Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokeliko

optymistka

Polecane posty

Gość kokeliko
No tego morza to ja ci zazdroszczę - uwielbiamy tam spędzać wakacje!!! A tej zimy to i tak było co kot napłakał, więc już tak nie narzekajcie :D Nadal czekam na jakieś pomysły w sprawie upominków świątecznych - pomocy!!! Zlitujcie się kobitki, bo ja jakoś mam pustkę w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️dziewczyny mówicie o prezentach -mnie sie wielkanoc zawsze kojarzy z wiosną a wiosna z zapachami ,ze swieżoscią z czyms nowym ,oryginalnym i luksusowym ,ja proponuje perfumy [to zalezy komu czy dorosły czy dziecko] jakąś delikatną bizuterie albo ciekawy ciuch, mogą to byc tez kosmetyki,generalnie wszystko co pzwoli nam sie [chociaz troszeczke] upiększyc ,bo na wiosne kazdy cos chce w sobie zmienic a wtedy czuje sie lepiej.......to jest moje zdanie ,sciskam was mocno i lece na słoneczko pa pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!Mnie tez wiosna zawsze kojarzyla sie ze swiezoscia,nowoscia i........flirtem:)Wiec moze poflirtuj kupujac prezenty,komus bliskiemu?Kup moze cos czego nie uzywa sie na codzien(i tu faceci maja latwiej,bo wyszukaja cos ekstra do \'\'spania\'\' i juz).Ale mamy juz tyle fajnych gadżetow rowniez dla nich.To nie wiem musisz sie tylko zdecydowac:).Poza tym to wczoraj zaczelam porzadki w ogrodzie ,mam jeszcze dzis sporo tam do zrobienia,wiec dopiero wieczorkiem tu zajrze.Slonecznego dnia i niecodziennych pomyslow w sprawie prezentow Zycze🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Hej! hej! Witajcie wiosenne dziewczyny , czy ktos tu dziś zaglądnie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no hej gapiszonku podlewam twoje drzewko ,niech mu sie rosnie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Widzę, że jeszcze ktoś tu czasem zagląda, choćby tylko podlać drzewka :) U mnie strasznie wieje, wiec siedzę przy kompie w ciepełku, choć jeszcze nad papierami z pracy, ale zerkam też w ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
ja tez jestem i to dośc często i tez widze ze tu cichuśko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Pewnie piorą, myją i sprzątają - czyli robią wszystko to, co jeszcze przede mną :D :D Jakoś nie mogę zabrać sie do wiosennych porządków, po prostu muszę mieć natchnienie, bo inaczej owszem sprzątam, ale strasznie psioczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex,Ty klikasz tylko na drzewko Gapiszona!? Dlaczego,moje omijasz?😭 U nas tez wieje,jak diabli,pada deszcz i lekka burza była.:( Ja,teraz podłączałam słuchawki i mikrofon.Macie GG?Można by było pogadac na głos,nie tylko pisać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Witajcie Dziś to dopiero wieje, o mało mi głowy nie urwało, kiedy wracałam z pracy!!! Pocieszam się , że juz jutro ostatni dzień w pracy, a w sobotę idę na imieniny do Krystyny - chyba rymuję :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,zróbcie sobie przerwę,odezwijcie się!:) U nas dzisiaj przestało wiać,chociaż nie całkiem.Pogoda była piękna,słoneczko swiecilo.:) A Wy?Dostrzegłyście,jaka była pogoda u Was?Odnoszę wrażenie,że tak zasuwacie przed swiętami,że nie widzicie swiata wokół siebie..........:D Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokeliko,jak po imprezce? Szwagierka moja ma na imię Krystyna,ale nie robiła żadnej imprezki,ponieważ ma męża w szpitalu,w bardzo poważnym stanie.:( Jak się tu bawić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jestem ,jestem pozdrawiam was ,jak wam nija sobotni wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zasuwałam,jak bury osioł !:D Z małymi przerwami na kawę,papierosa i wyjście z psem.Dobrze,ze mam duży balkon to go wypuszczałam i trochę tam siedział.Jak pisałam:wiatr ustał,słoneczko świeciło i mój piesek cały dzień by spacerował.......:D A tak się nie da.Trzeba porobić porządki przed świętami.Teraz trochę siadłam odpocząć,zaraz idę dalej pracować.:) Tylko,najpierw,muszę zjeść,bo jestem głodna.I pójdę dzisiaj wcześniej spać,ponieważ jestem zmęczona jak diabli.:( Dobrze,że jutro niedziela.Odpocznę sobie.:) A Wy?Macie już chociaż w polowie porobione na swięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️ o matko wszyscy sprzątają ,na to wygląda ze tylko ja sie obijam,ale co ja mam sprzatac jak i tak codziennie pucuje całą chałupe bo mam w domu alergika -to musze,moge sie skupic na menu swiątecznym -to tez praca ,prawda,ciekawa jestem co wy serwujecie gosciom w swieta ? moze sie wymienimy przepisami? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
hej,wpadłam zeby was cieplutko pozdrowic i podniesc topik,przeciez on wkrótce zginie,🌻 zagladnijcie tu czasem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
