jedzonko: Śniadanie: płatki fitness z mlekiem + jabłko Obiad: gotowana pierś kurczaka + kalafior Kolacja: gruszka, 6 śliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dzien 8! Cholerka spac nie moge:( to chyba z glodu. Anulka 🌻 mi sie podoba ta waga z tymi kolorkami(nadwaga,niedowaga itd)No ale decyzja nalezy do Ciebie:) Poczekam do 9h i sie zwaze,mamnadzieje,ze nie bedzie zastoju. Dobra uciekam,poczytam jeszcze Pudelka:P Do spisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie ona podoba ale reszty funkcji nie ma za duzo... a ciekawe czy te kolorki to sa liczone tak jak bmi tylko wzrost i waga czy juz na podst. tego tłusczu itd. bo jak w 1 przypadku to se sama moge policzyc:D Zuczczku to moze napij sie czegos jak nie mozesz spac z glodu :) tez tego nie lubie... okrponne uczucie. A i podoba mi sie Twoje odliczanie :) Margo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jem słodyczy dzień 8! :) Uwielbam Was laski :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Oj to już 8 dzionek... Fajnie! Szybko leci. Ja się dzisiaj ważyłam i jest... 65,7 kg :) jeszcze do zrzucenia 8,7 kg i będzie git. Później tylko utrzymać wagę. Mam nadzieję, że tym razem mi się uda. Miłego dnia Kochane moje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pzez weekend ( jakz awsze) poszalalalam... Margo- kiedy ten dietetyk? co Ci poradzil?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol,Margo tylko pogratulować :) emenemsik :) nierładnie nieładnie :D a tak w ogole to ja powinnam zrypke dostac za moje jedzenie... ale powiem Wam ze moze i jem te same niedobre rzeczy ale chleba odkad wrocilam to malo co, i ogolenie to jakos tak na ilosc nawet nie zre duzo. Myslalam ze po objadaniu w norwegii tu bedzie mi ciezko powrocic do mniejszych ilosci. Ale nawet jest ok :) Tylko musze wykluczyc troche slodyczy chipsów hamburgerów kebabów pizze.. heh TYLKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Dzien 9! Margo 🌻 koniecznie zdaj nam relacje jak bylo u kosmetyczki:) A u mnie waga poleciala juz mam mniej o 2,4 kg:D:D:D Dhalii ❤️ co u Ciebie??? Pozdrowki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzzzu dopiero teraz zobaczylam co ja do Margo napisalam,mialo byl dietetyczki a nie kosmeyczki hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gratulacje Zuczczku :) Margo mam nadzieje ze sie pochwalisz wizyta :D a ja.. postanowaiłam podkręcić moja przemiane materiai... chyba nie jest za dobra, choc ostatnio (nie wiem dlaczego) ciut lepsza... co tam u Was? :) buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Czekam na wiesc od Margos 🌻 Pisze co zjadlam: - platki z mlekiem - 2 pomidory - zupa z dyni - 10 biszkoptow(niepotrzebnie je zjadlam) DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągnie mnie do słodkiego, ale nie mogę zjeść.... Coś czuje, że trudno będzie. To już uzależnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Kajolku nie poddawaj sie,juz tak dluuugo wytrzymalas. My tez nie jemy(tzn ja na pewno)i sie trzymamy. Margo 🌻 odezwij sie. Milego dzionka i duuzo slonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Wczoraj juz nie dałam rady nic napisać, bo byłam max zmęczona. Byłam u tej dietetyczki no i mam specjalną dietę. Mówiłam jej, że głównym problemem są moje biodra i uda, to kazała mi pić olej lniany (2x dziennie łyżka stołowa) i dodatkowo robić codzienne masaże (zmieszać żel aloe vera z oliwą z oliwek). Owoców można max 300 g dziennie, bo od nich też się tyje, no i jogurty tylko naturalne, bo owocowe, to sama chemia. Pewnie nic nowego Wam nie napisałam... Za tydzień jadę do niej znowu... Musi sprawdzić, czy będą jakieś efekty tej diety, którą teraz mi dała. Na razie zmykam... Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Margo 🌻 fajnie,ze sie odezwalas.Ja tez nie lubie jogurtow. Oj to bedzie trzeba kupowac tylko naturalne,ale czy one sa dobre??? Czy mozna do nich samemu dodawac owoce np.nektarynki? No to Dziewuszki chudniemy,ja juz sie nie moge doczekac efektow. A i dzisiaj juz 10 Dzien dietki! Jak to szybko leci. Napisze jeszcze tylko,ze wczoraj wieczorem zjadlam pomidory ze smietana i szczypiorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja dopiero do domku wróciłam bo bylam za szkole zaplacic... Margoleńka a więc czekamy na Twoje rezultaty i zycze powodzenia :) No a dla Zuczczka to nalezy sie wieelki buziak za wytrawalosc :D Kajol nie łam się... :) a ja Wam powiem ze od przyjazdu chyba ciut schudłam... dziś słyszałam to od kolejnej osoby :) chyba moj zoladek przyzwyczaił sie ze jadlam duzo a teraz jem mniej choc specjalnie sobie nie odmawiam niczego. Ostatnio nie mialam czasu w sumie na objadanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Wczoraj zapomnialam skrobnac co zjadlam. Sniadanie - bulka:P z filadelfia + troszeczke marmoladki:P - jablko Obiad - 4 pierogi Podwieczorek - 2 biszkopty - 5 wafli ryzowych - pol jogurtu owocowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez napiusze co wczoraj zjadłam bułka z ryba wedzona niecałe pol kebaba mała porcja lodów włoskich kilka śliwek wegierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś normalnie zjadłam ciasto... u cioci. Ech.. ale ciocia tak prosiła. A to jest moja ulubiona ciotka. Wybaczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Odchudzaczki:) Dawno Dhalii i Emenemsika nie bylo. U mnie waga pomalutku leci,z czego sie bardzo ciesze:D:D:D Margo napisz jak tam dietka,dobrze sie czujesz tzn czy nie chodzisz glodna itp? A ja dzisiaj mialam owocowy dzien. Buziaki 👄 i milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Zuczczku :) ciesze sie razem z Toba 🌻 ja sie pochwale ze na razie u mnie tez dobrze :) widze po sobie ze jest ciut lepiej, ale na wadze nie sprawdzałam, bo nie wiem nawet czy ona dobrze waży :O piszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja rzadko piszę, bo jestem przeziębiona i ogólnie fatalnie się czuję :( Oczywiście nadal trzymam się dietki i jest wszystko ok... W poniedziałek się zważę i zobaczę, czy są jakieś efekty. Od jutra ostro zabieram się za naukę, bo w piatek poprawka... :O Pozdrówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Melduje co zjadlam - bulka z twarozkiem + miod - salatka owocowa - jogurt wisniewy 330g - garsc platkow kukurydzianych Waga spada z czego sie strasznie ciesze:D:D DOBRANOC 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dziewczynki co się z Wami dzieje? Emenems, Dhalii :( smutno bez Was... Zuczczku --> cieszę się, że waga u Ciebie spada ❤️ Anulka --> pisz częściej :) jak tam zakup wagi? Kajol --> jeden kawałek ciasta, to jeszcze nie tragedia. Ja dzisiaj tradycyjnie mam wolne, więc zaraz zaczynam się uczyć :O Ważyłam się i... jest coraz lepiej, ale jeszcze trzeba się pomęczyć. Moja aktualna waga jest w stopce. Jeszcze 7,4 kg i w końcu będzie tak jak chcę! W październiku jadę na urlop z moim Kochaniątkiem, więc muszę schudnąć, żeby ładnie prezentować się w bikini. Miłego dzionka... Pozdrówki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka dobrze Ci idzie ;) ja postanowilam w tym tygodniu przybajmiej zre4zygnowac z fast foodow bo ost za duzo sobie pozwalam ... :) tylko jak to wytlumaczyc chlopakowi? heh... :D a co do wagi to jeszcze nie kupilam, poczekam chyba jeszcze beda takie a moze akurat tansza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×