Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Znalazłam coś takiego-poradźcie mi znów pliziok

Polecane posty

Taka trochę "ciężka" przez te pasy, ale mi się baaardzo podoba :) będziesz musiała ograniczyć dodatki i nie szaleć z fryzurą i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamta z maggiesottero byla ladniejsza przy tej jak na moj gust dziwne sa te srebne pasy,ale moze w realu wyglada pieknie wiadomo zdjecie to zdjecie nie oddaje tego uroku co na zywo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdjęcie komórką strszelone jakąs godzinę temu.... myślałam, żeby wtedy żadnych już dodatków żeby się nie przytłoczyć tym wszytskim jakiś delikatny welon na głowe i już? czekam na dalsze opinie? (wiadomo, ze suknia MS była 100razy lepsza, ale i tka tamtej nigdzie nie znajde, a ta...sama nie wiem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Sękata, ja na egzaminie, a ty widzę nie próżnujesz... Suknia jest super, naprawdę bardzo mi się podoba. Ten pas sprawia , że jest wyjątkowa, a nie taka pospolita. Dla mnie ten pas jest bardzo, ale to bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naparwde uważacie, że może być? ..że nie jest kiczowata czy zbyt wymyślna? kurcze, szczerze to spodziewałam się batów... ;) ktoś jeszcze coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam są dwa te pasy takie dośc spore i srebrne..nie bęzie to jakoś 'zawalało' sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata, skąd masz moją suknię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem ładna ta sukienka, a pasów na pewno nie za dużo:) jeśli ładnie w niej wyglądasz i dobrze się czujesz to nie ma co się zastanawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Tarnowie w Eurostylu :P sunflower- mówisz szczerze czy się nabijasz? bo ja sama mam mieszane uczucia odnośnie tej sukni...boję się na przykład, że ten tiul spod spodu będzie mi się zawijał do środka czy zahaczał o siebie... :o ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem ładna ta sukienka, a pasów na pewno nie za dużo:) jeśli ładnie w niej wyglądasz i dobrze się czujesz to nie ma co się zastanawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura Diaz - a Ty skad jesteś? Masz białą czy ekri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
a mnie wydaje sie kiczowata...przykro mi...to srebne jest przesadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem jak to się będzie nosić , na tym się nie znam. Ale ten tiul to mi się baaaaaaaardzo podoba. Sama będę szukać czegoś podobnego, tylko może z takim jakby obniżonym stanem. Nie, nie nabijam się , widzisz, że dziewczyny piszą , że suknia piękna i pasy też są fajne. Ja ci powiem tak, lepsze te pasy niż ten oklepany kwiatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja upolowałam w Reszowie w Sposie, nie wolno było zdjęć robić, dopóki się nie zamówi. Zamówiłam, a po uszyciu zwracam ją do salonu. Też chciałam całkiwm inną, ale przymierzyłam i wiedziałam, że żadna inna, tylko ta:) Sękata, ja już do tej sukni mam ustalone w głowie wszystkie dodatki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam białą. Był problem z koronką, bo nie wiadomo czy biała będzie dostępna, ale na szczęście jest. Mnie wlaśnie te 'pasy' urzekły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Not ak, bo ona jest ze Sposy. U mnie w salonie mozna robić, choć babki mówiłty, że tez im producent nie pozwolił :P Ja właśnie też ją przymierzyłam i jakoś w nią wsiąknęłam... ;) ale teraz to już nie wiem...nie wiem dalej co z tym tiulem czy nie bede go musiala ciągle poprawiac żeby leżał ładnie a się nie zawijał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura, a masz może jakąś fotę tej białej? Bo u mnie w salonie jest Ecru, mój Narz, się uparł na białą..chciałabym zobaczyć jak ona w białej wersji wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunflower- ja tez szukałam z obniżonym pasem, ale ta mi nawet spasowała...i teraz mam dylemata- zamawiac czy nie zamawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka007
dla mnie tez ta suknia jest tandetna...ale sa gusta i gusciki:)jak wam sie podoba to najwazniejsze, dla mnie jest to jedna z ostatnich suknien na jakie bym spojrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata, nie mam foty, w Sposie też tylko ecru jest, ale babki mówiły, że dużo lasek zamawia tę suknię właśnie w bieli. Ja myślę że w bieli jest jeszcze ładniejsza niz w ecru, bo generalnie srebro chyba do białego bardziej pasuje, hmmm.... Ale fajnie że trzasnęłaś fotkę spryciaro, bo w końcu mam zdjęcie mojej sukni:) Co do tiulu - ja ją mierzyłam kilka razy, chodziłam w niej, biegałam prawie że, obracałam się i nic się nie zawija, spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
mnie tez sie niezbyt podoba...ja wole skromniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od początku mówiłam że żadnej skromnej nie chcę, ma być po królewsku i basta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×