Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

oj przestań Tamari...ja po prostu mówię że podobają mi się jej rude włosy jej taniec i ogólnie jej osoba a nie że kocham ją itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spokojnie bez przesady...:) nie jest ze mną aż tak źle...jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnym na razie nie bo to nie jest takie łatwe...nie wyszłam z szafy a to utrudnia wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie :) rano obudzę żonę zrobię jej kanapeczki do pracy poślę ją do pracy sama się wyszykuje do pracy wrócimy z pracy zjemy coś dobrego pójdziemy na jakiś spacerek obejrzymy film a potem spać :) w weekendy pójdziemy do szkoły tańca uczyć się tańców towarzyskich potem wrócimy posprzątamy trochę i pójdziemy gdzieś na powietrze ze znajomymi :) tak to sobie wyobrażam ...:) i tak to wygląda :)Czyli zupełnie normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam już ...żadna nie robi za faceta...w lesbijskich związkach nie ma faceta...są dwie kobiety po co mi facet ?...a jakie masz relacje ze swoim mężczyzną ? lubisz z nim porozmawiać zwierzyć sie mu o czym myślisz przytulić pocałować powiedzieć że go kochasz...tak samo jest z lesbijkami.twój mężczyzna tez powinien być twoim przyjacielem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie ten sposób myślenia że facet to koniecznie musi być każdej kobiecie potrzebny ...że każda kobieta powinna mieć faceta ...a jak nie ma faceta a ma babę to ta baba musi udawać faceta...a to nie jest tak...ja jestem raczej kobieca i chciałabym mieć kobiecą kobietę :P Kto powiedział że to zawsze facet musi wbijać gwoździe w ścianę,równie dobrze razem będziemy mogły wbijać gwoździe naprawiać kran itd.moja matka nawet jak jeszcze była z moim ojcem latała z młotkiem naprawiała drzwi wymieniała żyrandol rozwalała stare meble żeby łatwiej było je wynieść na strych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie na zasadzie jedna udaje faceta...tylko niektóre lesbijki po prostu lubią męskie spodnie bo są wygodne albo lubią mieć krótkie włosy bo to wygodniejsze...zauważ że również kobieta heteroseksualna która np. wychowuje się wśród chłopców bo np. na osiedlu nie ma zbytnio dziewczynek więc bawi się z chłopcami robi się chłopczycą ...oglądałam taki program o szkole dla panien..wzięli imprezowiczki i robili uczyli je ogłady w tej ów szkole i była tam dziewczyna która wychowywała się z ojcem braćmi,bawiła się z ich kolegami itd. i była chłopczycą dopóki w tej szkole nie nauczyli jej jak układać włosy malować się i ubierać.Stała się kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee...to nie jest tak że ona udaje faceta żeby podrywać dziewczyny...nie wiem to jest tak że nie którym lesbijką po prostu wygodniej w takich spodniach i takich włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kiedyś słyszałam że były jakieś badania które polegały na tym że mężczyzną heteroseksualnym,hetero kobietą les kobietą i gejom dali do wąchania jakieś tam feromony ...i mózg mężczyzny i lesbijki odbierał podobnie damskie feromony a hetero kobiety mózg odbierał dobrze feromony i męskie i damskie...może to odpowiada za te męskość niektórych lesbijek ...może ...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może faktycznie ...może myślała że tak będzie jej łatwiej znaleźć sobie dziewczynę.Bo nie raz naprawdę trudno...w końcu nas jest mniej i nie wiele lesbijek wyszło z szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wiedzą...nie mają po co wiedziec nie obchodzi mnie co oni na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D te skate spodnie fajnie układają się na tyłku i z przylegającą bluzką to wygląda bardzo fajnie :) zwłaszcza że mam talie osy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę udawać...po prostu za jakiś czas zerwę kontakt...nie przyjemne wspomnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię blondynek w rurkach i kozaczkach...z resztą ...taka ładna kobieta ubrana trochę na męsko wygląda bardzo seksi :) tak jak kobieta która narzuci na siebie męską koszulę albo krawacik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...chcę zerwać kontakt z rodziną...nie jestem związana z tą moją tzn. rodziną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kuzynek...przynajmniej ich nie znam...od matki począwszy reszta mi zwisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...mój wujek mnie molestował matka uprawiała seks z mężczyzną w tym samym pokoju w którym leżałam (bo nie mogłam zasnąć) nie zawsze z tym samym nie raz mnie biła i znęcała się nade mną psychicznie ojciec mnie odszedł i mnie olał a od babcia zawsze była po stronie matki niezależnie czy coś mi zrobiła czy nie to zawsze matka opowiedziała to babce tak że ja obrywałam.dziękuje za taką rodzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie...po prostu tłumacze dlaczego chce zerwać kontakt z "rodziną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jest mi z tego powodu źle ale zazwyczaj podchodzę do tego jak do było kiedyś ale już nie ma ...nadal potrafię się przez to rozryczeć ale mniej boli niż wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ciii... :) podczytuję Twój temat... a skoro chwilowo nie masz żadnego rozmówcy, to wpadłam Ci pomachac ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) Skoro podczytujesz temat to może masz jakieś ale co do czyjejś wypowiedzi ...?:) może do czegoś chcesz się ustosunkować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×