Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

Zwyczajna rozgryzłaś??? I co z tego,jeśli wniosków nie potrafisz wyciągnąć? :P Poza tym to nie było trudne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed "Ha myślisz ,że nie wiem ku czemu zmierzają te Twoje starania? " Zapytałam ku czemu i co wiesz :P Czy Ty masz sklerozę Iksusiu?:P Ile Ty masz lat skoro masz takie zaniki pamięci?:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,że mam kontrolowaną sklerozę i odpowiadam tylko na pytania,na które chcę odpowiedzieć:P O innych po prostu zapominam :D:D:P:P i tak też się stało z Twoim pytaniem.Ponadto trzeba być nieostrożnym żeby dawać komuś do ręki bata na samego siebie:P Kamikadze to nie mój typ :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 na polu walki ? eeeee..... przecież Iksik to mój rycerz ;) hahahahahahahahahahaha...... widziałam Kobietko wczoraj Twoją minę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna twoja taktyka jest beznadziejna :P:P:P Poza tym dla ciebie mogę być i karykaturą faceta:P Nie interesuje mnie twoja definicja prawdziwego faceta bo wystarcza mi moja własna:P tym bardziej,że pokrywa się z definicjami osób ,na których mi zależy:D Prawdziwy facet wie też kiedy odmówić :P :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iksik lubi potyczki słowne ;) mnie będzie masował a z Tobą dyskutował ;) Iksik.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczko 👄🌻 czy Twoje ciało gotowe na dalszą część masażyku ;) Dziś proponuję na szczycie góry z pięknym widokiem,który wpłynie na jeszcze większe uczucie błogości w Twoim ciele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ pesteczko nie wiesz,że słonko w górach lepiej grzeje? :D:D:D poza tym już moja w tym głowa byś nie zmarzła :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×