Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezznicka

Ślub to nie zabawa

Polecane posty

A wiec ja mam 23 lata. Pracuje od 2 lat. Moj facet od 8 lat. Nasi rodzice nie sa bogaci. Wszystko zalatwiamy od dawna, zeby sobie powoli regulowac naleznosci. Na to co nam zabrakni oddamy z pieniedzy z wesela. Niegdy obydowoje nie zylismy w luksusach. Wiemy co jest potrzebne do zycia i do szczescia. Wiec mysle ze 23 latka ma swiadomosc zamaz pujscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniuterka
moje wszystkie wybredne koleżanki mają męzów prawników, lekarzy, finansistów. te bardziej niecierpliwe murarzy mechaników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniuterka
mi mała: ale żeś mnie ubawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniuterka
pujscia. ...devilko..nie wiem gdzie pracujesz, ale u mnie w pracy za takie błedy to chyba bym sie musiała sama zwolnic..ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniuterka
niestety..nie spotkałam mechanika z tak wysoka inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniuterka
znajomość języka polskiego o Polce mówi wiele. na przykład to ,że jest niedouczona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna praca nie hańbi. Nie ważne gdzie, ważne jak pracuje, ważne, że sama tą pracę "zdobyłam" A jeśli ty sie wstydzisz literówki, to przepraszam, za twoje otoczenie, że cię nie doceniali i nie zuważali, a może za bardzo... Oj jakie dlugie zdanie. Bez ładu i składu. Stylistyka do bani. :) Dobrze, że liczyc umiem. I nastepnym razem uwazaj bo na necie moze ktos siedziec z choroba, jesttak dysortografi, dyslekcji i nieswiadomie moglabys kogos obrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniuterka
mi mała..skoro masz takiego kochanego męża to czemu nie spędzasz z nim wieczoru, tylko z tematu na temat skaczesz i debatujesz zajadle? gdzie ta twoja mlodość i spontaniczność? ja w każdym razie musze z bólem kończyć.mąż wrócił ze spaceru z pieskiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pujscia... dobrze ze nie napisalas debilo bo devil to po angielsku i sie go ttak nie odmienia, och ta zacofana Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniuterka
no mój mąz też sie przyłącza..napisałam devilko w zamyśle ( debilko, bo do diablicy ci daleko). pozdrów męża...mi mała ..pewnie z irlandii wrócił, gdzie siła umysły cegły ustawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boj jakie wy macie nudne zycie malzenskie, siedziecie sobie przed kompem i czytacie bzdury nastolatek. Och wspolczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniuterka
brawo..same przyznałyscie mi racje "BZDURY NASTOLATEK" ps. ciekawe gdzie napisałam że kierowałam sie strona materialna w wyborze męża. proszę o uważne czytanie postów. a teraz fakt, spadam do meża, bo mówi, ze szkoda prądu na gadki tego typu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda prądu :( oj zaluje ci prądu, aha nie pewnie chce zapalic swiece, zeby bylo romantycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam se sobie
ach. widzę że większość nie pojmuje idei teorii. autorka ma racje. jesteście załosne. a im mocniej napadacie na innych tym bardziej pokazujecie jak bardzo jestescie nieszcześliwe. a wasza złosliwość to nic innego jak ape " spojrzcie, jaka jestem biedna" tylko osoby nieszczesliwe są tak głupie jak owczesne 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy zalosne bo chcemy wziac slub wieku 20-25 lat a nie ok 30. To dla autorki jest zalosne. Podneicanie sie suknia i tortem, to dla niej jest zalosne. My wszystkie, ktore chcemy pamietac ten dzien, ktore chcemy aby byl wyjatkowy, bo jest raz w zyciu. Moze jest to zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ok macie racje to wszstko jest zalosne... mozecie isc z czystym sumieniem spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„zastanówmy się. jak 23 latke stać na wesele.” miniuterka --Mam 25 lat ale to niewielka różnica. Dwa lata temu skończyłam studia dzienne inżynierskie, od tego czasu pracuje zawodowo i całkiem nieźle zarabiam, mój narzeczony skończył studia zaoczne a od ukończenia szkoły średniej pracuje. Wesele opłacamy w 100% sami, nie wezmę od rodziców ani grosza. Jak człowiek jest zaradny to już w młodym wieku dysponuje gotówką. Reszty Twojego postu nie musze komentować :D aha jestem z jednego z największych miast w Polsce. Twoje teoria w moim przypadku się nie sprawdziły. A tak poza tym to coś czuje, że Ty wcale nie masz faceta, bo wciąż wybrzydzałaś, a teraz widzisz jak Twoi rówieśnicy biorą się za młodsze kobiety te infantylne 23-latki :P Żółć Cię zalewa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnia wieku
Stara panna, tzn. jaka? Ile lat musi mieć kobieta, żeby nazwać ją starą panną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Ile lat musi mieć kobieta, żeby nazwać ją starą panną?” Zgadzam się z mi mała, zazwyczaj tą granica jest magiczna liczba 30 :D Z obserwacji wśród znajomych min z pracy zauważyłam, że dziewczyny 20-25 letnie które pozakładały już rodziny mają więcej oleju w głowie od 30-letnicj singielek. Trzydziestki niestety często bywają sfrustrowane, zazdrosne, czują upływający czas bo przecież zegar tyka tik-tak-tik-tak :D Oczywiście występują wyjątki ale niestety w większości wypadków ta teoria się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmami
zgadzam się z dziewczynami. Kobieta która za długo jest samotna staje się czasami nieznośna:) zresztą...... z jakiegoś powodu jest samotna....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam żadna sfrustrowana baba humoru nie popsuje. Wychodzę za mąż i bardzo się z tego cieszę:-D Ktoś jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmialam sie z rana:D pozdrawiam wszystkie mezatki i narzeczone w wieku 20-25 lat i te starsze tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura ale ty juz blizej
30stki niz dalej, wiec ledwie uniknelas staropanienstwa i raczej nie zaliczasz sie juz do tych mlodych 20stek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura ale ty juz blizej
to nie dziwie,ze sie cieszysz, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRR
Miniuterka! To jest naprawdę duże uproszczenie z Twojej strony - zakładanie, że jak się ma 23 lata to trzeba być np. prostytutką, żeby mieć na ślub czy wesele. No sorry, kochana, ale nie każda młoda dziewczyna siedzi na tyłku i zbija bąki, nie każda studiuje i żyje na garnuszku rodziców. Poza tym, żyjemy w dobie licznych wyjazdów za granicę, gdzie ludzie nawet 20, czy 20-paroletni potrafią nieźle zarobić i wydać pieniądze na wesele. Poza tym - nawet, jak ktoś ma bogatych rodziców, czy męża, to super! Należy się cieszyć, że ktoś w tym chorym kraju nie musiał uciekać za granicę, że komuś się powiodło i to nie tylko finansowo, ale i prywatnie - bierze ślub. Albo ma na tyle kochających rodziców, których owo bogactwo nie zepsuło, że jeszcze ślub podsponsorują. Fajnie. I po co taki zgrzyt!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32latkaaaa
a ja sie po czesci zgadzam z autorka...i zeby nie bylo nie jestem sfrustrowana stara panna, bo mezatka juz spory czas...ale jak czytam te niektore posty ( nudzi mi sie czasem w pracy, haha) to smiac mi sie chce..panny, ktore na wyscigi szukaja byle wiekszej i bardziej ksiezniczkowatej sukni, dopasowuja kolor obic krzesel do krawata pana mlodego, zastanawiaja sie ile balonow powiesic i jakie kolory, jaki samochod..czy limuzyna wielkosci autobusu pomiesci ich suknie..itd..podniecaja sie bardziej impreza, prezentami niz samym faktem, ze wybieraja faceta na cale zycie...( oczywiscie nie uogolniam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×