Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokeliko

optymistka

Polecane posty

Pewnie,że można.Tylko trzeba poprosić.Na Ogólnym ciagle sa prosby o klikanie.Niektórzy dzialają podstępnie.Wtedy nie klikam.To,co?Powklejasz?Z góry dziękuję :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapiszon,Ty dzisiaj masz już 29 %,a ja?Tyle samo,co wczoraj,czyli 22%...............Moje jakoś marnie rośnie..:( 😭 Ja wiem,że klikanie na swoje drzewko się nie liczy,ja klikam,aby sprawdzić,ile % urosło...... Dziewczyny!Piszcie i klikajcie.:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc kochane,gdzie jestescie ja do waszych drzewek zagladam i podlewam,ale wy sie tutaj tak rzadko odzywacie ,KOKELIKO powsinogo -wracaj tu,gdzie ty chodzisz?MARKETA I GAPISZON jeszcze od czasu tu zagladaja a ty?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,dopiero teraz mam chwilke.Wpadlam tylko powiedziec Marketce ze powklejalam troche naszych linkow z drzewkami.Zycze wam spokojnej nocki.Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Dzięki Gapiszonku za przypomnienie piosenki z przedszkola - jeszcze ją pamiętam, choć w innej wersji :) Dla wszystkich kobitek od kobitki 🌻 🌻 🌻 🌻 Nie odzywam się często Gagusiu, bo nie miałam zbyt dużo wolnego czasu - jak to kobieta pracująca. Chociaż nie samą praca człowiek żyje!!!! Ostatnio jestem smutna i to nawet bardzo :( Wiem, że nie wypada mi tu marudzić, ale zawiodłam się na kimś, kogo uważałam za przyjaciela i właściwie zobaczyłam, że tak naprawdę, nie można nikomu do końca ufać - to dość smutne, chyba przyznacie?! Może jesteście i jakoś mnie pocieszycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Jestem ,choć nieczęsto tu bywam,ale doskonale cię rozumiem,sama przez to przechodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Dzięki Alekks że jesteś ! To dość skomplikowane, ale mimo że nie jestem już dzieckiem, ciągle jestem tak naiwna i po porostu wierzę ludziom. Kłamstwa obcych można chyba łatwiej znieść, ale bliskiego przyjaciela? Ciągle myślę jak optymistka, że mi się to nie przyrtrafi, że mam wolół siebie ludzi uczciwych, ale okazuje się, że nie... i to jest naprawdę przykre, mam dosyć i nie wiem ,jak poprawić sobie humor - właśnie popijam dobre winko. Jeśli robię jakieś błędy to wybacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Czesc kokeliko nie przejmuj sie tym za bardzo ,ludziom nigdy nie mozna do konca ufac,ale okazuje sie to dopiero niestety za pózno,jak juz sie do kogos przywiązemy i polubimy -wtedy to najbardziej boli😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
kokeliko jak chcesz pogadac to podaj mi swoje gg a ja do ciebie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Cieszę się Gagusiu, że jesteś - jak miło Cię "słyszeć" :) To, co się wydarzyło jest trochę krępujące, więc może nie bedę znowu do tego wracać, ale nie chcę też zamęczać swoimi sprawami...więc lepiej powiedź , jak tam mija dzień kobiet??? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
no cóz skoro nikogo juz nie ma to ja lece pod prysznic i do łózeczka -przeciez trzeba to swięto jakoś uczcic prawda ?😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
jeszcze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
ja miałam szybki dzien i pracowity -sprzątanie ,zakupy i wieczór a co u ciebie?czasem dobrze jest sie wygadac ,ale skoro nie chcesz do tego wracac............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
kokeliko jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Jestem, przyjaciółko z kompa... Pewnie , że trzeba dzień uczcić, ale tu też nachodzą mnie wątpliwości... ja już chyba nie powinnam pić tego winka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Dopadło mnie to ,czego tak bardzo nie lubię... PESYMIZM Jestem zpod znaku skorpiona i jak na mój znak przystało ,nie zapominam doznanych krzywd... tylko trudno życ z taką pamięcią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc kochane ,kokeliko przykro mi ze tak ci sie brzydko ten wczorajszy dzien skonczył ,mam nadzieje ze dzisiaj juz bedziesz miała leprzy nastrój ,czy warto przejmowac sie kims kto ci zrobił swinstwo? widocznie nie jest wart twojej przyjazni-OLEJ GO ,i ciesz sie zyciem ,wiosna idzie pieknie jest na dworku,niedługo swieta,kwiecien z temp.30 st. i długiiiiiiiiiiiiii majowy wekend,jest sie czym cieszyć ,główka do góry,😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Odezwij sie dzisiaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki!Pustki tu widze.Gdzie ma byc te 30st? w kwiatniu?Lubie tu zagladac bo zawsze jakas dobra wiadomosc wyczytam.Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
HEJ gapiszonku w kwietniu mają byc takie temperatury fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Witaj Gagusiu Dziś zdałam sobie sprawę, że niedługo święta, a ja nie mam jeszcze świątecznych upominków dla rodzinki - rzuć jakimś pomysłem :) A tak na marginesie, to chyba posłucham Twojej rady - niech palant spada!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze fajnie,nie ma jak 30 stopni w kwietniu.Tylko tak sie zastanawiam,ile sie spodziewac w czerwcu ,lipcu?Bo powyzej 30 st,to ja wysiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Cześć dziewczynki❤️,widze ze kokeliko lepszy nastrój dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Cześć Aleks no może lepszy o... drobinkę! Co niektórzy już jak widzę szykują się na upały, a ja jeszcze chciałam trochę pojeździć na nartach!!! Protestuję więc i żądam śniegu!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
o nie ja juz nie chce sniegu ,dzis byłam nad morzem:).Była piękna pogoda,10 stopni ciepła ,bez witru,coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz mam dosc zimy.Moze niech u ciebie Kokeliko nasypie a u nas juz nie......ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
OOOOOOOOO TO DOBRY POMysł,wtedy bedzie każdy szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×