Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

Pajoonk. Ha i widzę,że bez trudu dojdziemy do porozumienia,a i w drogę sobie wchodzić nie będziemy poza momentami wspólnych wypadów na browca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X...:D:D:D:D dobre ..hahah Pestka...fajnie ze sie obudzilas..i w koncu poznalas..no wiem X tak na Ciebie dziala;):D Pajoonczku🖐️:)..uwazaj co bys sie nie przewrocil;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko czy zaś nie jesteś jeszcze ruda?:D Co byśmy z X sobie przez Ciebie na inną drogą poza browarem nie weszli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iksusiu :D Ale ja nie blondi :D Ja mam siwiutkie włoski :P Z pewnoscią Tobie przypadną do gustu :D Zapewniam Cię :D A jak nie to nic trudnego :)Umaluję na drapieżną,rudą kocicę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Pajączku - typowa blondynka ze mnie ;) :D Ruda byłam przez chwilkę , czarna , fioletowa też :P Jednak od długiego czasu jestem wierna temu najpiękniejszemu kolorowi ;) A Iksik juz stracił dla rudości głowę :P A Ty ?....jesteś dla mnie jedną wielka niewiadomą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna siwiutkie powiadasz? :P Sorki ale ugryzłem się w język bo nie chcę być aż tak bardzo niegrzeczny dla Ciebie :P:P:P:P Szacunek dla siwej głowy (raczej jego odrobina :P) jeszcze mi pozostał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk będzie dobrze :D Ty wolisz blondynki ja rude.Ty jesteś jak morze i do tego skromny,ja jestem jak wulkan i do tego pyszałkowaty z niewyparzoną gębą :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X zobacz jaki daliśmy Paniom wybór:) kazda wybierze sobie to co jej odpowiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna ależ oczywiście :P I dlatego nie walę po głowie tylko kopię w cztery litery :P:P:P Ale na pocieszenie powiem,że często się powstrzymuję i tego nie robię :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna powala mnie twoja wnikliwość w czytaniu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Konkluzja??? -> ano nie warto do ciebie pisać bo i tak nic z tego nie kumasz :D:D:D:D:D:P:P:P:P Czy jak Ci jest zimno to nie stajesz czasami w kącie? :D:D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×