Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieistniejaca29

Sama mama grudniowego synka w wielkim mieście bez koleżanek

Polecane posty

no właśnie..ja dzis położyłam sie z michałkiem koło 8 (jak mąż poszedł do pracy) i wstalismy kolo 11...az mi wstyd, bo w nocy wstałam tylko o 3:30 na krótkie karmienie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...zazdroszcze Ci ze tak blisko łazienek mieszkasz:) a ja dzis po sklepikach biegałam.. do juterka bo zaraz bede miała meza w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platynko - ty to masz pamiec;) rzadko wpadam na net bo mala mega absorbujaca.. mnie grypa zlamala i dzisiaj mala z sasiadka poszła na spacer - grunt to dobrzy sasiedzi;) a ja co? zamiast sie wygrzac zlapalam sie za gotowanie i porzadki.... Spacer na wiosnę OBOWIĄZKOWY!! Dziewczyny większe beda;) jestem zmotoryzowana wiec czy zoo czy lazienki sa ok. my tez bawimy sie na macie, gadamy, pokazujemy zabawki, mała\\lubi mimike mojej twarzy i jak rozne dzwieki wydaje;) przegladamy sie w lusterku i ...tyle...jak daje mi w kosc to rozbieram ja w lazience i sobie lezy z golym tylkiem;) a dieta... masakra... mala jest non stop wysypana a ja od poczatku grudnia nie jem nic \"zakazanego\", a od tego tygodnia doszła dieta bezglutenowa. Dobrze ze mam sklep bio obok. spadam bo juz mi placze na rekach - szybko sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracam do pracy po wakacjach. chyba;) narazie biore zalegly urlop i kilka miesiecy wychowawczego. na pomoc babci tez nie moge liczyc - pozostaje opiekunka. tylko niewiele z pensji zostanie... wiec czy6 sie oplaca wracac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bziczek to masz niewesoło z tą dietą :( Ja do pracy wracam przed wakacjami w czerwcu i juz traktuje to jako zło konieczne chociaz z drugiej strony bede wśrod ludzi..i nie ma złotego środka na tę sytuację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole 85
hej troche mnie nie bylo a tu tyle napisane...ja z kabat jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole 85
a radze sobie jakos radze :) mam kogos do pomocy wiec nie narzekam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole 85
Prywatna Klinika Ginekologiczno - Położnicza dr Hanna Rudźko a WY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole 85
szczerze mowiac to nie wiem :) maz oplacil od razu z gory wszystkie wizyty lacznie z porodem bo zna kogos z wlascicieli...ale pewnie za cala ciaze kolo 10 tys bo jak rozgladalam sie za klinika to tak mniej wiecej wszedzie sobie spiewali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoooo to...bardzo dużo :( no ja też płaciłam, ale 1/5 tego co Ty ;) byłas chociaz zadowolona? Naturalnie rodziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole 85
warunki rewelacja..obsluga...itd..ale to za cala ciaze-ja dowiedzialam sie pod koniec 3 miesiaca i praktycznie co tydz bylam w gabinecie zeby sprawdzic czy wszystko ok...a badania prawie tez tak czesto mialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole 85
pod koniec 2 :) nie 3 ...mialam tylko pol roku na przygotowanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole 85
hej dziewczynki gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytul się do maleństwa, a na pewno zrobi Ci się lepiej... Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada78
Pusto faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 tysięcy za poród i ciążę łaaał, duuużo, ale jeżeli super warunki to pewnie warto :) Ja rodziłam na Żelaznej i jestem zachwycona!!!! toltalnie zachwycona. Płaciłam za salę jednoosobową i znieczulenie, razem 1300 zł, nie miałam położnej, ale chodzilam do lekarki stamtąd... wszystkim polecam, a oddział położniczy jak hotel...pokoje dwójki, góra trójki, super łazienki, super opieka.. ale sobie powspominałam...hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!! mój bączek spi a ja sniadanko przed kompem wcinam. Ja mam jutro wizyte u alergologa bo rzygać mi sie chce jak o tym mdłym zarciu myślę, a mala wysypana - czyli mimo diety zero efektów :O ja