Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość florentyna4

Nie boicie kupowac sie w internecie???

Polecane posty

Gość florentyna4

jak w temacie! ja mysle teraz o zakupie cyfrowki, widzialam ze w sklepach internetowych chodza taniej, ale sama nie wiem - w normalnym sklepie to widzisz co bierzesz, a przez internet to troche tak w ciemno. jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boję się
kupiłam zmywarkę, pralkę, lodówkę i zaoszczędziłąm na tym co najmniej 40% :) Zawsze kupuję za pobraniem i oglądam sprzęt "na żywo" w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka23
ciągle coś kupuję na allegro i jak narazie się nie naciełam ;-) fakycznie dużo rzeczy można kupić o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety zostalam oszukana kupujac przez internet .Kupowalam wiele razy i rozne sprzety a zostalam krotko mowiac zrobiona " w konia" przy zakupie wody do henny :O Zamowilam produkt , zaplacilam i czekalam i czekalam i dzwonilam i pisalam i prosilam o zwrot pieniedzy itp i tak czekam do dzis ...3 ci miesiac .A kasa jaka stracilam jest za mala zeby isc z tym na policje czy zglosic to gdziekolwiek wiec ... nie kupuje juz nic przez neta :) Obrazilam sie i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo duzo kupuje przez net, a jesli chodzi o zakupy typu sprzet rtv agd elektroniczny to ogladam produkt w zwyklym sklepie i dopiero kupuje w necie (zeby nie bylo niespodzianki, ze na zdjeciu wygladal inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje glownie na allegro i jeszcze sie nie nacialem. Pewnie dlatego ze kazda oferte dokladnie sprawdzam. I tak jak przedmowczyni, staram sie wczesniej towar \"pomacac\" w sklepie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radekk
a ja kupuje na agito.pl mam wypraktykowany i wole juz nie kombinowac jak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania g
no a jak to jest z gwarancja,co robić jak sprzet nawali po miesiącu,aha i wjaki sposób najlepiej płacić,przelew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z internetowych sklepow ze sprzetam polecam: - www.softon.pl - nie wiem jak tam teraz z cenami, ale jak kupowalam laptopa to ceny byly rewelacyjne; platnosc tylko przelewem (wystawiaja fakture proforma), sprzet nastepnego dnia w domu; - www.zadowolenie.pl - fajne ceny:) kontakt niestety tylko przez cholerne bezduszne formularze, ale skuteczny, platnosc przelewem (nie pamietam juz dokladnie ale chyba to jedyna forma), sprzet 2 dni pozniej w domu - raz zapomnieli wyslac karty gwarancyjnej ale po wypelnieniu formularza reklamacyjnego uczynili to jeszcze tego samego dnia:D, - www.morele.net - co i jak dokladnie to nie wiem, ale moj superwybredny brat robi tam zakupy a wiec nie moze byc zle:) Niestety (a chyba jednak dzieki Bogu :D ) nie mialam okazji poznac procedur reklamacyjnych w zadnym z tych sklepow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supełekdadad
Ja kupowałam z męzem plazmę LG przez net i wszystko bylo ok, TV szybko dostarczony , dobrze opakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panta
Tak sie akurat składa, że ja też LG, tylko LCD :) :) :). Ale warunki dostawy podobne - szybko i sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kupuję bardzo dużo przez internet. Jeżeli chodzi o droższe rzeczy, robię rozeznanie jak inni a potem kupuję. Ostatnim zakupem był telewizor LCD, bardzo trafiony zakup:), do tego kupowany był na raty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja88
sprzet w necie jest tanszy, dlatego nie ma co przeplacac. zwlaszcza, ze teraz sa duze pewne sklepy wiec ryzyko zadne. karte gwarancyjna dolaczaja do sprzetu wiec nie ma z tym problemow. a jesli chodzi o forme wplaty to ja najbardziej lubie przelanie na konto, bo za pobraniem jest drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalekk
w sklepach internetowych warto zwrocic uwage na koszty dostawy, bo niektore sklepy to w ogole maja jakies kosmiczne. agito.pl spoko, kupowalem tam monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalekk
a agito jest tak, ze jak sie popsuje to albo sie oddaje do serwisu - adres jest podany na karcie gwarancyjnej. albo odsyla do agito, na ich koszt oczywiscie. oni naprawiaja i odsylaja do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda234
kupuję książki na www.gandalf.pl , lub empik.pl ukochany korzysta często z allegro kupując od opon po patelnię :) ja spożywka w www.a.pl , tutaj dowożą do domu, płacę przy odbiorze, sprawdzam towar więc nie ma żadnych obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję biżuterię i torebki na www.pakamera.pl pięknie wykonane,ręcznie,w jednych,lub nielicznych egzemplarzach,polecam dziś przyszedł mi śliczny wisiorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np
boimy się, ale dodatkowy dreszczyk emocji, to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroooooooowa
Ja tez czesto bywam na pakamerze :) niektore rzeczy sa niepowtarzalne i w moim miescie nie widzialam podobnych. Lubie tez kupowac na www.sklep.dlaurody.pl i www.decobazaar.com Nie boje sie zakupow przez internet, sa wygodniejsze i na rzeczy zamowione przez siec czeka sie jak na prezent bozonarodzeniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika222
ja tez na agito kupuje ale najpierw zawsze oglądam w sklepie pomacam pomysle a potem kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinga
nie tez kupuje na agito miedzy innymi ale jak chodzi o sprzet to moj ulubiony sklep, tani i pewniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka66
zerknelam sobie na ich stronke - rzeczywiscie ceny niczego sobie, zwlaszcza jak cos rzuca na promocje :) mnie wciagaja internetowe zakupy, moge tak wydac i pol wyplaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kosmetyczka
Ja kupuję kosmetyki oraz witaminki w sanusmarket.pl Mają spory wybór, można coś niecoś przy okazji poczytać o pielgnacji urody. No i dla mnie jest sklep wygodny - bo mieszkam bardzo blisko ich biura i moge sobie odebrac osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica_lange
Ja tez odbieram osobiscie jak sobie zamowie w internetowej aprece, ktora jest ulica ode mnie. ale przynajmniej nie czekam w kolejce :) choc kurier ktory przywozi internetowe zakupy to tez duza przyjemnosc, ostatnio mi dostarczyl nowy odkurzacz z agito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×