Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale chwilunie

a ty zasadziles juz drzewko?

Polecane posty

Podlane:) Kasica,Ty na jutro szampana szykuj!Twoje drzewko będzie miało 100%.Gratulacje!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuje sie szampan;)stoi w lodówce;) Dzięki za podlewanie👄🌻 I ja nawodniłam juz drzewka nasze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z drugiego komputerka tez podlałam;) Ale Wasze drzewka są pięęęęęęęęęęęęęęęęękne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,gratulacje!:) 🌻 Mam nadzieję,że nie zapomnisz o naszych drzewkach i będziesz je podlewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć] Marketa, ja co dzien podlewam;)I mam zamiar tak robić aż do 25 kwietnia;) Dziękuję👄🌻 I własnie sie zabieram za podlewanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domku;) podlewjcie drzewka przez weekend a ja nadrobie w poniedziałek;) Udanego, słonecznego i ciepłego weekendu;) 👄🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Expressowo poszło podlewanie drzewek.:) Dzisiaj u nas mają być burze.:( A Ty,w czasie burzy,nie wyłączasz kompa?Nie boisz się,że coś się moze stać? Odwazna jesteś.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa: taka wiosenna burza to pikuś ;) parę razy zagrzmiało i pobłyskało, natomiast latem moja odwaga zdecydowanie maleje - w tamtym roku, gdy były megaburze,wyłączałam kompa przy pierwszym błysku:D potem i tak nie było światła ;) dobra, podlane:) udanego wieczorku i jutrzejszego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×