Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokeliko

optymistka

Polecane posty

Gość kokeliko
Aha - oglądamy też stare zdjęcia i po prostu pękamy ze śmiechu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
u mnie farbowanie wlosow pelną parą ,bo odrost maskryczny,mąż pojechał do kolegi,dziecko przu rtelewizorze a ja przy kompie.mialam poćwiczyc,ale mi sie szczerze mówiąc nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
hej dziewczynki ,widze ze wy to sobie umiecie zorganizowac czas ,ja to dzisiaj musze robic co mi kazą ,jak nie zawiesc kogos to przywiezc i wkółko to samo ,a pogoda nie zacheca do wychodzenia na dwór ,niestety jeszcze tak tydzien i wiosna pełną parą🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Czesc gapiszonku,twoje słonko wraca a moje przed 20 wyjezdza -masakra,jak ja tego nie lubie ,ale cóz siła wyzsza mus to mus,jestes tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
oj a tu cisza jak makiem zasiał wszystkie babki gdzies wymiotlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon76
cze dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Też jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Coś mi znowu komp siada, ale nic! Jak tam minął dzień? U mnie w pracy zapowiada sie przynajmniej do czwartku luźno, więc wiem, że żyję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
WŁASNIE jestem przy waszych drzewkach i je podlewam,o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki GAGUSIA :) Ja wiem,że trochę wolno to idzie.Dlatego pisałam,że jak komuś nie będzie się chciało czasu poświęcać,to niech podleje tylko moje i gapiszona.:P Widziałam wpis Gapiszona na Redakcji Kafeterii,że usunięto jej posty z poprzedniego dnia i nie moze pisac na Kafe. Wie ktoś,o co chodzi? Bo odpowiedzi tam nie ma.:( U mnie fajna pogoda dzisiaj,mimo ze,całą noc padał deszcz. Miałam okazję gadać dzisiaj z moją rodziną z łódzkiego,ponoć dzisiaj u Was ciemne niebo i wiatr. GAGUSIA,co z firmą?Zastanowiłaś się juz?Robisz,coś w tym kierunku? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka,a Ty podlałaś nasze drzewka?Jeśli tak,to dzięki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie panie!Pisze wreszcie moge!!!!!!!!!:):):)Nie wiem jak dlugo,bo nie wiem dlaczego nie moglam wysylac do was moich postow.Ale nic to wazne ze teraz juz moge i nawet nie pasuje marudzic na takim topiku jak ten;)Pozdrawiam was i caluski sle🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️kobietki ja tez was gorąco pozdrawiam [za oknem ziąb],gapiszonku takie problemy z kafe..czasem występują ,mnie na przykład kiedys cały temat zwineli i tez nie wiem czemu.......Marketko jezeli o firme pytasz to u mnie jest problem z lokalem [kazdym a co dopiero gastronomicznym]wiec musze czekac az sie cos zwolni ,jak narazie nie spieszy mi sie wiec luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
oj i gagusik tu zawitał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) Wpadłam tylko na chwilę(piję kawę).Mam dużo roboty,a miałam dzisiaj bardzo ciężki dzień.Nie jestem zmęczona fizycznie,a psychicznie.Moją sasiadkę(starsza pani)zabrało pogotowie do szpitala.Stwierdzili ostre zapalanie płuc.Nie wiadomo,czy wyjdzie z tego.:( Byłam akurat u jej synowej,gdy zadzwonił telefon.Okazało się,że jej szwagier zmarł.:( Nagle.......Przewrócił się na podwórku i zgon!Lekarz stwierdził zawał serca! Okropnie się czuję.Jakie zycie ludzkie jest kruche........Jest człowiek,za chwilę go nie ma........:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje panie:)Mam chwilke przerwy na kawke to wpadalam zobaczyc i sie przywitac.Ale tu dzis pustki..........Pozdrawiam i zycze milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wcześniej byłam,ale nikogo nie zastałam.:D Teraz ide sobie lodówke wymyć bo już się rozmroziła. Miłego popoludnia zyczę.:) Gapiszon,drzewka odwiedziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak byłam Marketa pod naszymi drzewkami,ale malutko jeszcze cienia daja:)Mam nadzieje ze zdaza urosnac do 25 kwietnia,bo obciach bedzie jak nie hihihi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Ja też byłam u waszych drzewek!!! A niech rosną na wiosnę :) Czy ktoś tu dzis zaglądnie? Hej! hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapiszon,nie rób se jaj!Ty masz drzewko piękne,a ja?Kto Ci klika na nie?Może podałabyś tam też mój link?Masz o 6 % więcej,niż ja!:O kokeliko,jestem.:) A Ty?Jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa jak klikam na drzewka to na swoje rzadko zagladam,bo to i tak nie rosnie z mojego klikania.Dzis rzucilam i na moje okiem i az sie zdziwilam jakie wielkie.A kto mi klika?Pewnie z topikow na ktorych pisuje .Poprosilam raz panie z topiku \'\'po 40\'\'czy cos takiego i moze to one takie cuda zdzialaly.W kazdym razie dziekuje wszystkim😘.Powklejala bym nasze linki na rozne topiki,jednak cykam bo nie wiem czy tak mozna.Daj znac cos na ten temat ,podzialamy.Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×