Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nanannaa

mam 17 lat i jeszcze tego nie robilam...

Polecane posty

Gość nanannaa

mam 17 lat i też jeszcze nie uprawiałam sexu...mam chlopaka...jestem z nim pół roku...i mysle coraz czesciej o sexie jednak boje się...nawet nie tego bólu..jak bardziej wpadki..nie wiem..jestem na to przeczulona....wokół spotykam ludzi którzy wpadke zaliczyli ..mimo prezerwatyw...i tak sie boje..ciagle mnie to przesladuje...ale z drugiej strony chcialabym miec ten pierwszy raz(najgorszy podobno-bo boli) za soba,żeby potem czerpać z tego przyjemnosc...myślę że gdybym miała to juz za soba to prześladowałyby mnie mysli że jestem w ciąży itp. :/ a gdyby tak się stało...to życie zmarnowane.:/ dlatego tak sobie mysle..ze tak po 18 sprobuje...ale jednak chlopak to jest chlopak..i mialam juz raz taka sytuacje..ze pieścimy się jest fajnie i nagle pytanie..."mozemy?" a ja speszona odmówiłam...:/ gdyby nie konsekwencje jakie moga wyniknąć z faktu uprawiania sexu to juz pewnie dawno bym sie na sex zgodzila... co robic..co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................o.
nie dojrzalas jeszcze do sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qill
jeżeli boisz się ciąży i czujesz się speszona to po prostu nie jesteś gotowa. W sumie strach zawsze jest, ale jeżeli będziesz się czuła naprawde bezpiecznie przy sowim chłopaku i zastosujecie dobre zabezpieczenie na pewno będzie wszystko w porządku. Nie spiesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie jestes dziewica
bo sie piescisz z nim nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadzwon do radia maryja
tam maja gotowe odpowiedzi na takie problemy. Sprawdzeni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannaa
i tu sie mylisz...bo nie nago...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kochasz go w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannaa
kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kochasz go w ogole
więc skoro on też Ciebie kocha, to poczeka aż będziesz się czuła z nim bezpiecznie i zginą wszelkie zachamowania... Nie spiesz się ;) Ważne żebyś była pewna tego co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananan
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qill
Boże jak się ktoś z kimś piesci nago to dziewczyna już nie jest dziewicą? ktoś tu chyba rozum postradał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananan
dokladnie....przeciez przez pieszczenie sie na go nie mozna stracic dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie jestes dziewica
jakby mi dziewczyna powiedziala ze np. z bylym chlopakiem sie piescila nago to bym ja rzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qill
żałosny jesteś x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam 15 lat jak straciłam dziewictwo z chlopakiem 3 lata starszym po miesiacu znajmosci w ogole go nie kochalam ale chcialam to juz zrobic i nigdy nie załowalam :) skoro piszesz ze chcesz ale sie troche boisz to tak naprawde nie jestes gotowa jeszcze. Ja sie nie balam niczego i nic sie nie stało :) wiec chyba musisz poczekać na ten moment aż już bedzisz na maksa chciala i nie ebdziesz sie niczego bała i może fajni jakbys pogadala z chlopakiem troche o seksie mysle ze byłoby łatwiej. Przynajmniej mi było :p POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie jestes dziewica
chce miec porzadna dziewczyne, nie jestem zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie jestes dziewica
zalowac mozna utraty czystosci i nieskazitelnosci, poza tym zawsze mozna potem juz nie byc z osoba, z ktora sie przezylo pierwszy raz, i taka dziewczyna dla nastepnego nie bedzie juz miala cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie jestes dziewica
a jesli np. twoja narzeczona by miala tuzin facetow i robila z kims to przygodnie, albo na dyskotece oral? wtedy by cie tez to nie interesowalo. a jakbys byl prawiczkiem to by cie to interesowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala18
jeśli obawiasz sie wpadki to może warto pomyśleć o pigułkach ??? i radziłabym nie myśleć za bardzo o tym ze pierwszy raz boli bo to później siedzi w psychice i chłopak dobrze Cie nie dotknie a Ty już będziesz krzyczała :p fakt może i boli ale wtedy możesz powiedzieć chłopakowi żeby był delikatny :P i najważniejsze musisz sama sobie odpowiedzieć na pytanie czy tego chcesz nie radziłabym robić tego pod presja partnera :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowo założona prezerwatywa i nie zleżała daje 100% pewności I warto się stresować jak ma się ochotę i dojrzało się do seksu Uważać tylko jeszcze na choroby weneryczne ,bo jakis mało o tym się mówi.Nigdy nie pozwalać chłopakowi "wejsc" do srodka bez gumki nawet na chwilke ,bo organizm chłpaka jest tak ustawiony że nie nędzie mógł wyjać bez spuszczenia się.Działa to tak że z każdym posuwem narasta parzyjemność az natepuje wytrysk i chłopak zaskoczony sam mowi że poleciało Tak wygąda przpadkowa ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh tez chcialbym miec tyle
lat i takie problemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala18
z biegiem upływu lat kazde z nas ma inne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go go go
na go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala18
obciągam z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×