Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość *Nesca*
....... czy możecie mnie wytłumaczyć dlaczego jesteście tak bardzo chamscy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam rowniez prosic , by tak ja forum miszcza zwyczajem codzien jest odwiedzanie, niechze i bedzie nim w pajacyka klikanie ( taka dygresja mala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek-> nie bluznij !!! jestes tylko fanem miszcza !!! chcesz , zeby odwrocil od ciebie swe jasne oblicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesca... to rposte. Ze względu na to, że: Kto się dupą urodził, kanarem nie będzie" :D. A tyczy się to zwłaszcza chałturnika Rubika...hmmm... rym mnię wyszedł :D soUL... kolorowych o miszczu senków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa zaiste nie pomyslałam tfu tfu(pluję) ! nesca przykro mi zdradzam Cie dla Miszcza.mysle ze to zrozumiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek idz i nie bluznij wiecej ... dobrze, ze zdalas sobie sprawe ze swego bledu, inaczej musialabym ci powiedziec, ze masz 2 ostrzezenia o lacznej wartosci 4 , co powoduje twoje zablokowanie na tym forum, za : bluznierstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos włosów miszcza i gołębiej \"farby\": Może w ten sposób miszcz został naznaczony? Duch św. zstępował pod postacią gołębicy. Może miszcz zasłużył jednynie na gołębie ekskrementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tred -> ty tez bluznic zaczynasz.... nie wiesz , ze madrzy i wybitni ludzie siwieja... miszczowi brzydkoby bylo w balych wlosach, wiec on swoja sila zmienil to na korzysc swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahha!! znowu dobre teksty poleciały :D:D a bławatka ktoś na zdradzie chyba przyłapał hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę... autentyczna nesia wyszła z okopu? :) swinkowaaa, podebrałaś mi Rozmaryna! 😭 Chciałam go splugawić przeróbką :P Nic to, pozostali mi jeszcze \"Czterej pancerni\"... Deszcze niespokojne potargały świat, my na świętej wojnie ładnych parę lat. Niech nam gra muzyka pana Pe. Rubika, ona doda sił! Rubikowi wierni jak czterej pancerni, krew wyprujem z żył! Na niebie obłoki, po wsiach pełno bzu. Czemu różne tłoki bluźnią Ru-bi-ku? :P Do domu wrócimy, trolle przepędzimy, poklaszczemy z psem. Przed Miszczem klękniemy, hołd złożymy niemy, umaimy bzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gajowy :D wahałam się miedzy "Hymnem Pierwszej Brygady" a Pancernymi, ale na hymn pora za późna, uzwojenie strajkuje. Może spróbujemy czegoś ambitniejszego :classic_cool: dobrej nocki, niech wam Miszcz we śnie batute aportuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahhaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Ondyna rispekt & szacuneczek :D -> swinkowaaa Ja bluźnię? Nawet w zakonie powstał temat \"Najmniej lub nielubiana piosenka w twórczości Piotra Rubika\" A w nim: \"Nie ma utworów P.P., których bym nie lubiła. Są trudniejsze, bardziej wymagające, ambitniejsze od strony muzycznej, których łatwo się nie słucha, ale są przy tym piękne. Są i proste, łatwo wpadające w ucho. Wszystkie utwory Pana Piotra podobają mi się i muszę powiedzieć, że za każdym razem, gdy ich słucham odkrywam w nich coś nowego, coraz więcej słyszę, coraz więcej do mnie dociera. To niesamowite zjawisko!\" \"Bluźniercy! Wszystkie piosenki Pana Piotra Szanownego Czcigodnego Rubika są piękne! Napawam się każdą nutą, każdym dźwiękiem. Myślę, że podczas ich słuchania doznaje czegoś w rodzaju objawienia. Pan Piotr zostanie świętym! Mówię Wam\" To ostatenie jest dobre :) Czy to ktoś z tutejszej loży szyderców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile to dni milenlo, jak ameby zaczelu bluznic i robic bobki ile to dni minelo , sam nie wiem juz jak na podlodze zalegl sie ten kurz a nesca wciaz stara sie i bloki sle ale jest zle, wciaz zle, wciaz zle ,........... wciaz zleeeeeeeeee i wszyscy chronia mooooooooja psychikeeee jak stroze patrza czy ktos tylko smie wiec jesli pomysl chory przyjdzie ci do glowy badz pewien, ze zbanuja cieeee (a to na 40-to latka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tred- > ty si enei zakrywaj zakonem !!! bluzierstaw sa tam niewybaczalne... i nawet najbardziej oddani zbanowani zostali choc raz ! (kiedys ciemna noca tlumaczyly mi to dwie kolezanki na tamtym forum... jedna wlazidupa zwana a druga nie pamietam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóz wygląda na to, że nie pozostaje nic innego, jak rzucić klasyką: przegrałem życie, idę skoczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei skacz nie... fan(atycz)ki chca rozwalic nasze forum... poczekaj zginiemy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tred tamto ostatnie o miszczu było od kogoś od nas hehe już to wcześniej na topiku ktoś wkleił :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×