Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasztet25

od poniedziałku - 18.02.2008 odchudzanie

Polecane posty

paszteciku ja biore yasmin i therm line- bez obaw:) juz kiedys bralam i normalnie bylo:) zreszta jesli chcesz to przeczytaj ulotke, jak dla mnie nie maja ze soba zwiazku te dwa preparaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 2 dzien a6w zaliczony... moj brzuch.. masakra..takie mam slabe te miesnie. ale mam nadzieje, ze wytrwam chociaz do polowy tych cwiczen, ale zalozylam sobie ze chocby nie wiem co nie odpuszcze.. a za 1,5 miesiacca bede miec o wiele mniejszy brzuch.. bo tylko on mi przeszkadza!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc-a ja siedzę w domu zasmarkana i zastanawiam kiedy wziąć się za siebie-może od poniedziałku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz rację-zakrecony k.-lepiej nie odkładać bo w pn mogę powiedzieć,że może lepiej od pierwszego...a ty jakie masz rezultaty i jaka stosujesz diete.napisz mi pare slow o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o kolację-to po 18 nic nie jem, a co do słodzenia kawy cz herbaty to nie robię tego od podstawówki.I co?chociaz po tym powinnam schudnąc a tak to cały czas czlowiek walczy ze swoja waga i wiecznie jest niezadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja po 18 juz nic nie jadlam:) a dzisiaj zmiescilam sie w 1000kcal:) oto moje menu: -jogurt dietetyczny z 3 lyzkami muesli -200g kukurydzy konserwowej -miseczka zupy ogorkowej + plaster zoltego sera -6 sezamkow -1 krazek ryzowy z blonnikiem jestem zadowolona, do tego biegalam rano 30 minut (350 kcal), zaliczylam 2 dzien a6w, wieczorem jeszcze zrobie abs na brzuch:) takze dietka pelna para:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze wcisnelam 3 krazki ryzowe z blonnikiem i 3 sezamki:) w sumie bilans wyszedl mi 1000kcal ale dzisiaj potancze jeszcze i pocwicze zeby spalic jakies 200kcal:) i ide spac dopiero o 23:D bo zjadlam to przed 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak więc jeśli chcesz coś o mnie wiedziec to prosze bardzo: mam prawie 19 lat 175-6cm wzrostu i jak sie ważyłąm chyba w niedzielę o ile dobzre pamiętam to ważyłam 68 kg, jestem na diecie kapuścianej,ale przyznaję sie bez bicia że w jej trakcie zjadłam koło 10 cukierków mini(takich naprawdę mini -normalnych to by wyszło ze 4) i kostkę czekolady. dzisiaj nic nie podjadłam aha to mój 3dzień kapuścianki i jak narazie dobrze sie trzymam tylko chyab musze zupęzmiksować sobie bo z każdą łyżką mam jej coraz bardziej dosyć:P kapuścianą kończę w pon wieczorem znaczy od wtorku już nie będę jej stosowała chyba,że zostanie mi zupa to żeby sie nie zmarnowała...oszczędność:P chodzę na aerobik 2 razy w tygodniu i 4 razy w tygodniu na siłownie , tylko ze np dzis byłam i na tym i na tym więc w tym tygodniu wyjdzie mi więcej siłowni,bo 5 razy:) jak skończę kapuścianą to sie zobaczy we wtorek z rana ile ważę i jak dalej będę ciągnąć moje odchudzanie, Macie moje słowo że nie zaprzestanę walki z kg!!! musze fajnie wygladać dla siebie ,mojego faceta i dla zbliżających się wakacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku ty masz prawie idealna wage i chcesz sie odchudzac!?:P dobra juz troche pocwiczylam:) jutro pobudka, bieganko 30 minut i 3 dzien a6w:) i ograniczam jedzenie.. nie jem po 18.. bedzie lepiej spadac:D buziaki:) i dobranoc, czas na odpoczynek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka20 masz rację "PRAWIE" ,a prawie robi różnicę ,jak będę miec takie ciałko jakiego pragnę to mogę ważyć nawet ileśtam kg tylko żebym ładniej wyglądała w pewnych partiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) hehe no fakt, masz racje, grunt to czuc sie dobrze w swojej skorze:) kochane ja od dzis jem bardzo malo- tylko jakies 3 posilki w ciagu dnia, chce sobie baaardzo skurczyc zoladek i w ogole, bo mam wrazenie,ze ta cala moja aktywnosc fizyczna idzie na marne jesli bede za duzo jesc wiec sobie odpuszczam jedzenie.. w