placiłam podobnie jak Platynka - ale na Starynkiewicza ok. 1100 zł. Placiłam tylko za zzo i salę jednoosobową. I chodzilam do lekarki która szefuje na położnictwie wiec też miałąm fajne warunki. ale paskudnie dzisiaj.. normalnie chyba nici ze spaceru.. Ja wrócilam na aerobik!! chociaż w ubieglym tygodniu niestety chorowałam i to z antybiotykiem wiec nie byłam, ale juz mam za sobą pierwszych kilka zajeć ;) Wybralismy sie też wczoraj ze znajomymi na squasha więc cheć na aktywność fizyczną mi wraca z wielkim apetytem. Jak pogoda sie poprawi i wiosna zawita to moze uda nam sie w naszym wielkim mieście spotkać;) pozdrowionka kobitki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicole - ja mam mutsy. Cały komplet. Gondola niezbyt duża, ale do wiosny wystarczy. A jak zrobi sie ciepło i mała zacznie siedzieć to w okolicy marca/kwietnia przesiądziemy sie na spacerówke. Plus ogromny to wielkie koła, zapewniają ogromny komfort - nic nie trzęsie, ale też nie buja. Dla mnie bomba - regulowana rączka - bom wielgusek. I fajna skretna tylnia oś - chociaż na początku szłam jak pijana :P Szybiutko sie skłąda i rozkłada, łatwo zmienić gondolę na fotelik etc.Minus zajebiscie cieżki. Jak ktos nie ma windy i malutki bagażnik w aucie - odradzam, bo po pierwsze nie sposób całość podnieść od ziemi, a dwa do bagażnika nie wejdzie (chyba że zdemontujesz koła - a wtedy i tak nic wiecej nie wciśniesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę do S4 na Ursusie, ale mają też w innych częściach wawy. Moze i na kabatach też :) http://www.silownias4.com/ tylko ja sama jak palec.. babcie daleko... wiec chodzę dopiero na 21. Sąsiedzi proponują ze małej popilnują, ale jeszcze za wcześnie (nie chcę ich załamywać) :D Mała musi podrosnąć to wtedy skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nowa - witaj;) nicole - ja mam fotelik mutsy. REWELKA właśnie jak jadę na zakupy wtedy myk malutką z fotelikiem na stelaż i biegam po sklepie. Mutsy ma ten plus ze oparcie regulowane w 3 pozycjach, mozesz na płasko rozłozyc i dziecku wygodnie, plecki odpoczywają. Tylko maxi cosi jest jakby "grubszy" i chyba bezpieczniejszy. Bo mutsy mam wrazenie ze ma tylko grubszy materiał naciągnięty na cienką gąbkę. Wiec w razie wypadku kiepska ochrona. ja na aerobik wróciłam po 3 miesiącach od porodu. Sporo przytyłam i czekałam aż zrzucę kg. bo ciężko było mi sie ruszać ;) teraz pozostalo ujędrnić flaczki:P gdybym zamilkła to znaczy ze mała wstała :D - moja córeczka niedlugo bedzie miała 4 miesiące, juz całkiem duza pannica :) Pierwsze dwa były strrraszne... mała non stop płakała a ja miałam non stop doła bo niewiele mogłam zrobić. Całe dnie sama i nie dawalam rady :O Teraz dziecko jest juz rozumniejsze, usmiecha sie, nie placze z byle powodu, mozna ją zabawic - normalnie odżyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 22 kg!!! masakra normalnie.. nie żarłam w ciąży - moze tylko owoce sezonowe w pzemysłowych ilosciach. A kg wpadały jak oszalałe. Ale mam to za sobą;) I jestem mile zaskoczona, bo rozstępów nie mam, skóra ładnie sie obkurczyła - bałam sie ze gorzej bedzie;) Zartuję ( a moze i nie) że po drugim dziecku cycki sobie poprawie :D Pozostale elementy jestem w stanie sama wymodelować :D No chyba ze z brzuszka bibułka się zrobi i bedzie wisiała :O Mała ma melodie do snu wiec obiad sobie przygotuje bo jak sie obudzi to juz wtedy pozamiatane :P Komputerek zostawie włączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystko :D :D ale to zasługa diety... Małą sypie od czubka głowy po czubki palców :O Mam wrazenie, ze niezależnie od tego co jem .. ale zeby nie mieć wyrzutów sumienia to eliminuje po kolei wszystko co moze uczulać.. Jutro idę do alergologa bo dziecka szkoda.. a i mi witaminy w tabletkach nie zapewnią wszystkich skłądników tak jak owoce, warzywa, nabiał etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ciebie dopiero miesiac!!! co to jest!!! troszke wytrwalosci i tez zleci;) tym bardziej, ze podobno mlode cialo szybciej sie regeneruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×