Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miło zaskoczony..........

Nikt nigdy czegoś takiego dla mnie nie zrobił......

Polecane posty

Nawet jak ma 15 lat to też zasługuje na miłość. A jak patrzę na dzisiejszą młodzież, to tym większą wzbudziłby sympatię w moich oczach :-) Zaskoczony - może się przyznasz ile masz wiosen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie ten facet
jest zajeeeeebisty!!!!!!!!!!!!!!!! Kuźwa koleś gdzie Ty sie chowałeś????????????????????????? Chciałabym miec takiego faceta, mojemu co bym milego nie zrobila,nigdy sie nie cieszy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co się tak dziwicie????nikt Was nigdy niczym miłym nie zaskoczył:D malkontenci,,,,trzeba się cieszyć z dribnostek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miło zaskoczony..........
Zaraz zacznął się śmiechy... Mam 30 lat. Uwierzycie? W oczach niektórych będe zaraz psychiczny,chory umysłowo. Taki stary facet , a cieszy sie takimi drobiazgami ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlatego, że Twój nick mówi sam za siebie, i nie interesuje mnie deską czy to była ironia czy nie... świat i ludzie nie są tak cyniczni jak uważasz, a to nie jest zenujące... zenujacy sa tacy ludzie, którzy wierza , że juz trzeba dac dupy, że ktokolwiek Cie pokochał wyładowujesz tu frustracje swojego zycia?? do autora topiku ----> ja nie rozumiem po co ejstes z dziewczyna której nie kochasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przenosicie cechy kobiece na zachowania facetów... porównujecie zachowanie autora do swoich reakcji i uweazcie, ze zachowuje sie prawidlowo... gdyby temat załozyla kobieta, byloby to normalne... u faceta jest to zenujace... oczywiscie, ze polowa napisze, ze bylaby takim gosciem zachwycona... ale po 2 miesiacach by go zostawila, bo to typ zniewieściały... normalny facet nie sika w majtki z powodu balonika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak Roma
widze ze tu wiekszość materialistek i idiotek! Pewnie dac jednej mercedesa i 500 róż to dopiero to jest milosc! I dopiero wtedy sie cieszą...to jest własnie żenujące! A mezczyzna który cieszy sie kurwa mać z balona i kartki to jest juz jakis padalec tak? Spójrzcie najpierw co piszecie! ! Nie wiem czy smiać sie czy płakać. Autorze Ty sam wiesz co będzie dla Ciebie najlepsze *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,stare panny?? czy te niezaspokojone?,, Ja to stara panna , ale zaspokojona i to jak zaspokojona:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj, ludzie nie potrafią się cieszyc, tylko brac, brac, kupować:D nie, żebym tu od razu dorabiała jakąs ideologię:P jak się chce gór ozłoconych to balonik( czyli miły gest i pamięc po prostu)-nie ucieszy. A tu nie chodzi o ten cały balonik, tylko o to, że ktoś pamiętał, a z tego zawsze warto się cieszyc i to docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A mezczyzna który cieszy sie k**wa mać z balona i kartki to jest juz jakis padalec tak?" Nie padalec, ale dziecinny zniewieściały podstarzały kawaler :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miło zaskoczony..........
Dziękuje tym ,którzy uważają małe drobiazgi za cos WIELKIEGO!:) Tyle moge więcej powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nier ma to jak wszystkowiedzace wrózki, może ktoras zechce przepowiedziec przyszlosc? nie kazdy lubi kolor czerwony, nie kazdy lubi faceta ktory mysli tylko o tym jakby tu laske rpzeleciec, wiecie to o was dziewczyny tez dobrze swiadczy, ze zyjecie w rpzekonaniu, ze trzeba dac tylka, zeby ktos was pokochal, nie zazdroszcze!!! takie gesty sa fajne i mile, nikt tu nie mowi, o wielkiej milosci, ale o tym, ze sprawia to przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyna nie mowi mu dzien dobry bo pewnie zamęczył ją swoimi zapewnieniami o miłosci, zdrobnieniami, pytaniami czy tez go kocha itp... kurva, czemu niektore baby są takie durne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miło zaskoczony..........
