Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FatCat

RIO SCANNING LASER - czyli domowa depilacja laserowa/ ma ktoś?

Polecane posty

czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym związane? czy warto to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grawis
Czy warto kupic RIO Scannig Laser i czy jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grawis
jaka jest cena zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
Ciekawa jestem ile takie sprzęty do domowej depialcji laserem mogą kosztować. Bo jeśli wychodzi to mniej niż w salonie to chyba warto inwestować w takie coś i mieć na stałe sprzęt, który uwolni mniej od codziennego zamartwiania się o gładkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
Wiesz co, ostatnio jak patrzyłam na electro.pl to z remingtona taki laserowy depilator kosztował ok. 904 zł ponoć gładkie nogi utrzymują się po jednym razie do 12 tyg. więc jest ok. W sumie to wychodzi relatywnie taniej niż zabieg w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość convi
Ciekawe są te urządzenia do domowej depialcji. Nie wiem jednak czy odważyłabym się sama zrobić taki zabieg. Chyba na razie wolę skorzystać z usług kosmetyczki. Czy ktoś wie ile może kosztować cała seria zabiegu laserem w sferze bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teona
Ja na pewno nie odważyłabym się na przeprowadzenie depilacji laserowej w domu. Brzmi to naprawdę dziwnie. Oczywiście co do samej depilacji laserowej nie mam nic złegp- jest niezwykle skuteczna. Za depilację laserową bikini zapłacisz w studio laser w Poznaniu 300 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take
A ja Wam powiem, że jestem baaaaardzo z Rio zadowolona. Mam laser, który usuwa pojedyncze włosy, troche jest z tym pracy, ale z całego serca moge go polecić! Laser kupiłam ok 2 lata temu i pozbyłam sie włosków z całych nóg, pach i bikini (ot jeden włosek sie czasem zawieruszy to od razu w niego strzelam ;) i to jest też zaletą - 1 włos, 1 strzał - pracochłonne, ale skuteczne, już nie chodze z maszynka do golenia pod prysznic! :D Szczerze polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Krybińska
Ja znalazłam ten depilator w takim rankingu http://laseroweusuwaniewlosow.com.pl/ . Zajmuje w nim drugie miejsce i ma dość wysoką ocenę autorów, więc chyba należy go uznać za dobrą i skuteczną konstrukcję. Ja również zastanawiam się nad kupnem takiego urządzenia i być może także zdecyduję się na ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udZw1cSG3R8sAyeBXXAWvBRy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×