Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Anulka ❤️ nie smuc swojej slicznej buźki :) Dziewczynki chyba nas opusciły... Emenemsik pewnie sie uczy, Dhalii tez dawno nie było. U mnie na razie wszystko w porządku. Nie mam ochoty na zakazane jedzenie. Zawzięłam sie na maxa. Zuczczku a co u Ciebie? Dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie Margo :) oby tak dalej. Ja nie mam na razie jakichs konkretów ale waga ok, w gore nie idzie :) tak sobie po prostu jem wszystko właciwie, ale apetytu wilczego nie mam więc jest ok. Może za jakis czas zrobie jakies postanowienia :D ciekawe co tam u reszty dziewczyn ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ja będę Was rzadziej odwiedzać... wiecie jak to jest.. Dziś miałam taką pokuse, ale wytrwałam. Zamiast tabliczki czekolady kupiłam sobie miesięcznik \"Olivia\". Na coś musiam w końcu wydać pieniądze. ;) ;P Moje drugie uzależnienie: ZAKUPY. Albo jak kto woli wydawanie pieniędzy, nawet na byle co. Pozdrawiam Wasza Kajol. :*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne Kajol, tzreba sie jakos pocieszac :D a zakupy trzeba przyznac swietnie sie do tego nadaja ;) a u mnie nie wiem czemu jakies zachcianki straszne mnie opanowaly! tylko by jadła :D ledwo sie powstrzymuje... hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam, że byłam zdradzana. I to perfidnie... Ale co tam... Nie przejmuje się :) Będą następni :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki odezwę się jutro i napiszę więcej... Nie miałam internetu 5 dni. Dopiero dzisiaj mi naprawili. Z dietka generalnie lipa :O Kajol ---> przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo i \"to był ten jedyny\" dupa a nie jedyny ;P Masz racje Anula. Kompletnie się tym nie przejmuje. Nawet nie uroniłam ani jednej łzy. Nieźle nie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Widze,ze tylko Margo❤️ Anulka❤️ i Kajol❤️ podtrzymuja topic. U mnie z dietka nawet nawet.W ciagu 26 dni polecialo ponad 5 kilosikow z czego strasznie sie ciesze:D:D:D Dhalii❤️ i Emenemsik❤️ odmeldowac sie prosze:) Buziaczki👄 dla kazdej z osobna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku fajnie ze sie odwzwalas :) jupii :) gratuluje tych kilosików!!! i zazdroszcze tez :P:D pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyjecie kochane? Co tam u Was? Margo jak tam porady dietetyczki? Zuczczku a Ty jak sobie radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anulka ❤️ U mnie wielka wtopa... Niedawno miałam tę cholerna poprawkę. Na wyniki musiałam czekaz aż... 12 dni! To były najgorsze dni w moim zyciu. Bałam się, że nie zaliczę tego egzaminu. Nie byłam zadowolona i musiałam sobie jakos radzić. A jak? Jedzenie, jedzenie, jedzenie :O Masakra totalna! Całe szczęście egzamin zaliczony i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. Na urlop miałam byc juz laska, a wychodzi na to, że będę musiała cały czas siedzieć w wodzie, zeby nikomu nie pokazać sie w bikini :( Wstyd... 😠 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Margo ❤️ oj kochana to nie dobrze z Toba.Glowa do gory! Ja jak na razie sie trzymam:DLicze na to,ze do sylwka zrzuce jeszcze z 10 kg. Ide zrobic sobie zielona herbatke. Pozdrawiam i calusy zostawiam 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 🌻 no cóż nie musisz mówic jak to jest, ja tez wiem czym sie nakjlepiej pocieszac... albo jakijest sposob na nude bo to mnie aktualnie dotyczy. Jedzenie jest lekarstwem na wszystko ehh.... no ale trzymam kciuki ze teraz juz bedzie lepiej :) no Zuczczek to szaleje, pooozytywnie!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka miałaś juz pierwszy zjazd? Jwśli tak, to jak wrażenia? Podoba Ci się na uczelni? Zuczczek ❤️ super, że dietkujesz... Anula ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie miałam jeszcze :( i jak na razie to mi sie nic nie podoba, nic nie wiem i nic mi nie pasuje wrr :O mam w piątek spotkanie organizacyjne, a o sobocie nie wiem nic, nie wiem czy wracać do domu czy szukać noclegu, nie znam prawie wcale rzeszowa, do szkoły trafiłam to teraz spotkanie gdzie indziej... i znów szukać i nie wiadomo czy zajęcia tam czy tu, no po prostu koszmar... z dieta tez ne za dobrze, siedze w domu i umieram z nudów!! pracy nie ma, szok szok szok... a jak Twoja dieta? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Anulka ❤️ Ja jestem i dalej dietkuje.Chociaz nie moge powiedziec o dzisiejszym i wczorajszym dniu.Wstyd sie przeznac ale wczoraj byla Milka a dzisiaj nutella na sniadanie:P Strasznie chce mi sie slodkiego. Od 1 wrz.schudlam juz 6,5 kg. Ciekawe jak tam Dhalii i Emenemsik.Szkoda,ze dziewczyny tak olewaja topic. Margo Ty sie chociaz odezwij. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, Zuczcze 🌼 witajcie! Szkoda, że topic umiera :( u mnie dietki brak, ale jakoś nie robię z tego mega problemu... Anulka jak tam na studiach? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewuszki 🌼 Anulka znalazłaś pracę? Miałam wcześniej o to spytać, ale zapomniałam. Zuczku na urlop wyjeżdżam w przyszły czwartek. Lecimy do Egiptu... Z jednej strony nie moge sie doczekać, bo u nas tak zimno, a tam słoneczko, ale z drugiej mam obawy, bo niestety nie udało mi sie zrzucic tyle ile chciałam. No nic trzeba cieszyc się z tego, co się ma... Buziaczki 👄 Zuczku trzymaj się dietki, bo szkoda zaprzepaścić to, co juz osiagnęłaś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Margo - Egipt no super kochana,mi tez sie marzy taki urlop:) A no ja dzisiaj znowu podiadam nutelle:P:P:P MASAKRA!!!! Kobiety odzywac sie i to juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ;>! czytam regularnie.. dieta poszła się paść :P.. pozdrawiam znad filizanki cappucino z ozechowym prince polo w łapce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOooooooooo Emenemsik zawitala;) Kochane co sie z nami dzieje,ze nie mozemy schudnac do tych swoich wymarzonych wag.Mi brakuje jeszcze z 7 kilosikow,ale jak je mam zrzucic oto jest pytanie:P Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam wreszcie moje drogie panie :D Zuczczku ładnie sie trzymasz :) oby tak dalej a na pewno zleci jeszcze te 7 kilo :) a troche czekolady od czasu do czasu tez nie zaszkodzi :D Margo, noo ten Egipt brzmi wspaniale, ajj :D Emenemsik ja tez to moge raczej powiedzieć z dietą hihi, ale musze sie wziac bo niedługo mam basen! no wiecie z grupa z uczelni wiec trzeba jakos wyglądac.... no i co, co do pytania o studia to meczaca jest ta \"tułaczka\" tzreba sie ojezdzic ale sama szkoła wydaje mi sie fajna i ludzie tez no a jak bedzie dalej to sie okaze :D gorzej z pracą - nadal nic ;/ a i pochwale sie, kupiłam sobie dziś nowy fonik :D pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×