I dziękuję za Twoją pamieć kochana(może kiedyś tu zajrzysz*):) Pozdrawiam wszystkich ,uciekam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskoczony Ciekawe, czy z tych małych drobiazgów (balonika, smsów na dobranoc) od Koleżanki ucieszyłaby się Twoja kobieta :o Choć w sumie powinna być jej wdzieczna, skoro sama nie mówi Ci dobranoc, przynajmniej ktos ja wyręcza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe drobiazgi są super, i dobrze że potrafisz je doceniać.. Ale nakreślone przez ciebie tło nie wygląda już tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiecałkiem
Założę się że jakby Twoja dziewczyna zrobiła coś takiego, to przeszedłbyś nad tym do porządku dziennego... na sto%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne a Ciebie co by
zadowoliło?:) Rozumiem, że Twoja pani musiała loda ci zrobić na walentynki, żebyś na geja nie wyszedł?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze nie układa Ci sie
ze swoją kobieta,nie męcz sie. Nie wiem jakie są dalsze relacje między Wami,ale po co masz je tu wypisywać:):):):):):):) Masz w zasięgu ręki lepszy model,tak mi się bynajmniej wydaje:):):) Powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne jestes transwestytą
tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę jesteście tak głupi, czy tylko nie umiecie czytać?:O A kto tutaj napisał, że trzeba komuś dawać nie wiem co i to ma być miłe?:O Osobiście nigdy nic nie dostałam na żadne walentynki, nawet jak miałam chłopaka, ale mam to w dupie, bo nie to świadczy o tym, jaki jest związek. Właśnie nie jekieś tanie i powycierane chwyty w stylu kwiaty, bloniki, mercede, kolczyki z brylantami, czy na jaki kizcz kogos stac, tylko wzajemny stosunek ludzi do siebie. Mój były chłopak mnie kochał i szanował, mimo ze nie dawał mi zadnych prezentów, zawsze mogłam na niego liczyć. Potem np. poznałam kogoś, kto na co drugie spotkanie przynosił mi kwiaty, upierał się, żeby za wszystko płacić, itd. a ma mnie w dupie. Jeżeli uważacie, że baloniki czy inne gówna naprawdę są w stanie budować fundamenty jakichkolwiek relacji międzyludzkich, to fajnie. Powodzenia. Nie wspominając o tym, że bycie z kimś, kogo się ma w dupie jest zwyczajnie żałosne, a facet jest tchórzem, który nie potrafi powiedzieć babie, co myśli, albo się boi, że nikt inny nie da mu zamoczyć i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyraźnie dla autora lodzik
jest na tyle powszedni, że cieszy się z balonika zazdrośnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a dziewczyna nie mowi mu dzien dobry bo pewnie zamęczył ją swoimi zapewnieniami o miłosci, zdrobnieniami, pytaniami czy tez go kocha itp..." skąd to wiesz?:D juz zbudowaleś całą skomplikowaną osobowośc czlowieka na podstawie jednego gestu-faktu, że się chłop ucieszył z miłego gestu. si, ucieszył się- więc jest zdziecinniały, uległy, dupa wołowa, w ogole nie facet, tylko jakis marudzący o miłości miś:D guzik prawda. Ludzie nie są jednowymiarowi. Nigdy nie będą. Znam wrażliwych facetów, a może raczej takich którzy mają dobry kontakt ze swoimi emocjami, nie, nie beczą z byle powodu i nie ujmuje to im męskości. Testosteron nie musi cieknąć im po nogach, żeby wiedzieć, że są 100 % facetami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne jestes transwestytą
i widzicie. dla mnie nienormalny facet to własnie taki Stormtrooper coś tam. ja pierdziele co za chore idiotki tu siedzą, dla was nienormalny jest autor???? co wy kurwa piszecie pierdolnięte szmaty???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×