Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swieze miesko

domowa szynka

Polecane posty

Gość swieze miesko

chcialabym zrobic taka dla dziecka ale nie wiem jak doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziecka wieprzowinę? A fuj! Weź sobie odpuść i kup mu lepsze mięso, upiecz z przyprawami i pokrój w plasterki na chleb. O wiele zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieze mieso
czy ja napisalam ze to wieprzowina?? nie znam sie na miesie wiec pytam jakie i jak zrobic (lekarz kazal malemu jesc czerwone mieso bo ma za malo czerwonych krwinek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest złego wieprzowinie???? Ja dla dziecka wybieram cielęcine lub wieprzowine(schab,polędwiczka lub szynka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie napisałaś w jakim wieku jest dziecko ? Aż dziw bierze, że lekarz ci nie podpowiedział nic o wątróbce , którą najczęściej przygotowuje się dla dzieci z anemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna szynka jest chudziutka nie wiem, co jest w niej \"fuj\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydliwość wątróbka i szpinak nie ma dziwoty, że ludzie maja uraz na całe życie szkoda, że polscy lekarze-pediatrzy są tak niedouczeni w temacie diety, że nie potrafią doradzić czegoś innego ja sie nie specjalizuję w dietetyce, ale powiem tylko jedno - mam przyjaciółkę wegankę, czyli zero mięsa, szpinaku też nei lubi za bardzo dziecko ma 3 lata i rozwija się ksiązkowo, nigdy nei miało żadnych nieprawidłowych wyników (czyli też nie miało anemii) czyli mozna obejść sie bez tej sławnej wątróbki ale po co sie wysilać, krwista wątroba na talerz i męcz się, dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 33 ---> a robiłaś kiedyś dla dziecka pulpety z wątróbki ? Bo ja wspominając o wątróbce, wcale nie miałam na myśli czegoś suche i nie do przełknięcia.Często też robiłam tzw. żydka , czyli pasta z wątróbki. A wracając do pulpetów to wcale nie są suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam, bo po pierwsze, nie mam dziecka a po drugie nie cierpie wątróbki i nie chodzi o jej "suchość" tylko o smak tego "mięsa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu się mogę zgodzić oczywiście ,że nie wszyscy ją lubią - to fakt. Pozdrawiam z Zielonej Irlandii i wyjątkowo wiosennej w tym roku , o tej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kocham wątróbkę ,mój synek również :D Jak smażysz za długo to będzie sucha :) I kocham ją na wiele sposobów czy to tradycyjną z cebulą,czy też z jabłkami bądź pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię wątróbkę i zawsze mnie denerwują wpisy pt:a fuj! Przecież nie ma obowiązku nie lubić wątróbki,prawda?A co do wieprzowiny dla dzieci- jeśli ktoś myśli,że kurczaczki i inny drób są zdrowiutkie to może się mocno zdziwić. A jeśli chodzi o domową szynkę to ja po prostu nacieram przyprawami mięso,a jak nimi przejdzie to wkładam w rękaw foliowy i do piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie mówić że jest fuj to trzeba odpowienio zrobić :D czy to ugotować,upiec itd.W każdym razie domowe szynki/pieczenia już obojętnie z jakiego miesa są 100 razy zdrowsze\ niż te nabite konserwantami poledwice sopockie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×