Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaneta21

ROPNE ZAPALENIE!!!!!

Polecane posty

Gość zaneta21

MóJ SYNEK MA KOLO PAZNOKCI OD RACZEK ZACZERWIENIONA SKORE I POJAWILA SIE ROPA. ROBILISMY "KAPIELE" W MYDLINACH SMAROWALAM TORMENTIOLEM I OBRZEK SIE ZMIEJSZYL . NIESTETY TERAZ ZNOWU ZAUWAZYLAM TE SAME ZMIANY SKóRNE KOLO DRUGIEGO PALUSZKA! POMóżCIE CO ROBIC ZEBY OBYLO SIE BEZ LEKARZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ma obyć się bez lekarza? co ty chcesz żeby dzieciak miał kiedyś zdeformowane palce? albo żeby wydarzyło się coś jeszcze gorszego? skoro nawraca to szoruj do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mi wygląda na zastrzał
najlepiej leczyć to gorącym mlekiem (tzn wsadzać na sekundę i wyjmować kilka razy co parę godzin) ale jak dziecko małe to bym się bała skąd to się bierze? nie wycinasz mu za mocno paznokci albo on nie obgryza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okłady z Rivanolu! Mojej małej tak robili w szpitalu i szybko zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie sa brzydkie
tak rivanol na takie rzeczy jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takie coś to tylko maść baneocine dostępna w aptece na receptę, idź do pediatry. Miałam ten sam problem, rivanol nic nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też Rivanol się sprawdził. Warunek jest jeden - trzeba dopilnować, aby ten okład był bez przerwy wilgotny. Zmieniać jak najczęściej, a jeśli dziecko pozwoli to kilka razy dziennie moczyć paluszek w Rivanolu. Jeżeli to nie pomoże, to pewnie trzeba do lekarza po poważniejsze środki na receptę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×