sumie nawet nie jest mi potrzebne..:) wiec 3 posilki:) 3majcie kciuki bo pierwszy tydzien bedzie ciezko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja od poniedziałku schudłam 4 kg więc mam dalszą motywacje do mojej dietki, poza tym nie sprawia mi ona większych problemów bo zaczełam o tym jakoś inaczej myslec nie traktuje tego jako męczarnie tylko jak dbanie o siebie. Mimo tego że może sie wydawac że prawie nic nie jem ale nie jestem głodna. Wczoraj zjadłam: połowe paczki mini marchewek te w tych woreczkach w sklepach leża obok soczków jednodniowych- są pyszne o wiele lepsze od zwykłych no i maja błonnik i witaminki 2 soczki pomidorowe w małych buteleczkach - pomagaja na mały głód a 100 ml ma tylko 13 kcl 2 jabłka wiem że to mało ale soczki pomidorowe dają mi poczucie sytości teraz zostało tylko 21 kg do idealnej wagi :p przeraża mnie to ale narazie zadowole sie jak schudnę do 65 czyli jeszcze 6 kg do 24 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania gratuluje:) ja a cel 4-5kg do konca kwietnia wiec bardzo zblizone amy watosci:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja do końca marca chcę zrzucić 3-4kg ale to jest plan od poniedziałku(czyli 3tygodnie=3lub 4kg do zrzucenia), czuję się lżejsza ale dla super efektu powinnam zacząć ćwiczyć brzuch, myśl o a6w mnie przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja w ramach przekaski wypilam soczek z marwitt marchewkowy:D w ogole bylam na intensywnym spacerze 1,5h! dzisiaj narazie wiecej spalilam niz zjadlam wiec bilans idealny:D na obiad- kolo 17 zjem troche zupki i koniec:) a w nocy troche wygibasow z kochanym to znowu kalorie poleca:D i jeszcze czeka mnie 3 dzien a6w:D buzka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zaliczylam 3 dzien a6w.. ufff.. taka mam trudnosc z tymi cwiczeniami.. a jutro juz zaczynam 3 serie.. dam rade.. nie odpuszcze na pewno:) buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slonka: ja juz pobiegalam i zjadlam sniadanko:) ja dokladnie mam wazenie za 15 dni.. mam nadzieje, ze bedzie 72.. strasznie mi na tym zalezy..:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja wczoraj mialam gorszy dzien:) a dzisiaj czeka mnie tylko paczka krazkow ryzowych i 2 soczki marchwiowe z marwita- te jednodniowe i to wszystko:) oprocz tego bieganie 30 minut, ale pozniej pobiegam..:) strasznie mnie juz kolana bola.. no i dzisiaj 5 dzien a6w:D buzka! mam nadzieje, ze takie jednodniowe przejscie kalorii nie wplynie znacznie na moja wage..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. od tego tygodnia zabieram sie znowu porzadnie za siebie.. dobrze, ze chcoiaz mam motywacje na kontynuacje a6w.. tego na pewno nie odpuszcze.. a biegac bede chyba tak 3-4 razy w tyg bo kolana mi wysiada..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wstapila we mnie nowa motywacja i od jutra startuje znow i zapisuje wszystko do 1000kcal potem juz tylko woda..:) dzien 5 weidera zaliczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja od jura jade na jogurtach, maslankach, kefirac i krazkach ryzowych.. czasem zrobie sobie jakies warzywko.. aha i woda lub soczki jednodniowe z marwita i tym sie bede zyciwc przez najblizsze 2 miesiace i zobacze pieprzone 67 kg.. nie ma na co czekac, buzka:* nie martwcie sie juz tak zrzucilam 18 kg.. wiec jeszcze 7 do kolekcji:) lece spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !!! ja niestety mialam kilka delegacji ostatnio i zywilam sie glownie w biegu w mcdonaldsach brrr..... jestem glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Wrocilam!!:)Pelna energi i zapalu na wiosne-wyjazd sie udal i napraqwde jest super!Na dietce nadal jestem:)Do mojego ubytku prosze dodac 2 kg:))A jak tam u Was?Kasilka co to znaczy ze konczysz przygode z tym topiciem?Tzn ze odchodzisz?Dlaczego?:(( Pasztet nie lam sie tylko wez za siebie:)) Dziewczyny nie mowice ze wszystkie zrezygnowaly?Aaz tyle sie wydarzylo przez tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×