🌻pozdrawiam i odezwijcie się:) pochowały sie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Marketa podlłam twoje drzewko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babiszoinki!Jestem juz jestem ,ale tu nikogo nie ma i cosik topik leci:(.To ja tu bede zagladac zeby sie nie narobilo.......Pozdrawiam i 😘.Jak wam dzionek zlecial?U mnie normalnie dzisiaj sniegiem straszylo brrrrrrrrrr,na szczescie slonka tez nie braklo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks,dzięki.:) 🌻 Możesz podlewac je codziennie.Będę bardzo wdzięczna.:) Wiecie co?Mam problem.Jestem chora,a dzisiaj dostałam zaproszenie na koncert zespolu Gipsy.cz.Koncert jest w Pradze,26 marca,w Klubie Muzycznym Lucerna.Koncertują z okazji osiagnięcia statusu Złotej Plyty albumu Romano Hip-Hop. Jak myślicie,wykuruję sie do 26 marca?Tak bardzo chcę tam jechać!Doradźcie coś,jak najszybciej wyjść z przeziębienia?Konkretnie boli mnie gardlo i mam kaszel,do tego lekki katar.Niby mam syrop,tabletki,ale moze jeszcze coś? Liczę na Was.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)!Najpierw powiem Marketce ze mnie nic tak nie pomaga jak polopirynka Bayera i wymoczenie nog w goracej wodzie z sola.Stary indianski sposob mojej bratowej,wyprobowany na mnie i nie tylko:)Dziala jak smok i na drugi dzien jest juz duzo lepiej,pod warunkiem ze to nie jest powazna grypa!!No -ty sie slonce kuruj,bo jaja w sobote trza oswiecic hihihi:).U mnie wiosna wszedzie i za oknem i i serduchu.JUTRO juz wreszcie pojade po moje slonko-tak sie ciesze jak dziecko!Pozdrawiam:)Zycze duzo radosci,słońca i ZDROWIA Marketa🌻🌻🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
CZESC kobitki ,Gapiszonku ciesze sie razem z tobą ze zobaczysz męzusia,wiem jak to jest jak go nie ma [mój wyjechał w delegacje i w swieta siedze sama ]Marketko kochana a to cie paskudztwo złapało ,gapiszonka sposób jest dobry a jak nie pomoze to kup FEBRISAN w saszetkach i sobie popijaj w nim jest srodek przeciwbólowy ,przeciezapalny ,duzo wit C i substancji zmniejszającej katar,i duuuuuuuuuuuzo pij ,najlepiej cytrynke z miodem ,i do 26 jestes jak nowa ,tylko zadnych wycieczek po dworzu,a i nacieraj klatke piersiowa czyms rozgrzewającym -chyba ze masz suchy kaszel -to nie wolno ,wtedy tylko plecki ,papa wracaj do zdrówka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam bardzo za porady.Byłam dzisiaj u lekarza i stwierdził zapalenie oskrzeli.:( Zobaczymy,co z tego wyjdzie.Jak nie pojadę,to trudno.Zdrowie ważniejsze niz koncert.No nie? Ten indiański sposób bardzo ciekawy.......Piszesz,że jest sprawdzony.Spróbuję go zastosowac. O FEBRISANIE tez słyszałam duzo dobrego. Na razie będe się stosowac do zaleceń lekarza. Na naszej ulicy jakaś epidemia.Wszyscy sąsiedzi sa albo byli chorzy!:( No,wystarczy narzekań. Cieszę się,Gapiszonku,razem z Tobą,że Twój mąż wraca,a martwię z Gagusią,że będzie sama na swięta,bez męża,tylko z dziećmi. Co za wariat wysyła ludzi w delegację na same święta?:O My będziemy sami.Miałam jechać do Mamy na święta,ale brat tyle,co był i ustaliliśmy,że Mama przyjedzie do nas,zaraz na poczatku wakacji.To już niedługo,zleci jak z bicza trzasnął.Mam pare spraw do załatwienia,uwinę się z nimi do wakacji i bedę miała czas wolny,tylko dla Rodziny. Szwagierki mąż w dalszym ciągu w szpitalu.......Nie wiadomo,co bedzie z nim.Szkoda słów.........:( Na razie kończe pisanie,siadłam do kompa tylko na chwilę. Jeszcze raz dziekuje za porady i zyczenia powrotu do zdrowia.:) 🌻 Klikajcie na moje drzewko,bardzo Was proszę: http://runo_lesne.posadzdrzewo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzewczynki wczesnym rankiem!Marketka kuruj sie kobietko .U mnie tez panowal taki wirus,calkiem niedawno i wszystkich nas powalil najpierw dzieciaki potem mnie:(Ja dzisiaj wieczorkiem wyjezdzam,bede jutro wieczorem,wiec mam prosbe nie zapominajcie o moim drzewku,podlejcie go.Pozdrawiam i caluje😘!!Aha-u mnie sniegu nasypalo przez noc tyle ze na sankach mozna jezdzic.Moze ktos chetny?To zapraszam:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️kochane,u mnie tez zima ,Gapiszonku wracaj szybko,Marketko mam nadzieje ze dzisiaj czujesz sie juz lepiej-zapalenie oskrzeli to powazna sprawa ,musisz je dokładnie wyleczyc bo lubi nawracac,no i koncert cie minie -tak bywa,ale zdrowie wazniejsze,stosuj sie do zalecen lekarza a bedzie ok,pozdrawiam goraco 😘 KOKELIKO gdzie ty sie podziewasz,oj nieładnie ,wcale nas nie odwiedzasz a przeciez jestes gospodynia topiku,nu nu ,wracaj natychmiast -buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję sie dzisiaj trochę lepiej,ale nie wiem,co bedzie wieczorem.Myłam okno,a wiało dosyć mocno.Wiem,nie powinnam tego robic,ale musiałam,niestety.:( U nas takze nasypało śniegu.Jest jak w środku zimy.:) Miejcie sie fajnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Marketko -zleje cie po dupie ,jak mogłas myc okna z zapaleniem oskrzeli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lezec i wygrzewac sie ,co ci te okna uciekna czy jak? ja nie chce słyszec ze sie gorzej czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×