Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Zgubiłam się , o czym własciwie jest ta dyskusja... Koniuszy, wydawało mi się, że rozumiem, o co ci chodzi ale chyba się myliłam... znikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty nawet nie potrafisz odpowiedziec i nie wiesz kto to jest analfabeta.Typowe dla was obrazanie ludzi i wawianie im czegos. A tak olgólnie to czego szukasz na babskim forum,moze interesuje cie PMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nieszczęsna mam zaległości :D ej Wy tu non stop 24h "wielbicie" miszcza:D ja wam do pięt nie dorastam :D widze ze pojawiły sie "życzliwi" goscie :D pozdr dla nich ;-) ale nie mogłam normalnie jak to przeczytalam "Piotr - idz do przodu!!! To w Tobie jest siła. Uwierz w to, ze to TY jestes wielki. POWODZENIA" za to powinnien byc BAN.To zniewaga! jaki piotr!miszcz a nie...maestro a nie... i nie udupili go. no bez jaj.Nesca co Ty se robisz??? naskarżę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
Wlasnie zapomnialam jak sie robi te lapki. . Trzymajcie sie. Ide klaskac gdzie indziej. Podziwiam Was dziewczynki i niektorzy faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy to dewiant - wiem z PEWNEGO zrodla. prosze ignorujcie go , bo to chory czlowiek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej blawatek - ja pisze powaznie , pierwszy raz na tym forum :) ... koniuszy to dewiant wiec uwazajcie na niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch Ondynsson
klask klask na dobranoc bo już księżyc świeci dzieci lubią miszcza miszczu mami dzieci swinkowaa --- nie bój się, ten zdewiowany koniuszy tyjko tak straszy tymi szerszeniami i kawą :P niezły to musiał być mol co tak zmechanił resztę czapki, jak to mówią krasnale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa pracuje , jeszcze 30 minut a koniuszy jest u miszcza rowniez zbanowany :) dlatego mi tam sprzymierzencow szukac kaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorfiQ
jest zbanowany, przeze mnie... jak widzę nadal nie potrafi z kobietami rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa, no nie wiem, czy ktoś będzie, bo różne strefy czasowe to jednak spora bariera :( Ja też idę spać, bo jutro trzeba wstać. Zresztą jak czytam posty koniuszego to mnie odrzuca od monitora. Dobranoc, niech we śnie sam miszcz Ci klaszcze :D klask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozmawiacie
debilu. To jednostronne żale skretyniałego oszołoma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozmawiacie - gosciu jest zalosny ..... nikt go nie chce tu nikt go nie chce u miszcza , czytac nie umie, zycie ma zafajdane, do tego dewiacje go targaja we wszystkei strony :( rece opadaja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy -> nie mam juz cierpliwosci do ciebie : ty popaprancu, naucz sie czytac bo mnie juz szlak trafia jak nam topik zasmiecasz ty pseudointeligentny kutafonie jeden!!!! przepraszam jesli kogokolwiek (poza koniuszym) wypowiedz ta urazila, ale ile mozna czytac te bzdury, ktore kupy sie nie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×