Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanili

Orientalne rytmy.... i ploteczki o urodzie!

Polecane posty

Gość ejohejono
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet123
Ty i ja Tracę kontrolę z twojego powodu Tracę kontrolę, kiedy tak na mnie patrzysz W twoich oczach jest coś takiego, co tej nocy mówi: Nie jestem już dzieckiem, życie otworzyło drzwi Do nowego ekscytującego istnienia Tracę kontrolę, kiedy jestem blisko ciebie, mała Tracę kontrolę, więc nie patrz na mnie w ten sposób Jest coś takiego w twoich oczach, czy to miłość od pierwszego wejrzenia Jak kwiat, który rozkwita, życie chce, byś poznała Wszystkie jego tajemnice To wszystko jest zapisane w liniach twojego życia To wszystko jest wyryte w twoim sercu Ty i ja mamy takie marzenie By dla naszej miłość znaleźć miejsce, gdzie moglibyśmy się ukryć Ty i ja zostaliśmy stworzeni By kochać siebie teraz, na zawsze i jeszcze o dzień dłużej Tracę kontrolę z twojego powodu, mała Tracę kontrolę, więc nie patrz na mnie w ten sposób W twoich oczach jest coś takiego, co tej nocy mówi: Wciąż pragnę więcej, jak nigdy przedtem W moim niewinnym życiu To wszystko jest zapisane w liniach twojego życia To wszystko jest wyryte w twoim sercu Ty i ja mamy takie marzenie By dla naszej miłość znaleźć miejsce, gdzie moglibyśmy się ukryć Ty i ja zostaliśmy stworzeni By kochać siebie teraz, na zawsze i jeszcze o dzień dłużej Czas zatrzymał się, kiedy dzień niewinności Zamienił się w noc Kocham cię, dziewczyno, zawsze będę cię kochał Przysięgam, że będę przy tobie Do dnia mojej śmierci Ty i ja mamy takie marzenie By dla naszej miłość znaleźć miejsce, gdzie moglibyśmy się ukryć Ty i ja zostaliśmy stworzeni By kochać siebie teraz, na zawsze i jeszcze o dzień dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet123
Tekst piosenki Scorpions- You And I Tekst piosenki: Music : Klaus Meine Lyrics: Klaus Meine I lose control because of you babe I lose control when you look at me like this There's something in your eyes that is saying tonight I'm not a child anymore, life has opened the door To a new exciting life I lose control when I'm close to you babe I lose control don't look at me like this There's something in your eyes, is this love at first sight Like a flower that grows, life just wants you to know All the secrets of life It's all written down in your lifelines It's written down inside your heart You and I just have a dream To find our love a place, where we can hide away You and I were just made To love each other now, forever and a day I lose control because of you babe I lose control don't look at me like this There's something in your eyes that is saying tonight I'm so curious for more just like never before In my innocent life It's all written down in your lifelines It's written down inside your heart You and I just have a dream To find our love a place, where we can hide away You and I were just made To love each other now, forever and a day Time stands still when the days of innocence Are falling for the night I love you girl I always will I swear I'm there for you Till the day I die You and I just have a dream To find our love a place, where we can hide away You and I were just made To love each other now, forever and a day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×