Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

nie wiem :P nie skonsumowałam nigdy w żaden sposób ani faceta ani kobiety... ;) ...ale jeśli już, to myślę o sobie jak o 'bi', bo jak na razie przechodziłam fascynacje zarówno kobietami jak i mężczyznami... w obydwu wypadkach- starszymi ;) obecnie jestem zafascynowana kobietą... ale nie jestem pewna czy z podtekstami 'silnie' erotycznymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no miłość homo nie polega tylko na kontaktach fizycznych i fascynacją czyjaś fizycznością...kiedy ja się podkochuje w jakiejś kobiecie to ma to charakter jak najbardziej emocjonalny :) i prędzej mam ochotę tę kobietę przytulić i pogłaskać po głowie nić coś tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spokojnie koloratka jak chcesz to pisz :P im więcej tym lepiej w trójkę raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Tamari...tu nie ma oddzielenia strefy seksualnej od emocjonalnej...ja nie wyobrażam sobie kochać się z kobieta której nie będę kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari :P nie wystraszyłaś, ale tak sobie ostatnio miło rozmawiałyście, że myślałam, że tak Wam 'wygodniej' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie jasne ? :) Zazwyczaj dojrzałe heteroseksualne kobiety nie sypiają z byle kim,kimś kogo nie kochają...tak samo ja nie sypiam z kimś kogo nie kocham.Chyba że masz na myśli kobiety biseksualne z przeważeniem na hetero które nie potrafią zakochać się w kobiecie ale potrafią z nią współżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do aktualnie 'poruszonego' temat, to ja też się zastanawiam- myślę, że mogłabym się emocjonalnie związac z kobietą, baa... 'nawet' się z nią gorąco całowac ;) ale seksu jako takiego sobie nie wyobrażam... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koloratka...nie wygłupiaj się :) jak masz ochotę to pisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok... już zrozumiałam- dzięki :P i sorry za kłopot ;) ale jakby co, to tylko zasugerujcie i sobie pójdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a ja nie wyobrażam sobie siebie w stosunku mężczyzną...aż mnie tak jakoś odrzuca takli obrazek.Jak pisałam wcześniej...kiedyś tylko dałam się pocałować przez parę sekund namolnemu starszemu chłopakowi.jak wpakował mi ten jęzor to momentalnie się wyrwałam i plułam przez całą drogę powrotną do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie wiem jak to działa...po prostu potrafią współżyć z kobietami i tyle ale z żadną nie potrafią być emocjonalnie związaną...dziwne to trochę ale tak jest i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię romantyzm :) A co do tego kilku sekundowego kissa ...jeszcze gorzej bo zostałam to tego praktycznie zmuszona ...ja 15 latka on 18 lat silniejszy ..trzymał mnie i mnie obmacywał i powiedział że mnie nie wypuści jak się z nim nie pocałuje ...;/ jacy to niektrózy faceci potrafią być zdesperowani żeby zmuszać dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę lubie romantyzm..:D patrzenie sobie w oczka blask świec :D może oklepane trochę ale ma to coś w sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z druga
czesc dziewczyny! widze ze poruszylyscie temat "uczucie/sex" powiem wam, ze to nie jest tak ze kobieta bi szuka w partnerce sexu a w facecie partnera.. ja osobiscie bylam w zwiazku z kobieta dosc dlugo i zapewniam was ze laczylo nas zarowno uczucie jak i pozadanie! i jestem pewna ze moglabym z nia stworzyc trwaly zwiazek, nie jest mi potrzebny do tego mezczyzna!! jednak z dosc niemilych, niezaleznych od nas powodow musialysmy sie rozstac... utrzymujemy ze soba nadal kontakt i wiem, ze nadal istnieje miedzy nami jakas wyjatkowa wiez.. wiec uwierzcie- dwie kobiety naprawde moze laczyc prawdziwe uczucie, bedace podstawa stalego zwiazku.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o tym że dwie kobiety może łączyć miłość mi nie musisz mówić...po prostu są kobiety biseksualne które są praktycznie hetero tylko potrafią współżyć z innymi kobietami nie zakochując się w nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszłam, czytam, czytam :P jak będę miała coś do napisania, to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucha ucha taniec brzucha -jak to ktoś kiedyś tutaj napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
później hip hop popping locking krumping dancehall striperdance house new style electric boogie :) jeszcze tam po drodze w nauce poppingu waving tutting pupet gliding c walk dime stoppin i takie tam pomniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogólnie to całe życie tańczę ...konkretniej zaczełam się uczyć jakieś 3 lata temu :) wymieniłam w kolejności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ulubionego :) wszystkie kocham i z żadnego bym nie zrezygnowała...to tak jakbym odebrała sobie możliwość odczuwania jakiegoś uczucia ...kiedy przecież one wszystkie są potrzebne i nierozłączne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tańczę codzienne :) No i plus po swojemu taniec współczesny i latino samba rumba po swojemu takie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od muzyki...jak słyszę house to tańczę house,latino(nie raz w housie są latynoskie bity) jak słyszę coś do czego świetnie tańczyło by się popping to tańczę popping albo popping połączony z tańcem brzucha jak słyszę rap to tańczę krumping new style i to co pasuje do tej danej muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak no mam niby ładną figure ale i tak nie idealną bo akurat uwielbiam kebaby chipsy itd. i dlatego mam jakieś 4 kg za dużo jak wpierdzielę 2- 3 tysiące kalorii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
siema dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Bi :) ...właśnie Tamari ...dlaczego kaloryczne żarcie jest smaczniejsze niż owoce i warzywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×