Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BIBISI

mikrodermabrazja diamentowa-kto byl na zabiegu?

Polecane posty

Gość Ankaaa

A ja akurat byłam mega zadowolona z mikrodermabrazji. Nie wiem, może to kwestia tego, że wykonywałam ten zabieg w Centrum Medycznym SCM Estetic w Krakowie. Wiadomo, tam raczej pracują profesjonaliści. Od czasu do czasu przychodzę tam dla odświeżenia efektu, ale generalnie polecam! Skóra wydaje się dzięki temu dużo zdrowsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa

A ja akurat byłam mega zadowolona z mikrodermabrazji. Nie wiem, może to kwestia tego, że wykonywałam ten zabieg w Centrum Medycznym SCM Estetic w Krakowie. Wiadomo, tam raczej pracują profesjonaliści. Od czasu do czasu przychodzę tam dla odświeżenia efektu, ale generalnie polecam! Skóra wydaje się dzięki temu dużo zdrowsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczkaa

nawilżanie jest bardzo ważne po mikro. Zobacz sobie kremy z novacler np. z repair. Mi pozytywnie wpływa na poprawę jakości skóry, poprawia napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

Ja byłam na zabiegu MIKRODERMABRAZJJI w Krakowie i bardzo polecam. Czuje się świetnie i był to bardzo dobrze spędzony czas. Polecam gabinet Dermedika. Świetnie Panie, które dobrze wykonują swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Dnia 8.01.2020 o 18:28, Gość oleczkaa napisał:

nawilżanie jest bardzo ważne po mikro. Zobacz sobie kremy z novacler np. z repair. Mi pozytywnie wpływa na poprawę jakości skóry, poprawia napięcie.

Ja również po zabiegu mikrodermabrazji, za poleceniem mojej Pani kosmetolog, używałam kremu marki NovaClear z serii Repair, którego delikatna formuła oraz skład w postaci m.in. tlenku cynku, srebra i miedzi wspomaga regenerację i odbudowę naskórka uszkodzonego po zabiegu. Również obserwowałam po jego użyciu poprawę napięcia skóry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś niemiłe wspomnienia z mikrodermabrazją ? Bo chcę się zdecydować, tylko też wolę mieć świadomość z jakim ryzykiem się to wiąże i jakie mogą być efekty uboczne, takie które faktycznie u was wystąpiły. Fajnie jakbyście też napisały jak sobie z nimi poradziłyście i czy było to uciążliwe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaaaaaa

nawilżaj, ale dobrej jakości kremami, moze spróbuj z Novaclear? Te kosmetyki maja super bezpieczny skład. szybko się wchłaniają i poprawiają jakość skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

potwierdzam wypowiedz kolezanki wyzej. uzywam kosmetykow od novaclear i bardzo sobie je chwale, maja bezpieczny skald i faktycznie dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa

mi dobrze nawilżają skórę, staje się ona napięta i lekka. Zdecydowanie to mój najelpszy krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×