Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość Ludzie o dobrym sercu
Podpisz petycję w sprawie zwierząt zabijanych dla futer http://www.empatia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku spożywczym z dzisiejszymi egzaminami i późniejszym wyjazdem służbowo-rodzinnym składam niniejszym samokrytykę dotyczącą zbyt małej ilości klasków oddanych na jego cześć. jednocześnie chciałem się usprawiedliwić, że nie za bardzo mogłem gdyż pani prof. dziwnie na mnie patrzyła gdy próbowałem klaskać na egzaminie. Również panowie Policja stojący w krzakach przy drodze pomachali mi palcem grożąc gdy zobaczyli, że kierowca zamiast kierować - klaszcze. proszę o wyrozumiałość w wymierzonej mi karze :(. klask, klask, klask, klask...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...Zdrowia im życzę :) No cóż... Na dobranoc, dobry wieczór Miś pluszowy klaszcze Wam Mówią o nim Miś Klaskania Bo klapniętym uszkiem klaskam :D Chmiel zwyciężył... do jutru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Rubik-Man Zejdź mi z drogi. Bo zaklaszczę Cię W rękach batut mam Dyryguję wszystkim, Co mi tam Jak ktoś nie lubi mnie Wtedy za tfurczość biorę się Tworzę to co chcę Ludzie tak czy siak Przeklną mnie.... klask, klask, klask... Wybaczcie, to efekt wczorajszego nadmiernego spożycia chmielu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam.... oklaski, oklaski .... miszczu poslubia wychowanke??? brzmi to co najmniej dziwnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez... ciezki weekend mialam, walczylam z metanolem dosc ostro....ale miszczu pojawil sie w konwersacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ klask] wciąż nie jestem gejem dzień dobry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klask klask... zmęczony po robocie więc troszkę olewam miszcza w wielbieniu ;) zaperdalamy wraz z załogą, nawet czasu na klaskanie ni ma :( Ale dobry wieczór się bardzo z Wami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie jakoś trzymię ;) jeszcze 2 tygodnie takiego zaperdalania i będzie można na spokojnie siąść i poklaskać :D. NA razie tylko czytam co i jak w świecie miszcza ;) Czasami nawet mi się pisać już nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soUl to sQueeze: smutny jestem, bo staram się upodobnić do miszcza i jak widzisz nie udaje mi się :( PS. Idę poszukać wody utlenionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×