Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanili

Orientalne rytmy.... i ploteczki o urodzie!

Polecane posty

Turecka muzyka http://www.youtube.com/watch?v=u8xDrfHxmzw Dżin, szczypta cynamonu.... ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..JIN.with....|.| |.|...TONIK......|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________| Zakon chroni swą recepturę tajemnicą... z reguły tylko zaufany brat zna skład kompozycji leczniczej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie JIN tylko GIN
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
:P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
:P superrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiiiiaaaaaa
hmmm gin z tonikiem uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
i ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______________
:O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________
......"Bądź wesoły, energiczny jak wibrator elektryczny"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitaaaaaa
ok laski.... ja wlaczylam http://www.youtube.com/watch?v=_yM22S673uE ktora was wie jaki peeling do ciala aby miec cialo bez skaz jak modelki....slyszalam ze one uzywaja...MAC Fcae and Body Foundation....prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________
kąpią sie basenie kleopatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy ty będziesz spał słodziutko na paluszkach, po cichutku zjawię się pośrodku nocy wejdę cicho pod twój kocyk i przytulę cię leciutko...... chmurami otulę cię ogrzeję zimne dłonie twe uniosę ciebie aż do gwiazd ..i poznasz, że to byłam ja... ❤️ Ciemno już, może do mnie przyjdziesz chociaż we śnie, może do mnie się uśmiechniesz.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirratka
:P:O :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosicielka
22:02 na ustach mych jest imie twe,tak piekne i kochane,choc nie wiem czy ty mnie.....ja nigdy nie przestane!!!! 22:06 gdy na cie patrze to robi sie tak jasno,jakbym na wschod slonca patrzyl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirratka
____________ szukam faceta biorę każdego (¨`•.•´¨) `•.¸(¨`•.•´¨) (¨`•.•´¨).•´ `•. ¸.•´ Gdzie jesteś Mały Książę, gdzie...? ____________ zbiorę kolekcję a potem zrobię selekcję (¨`•.•´¨) `•.¸(¨`•.•´¨) (¨`•.•´¨).•´ `•. ¸.•´ Gdzie jesteś Mały Książę, gdzie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosicielka1
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirratka
"Sen jednej nocy" Jesteś mym snem, lecz snem jednej nocy, Widzę Cię przez mgłę, widzę Twoje oczy. Nie chcę się obudzić, dzień mi Cię zabierze, Jeszcze Cię zobaczę, głęboko w to wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy robicie sobie same kosmetyki? i nie chodzi o piling kawowy ale cos bardziej zaawansowanego, ja ostatnio trafilam na super strone z polproduktami i zrobilam sama...tonik z kwasami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirratka
Najpiękniejsze są miłości, których nie ma Które jutro może przyjdą albo nie Najpiękniejsze są miłości, których nie ma Światło z nieba niewiadomo jak i gdzie Najpiękniejsze są miłości niewiadome Nie wiadomo kiedy, gdzie, dlaczego, jak Niewiadome może wyjść zza rogu domu Więc się nie zdziw, kiedy ciebie porwie wiatr I jak długo jeszcze będziesz na nią czekał Może tydzień, może miesiąc, może więcej Wszystko jedno co się stanie, najpiękniejsze jest czekanie Uwierz w prawdę wyśpiewaną w tej piosence Najpiękniejsze są miłości, których nie ma... Jonasz Kofta Pamiętaj, gdy odnajdziesz perłę, nie martw się, że inni na nią patrzą. To Ty ją znalazłeś a perły bardzo rzadko zmieniają wybór. Dbaj o nią, a ona odwdzięczy ci się swoim blaskiem. Innych zaś podziw dla niej, niech będzie dla ciebie powodem do dumy, której nie zapomnij okazać. Perła, która wie, że jesteś z niej dumny będzie swym blaskiem przyćmiewała brylanty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirratka
Czasem lepiej nie mówić,tylko w myślach się zgubić ____*__*___*__*_____ __*______*____ __*___ __*____JA i TY____*___ ___*______ ____*____ _____*_______*______ ______ _*___*_______ _________*_________ Jestem taka, jaką mnie sobie wyśniłeś tkliwa troskliwa do cna zakochana cała dla Ciebie bo Ty mnie zdobyłeś..... od stóp do głowy z Twych marzeń utkana więc kochaj mnie czule spojrzeniem słowem gestem dopóki jestem dopóki jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirratka
Przychodzisz w mojej wyobraźni i w snach. Ofiarując szczęście usypujesz z niego mój świat. Kreujesz sny, płonące ogniem pragnienia. Skrywając czerwień słońca, budzisz zmysły… pocałunkami ciepłego zapomnienia. 👄👄👄👄 Podarowałeś mi tysiące odczuć i przeżyć, mieniące się milionami odcieni... Nie podziękuje Ci za nie, bo wszystko zmieniły, obróciły w popiół... Wolę nie byc z Tobą, nie mieć nic i czuć niewiele, bo wtedy wszystko prostszym się zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×