Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BIBISI

mikrodermabrazja diamentowa-kto byl na zabiegu?

Polecane posty

Gość gość
Bylam kilka razy na mikrodermabrazji w Black Pearl i z efektow bylam zawsze zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrodermabrazja diamentowa...tak jak pisałam wcześniej nie jest tak dobra jak inne zabiegi. Dużo lepsze efekty dają zabiegi na twarz jak np. kwasy połączone z mikro...ale to już chyba wykracza poza tematyke tego forum. Mikro jest super ale są lepsze efekty jak się ją z innym zabiegiem połączy:) zresztą tu jest dużo informacji o mikro: www.salon-kosmetyczny-bytom.pl/index-26.htm Ogólnie bardziej wole mikro i kwas pirogronowy. Skóra ładna jak u niemowlaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede strzelac ze 90 % z nas bylo na mikro:) Z tych 90% pewnie 45% nie wie ze sa lepsze zabiegi niz to: salon-kosmetyczny-bytom.pl/index-26.htm Kwasy i mikro polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość urszulka
Jestem po kilku zabiegach i efekt jest widoczny :) Dobrze, że kosmetyczka polecila mi kosmetyki które można stosować po takim zabiegu bo jednak do pracy trzeba chodzić a buzia nie od razu wygląda ładnie. Świetnie sprawdził się wtedy podklad mineralny earthnicity bo nie zaszkodził mojej cerze a przykryl zaczerwienienia a zawarty w nim tlenek cynku ma dzialanie kojące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę regularnie do arkadii w opolu i jestem bardzo zadowolona z efektów. miałam blizny po trądziku, a po całej serii zabiegów zniknęły bez śladów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile miała zabiegów i w jakich odstępach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wągry da radę usunąć na stałe? Mam pełno tego dziadostwa na czole, nosie, brodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w zeszłym tygodniu na mikrodermabrazji w Black Pearl w Krakowie i na pewno tam jeszcze wroce. Bardzo dobry salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam w salonie Beauty Medica. Miałam bardzo widoczne blizny potrądzikowe, ale dzięki kilku zabiegom mikordermabrazji już ich nie mam! Jeśli ktoś ma zaczerwienia, to zdecydowanie mogę polecić. Na http://www.beautymedica.pl/zabiegi/mikrodermabrazja/ możecie sobie poczytać o zabiegu i jego korzyściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na tym zabiegu w salonie kosmetycznym Aleja Piękna (http://www.aleja-piekna.pl/). Jestem zadowolona z efektów, ponieważ płytkie zmaszczki się bardzo wygładziły, te głębsze też już widać poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele lepsze efekty są po mikrodermabrazji korundowej. Dobre salony, które takie zabiegi wykonują znajdziexie na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. zaczne od tego ze moj problem z buzia zaczal sie ok 3 lat temu kiedy zwalilo mi sie na glowe milion preblow. z nerwow czy sama juz nie wiem z czego zaczelam cudowac z buzia. mam teraz 32 lata a do 28 roku zycia mialam cere wrecz idealna.ale kiedy zaczelam robic sama sobie koszmar do twarzy i od strupka do strupka,potem 5 i 10 a ze mam obsesje na punkcie gladkiej cery i kazdego dnia sama probowalam odwrocic szkody jakie sobie wyrzadzalam,to tylko pogarszalam wszystko jeszcze gorzej. gdy bylam bliska zalamania co narobilam i z kazdym rokiem twarz tylko wygladala gorzej to zaczelam w koncu siegac po rady kosmetyczek.i zdecydowalam sie na mikrodermabrazje u mnie w uk jeden zabieg kosztuje 35f a w pakiecie za 95f mam 3 zabiegi. teraz jestem po 5 i nawet nie wiecie jaki cud to zrobilo na mojej buzce znow jest prawie cudowna ,mowie prawie bo tam gdzie narobilam na prawde balaganu to sa jeszcze minimalne slady. i co jeszcze musze piwiedziec ze od poczatku kiedy zaczelam robic zabiegi mikrodermabrazji to moj zabieg wykonywala caly czas jedna kosmetyczka i wykonala mi ich 4 tydz po tyg w kazdy wtorek.ale kiedy poszlam na piaty zabieg okazano sie ze zwolniono ja czy ze pojechala do innego miasta.i co chce powiedziec ze nowa wlascicielka kiedy przystapila do zabiegu to robila go trzy razy dluzej niz poprzednia po piatym zabiegu jestem w szoku jak jeden zabieg zmienil moja buzie .czyli wyglada na to ze sprzet ma bardzo duzo do rzeczy bo tez czytalam na ten temat,moc dostosowana rowniez,ale i checi kosmetyczki widac przedewszystkim. polecam szczerze jestem przeogromnie zadowolona ze zdecydowalam sie na ten zabieg.nawet nie chce myslec jak bym dzis wygladala gdybym dalej drapala a nie leczyla buzie .teraz ide na fusion slr to tez mikrodermabrazja tyle ze po niej na twarz nakladaja wysokiej jakisci zel czy krem nie wiem z cudownymi srodkami jak np.collagen itp i laserem jest to wprowadzane w twarz zabieg kosztuje 65f ,zobacze jaka bedzie roznica miedzy tym zabiegiem a mikrodermabrazja diamentowa i dam znac.co oplaca sie lepiej.nasowa sie oczywiscie mysl ; ciekawe jak by byl efekt gdyby od poczatku wykonywala moje zabiegi nowa wlascicielka??? tego juz sie nie dowiemy ale uwazam ze bylo by juz po wizytach i kolejne nie byly by potrzebne. naciagaja jezeli zabieg jest za krotko wykonywany by dluzej kozystac z uslug salonu. trzeba poczytac jaki czas jest przeznaczony na samo scieranie,bo nie wiem ,zaraz poczytam. pierwsza pani robila mi duza ssawka chwile i mala po wiekszych bliznach jezdzila.trwalo to na prawde krotko ale nic sie nie odzywalam a droga zas duza ssawka robila dlugo dokladnie ,czulam ze nie ominela zadnego miejsca i mala ssawka zrobila mi tez cala twarz. i to byl pelny super zabieg bo efekt byl cudowny;-) mysle ze moje bledy i pomylk zyciowei na cos wam sie przydadza pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. zaczne od tego ze moj problem z buzia zaczal sie ok 3 lat temu kiedy zwalilo mi sie na glowe milion preblow. z nerwow czy sama juz nie wiem z czego zaczelam cudowac z buzia. mam teraz 32 lata a do 28 roku zycia mialam cere wrecz idealna.ale kiedy zaczelam robic sama sobie koszmar do twarzy i od strupka do strupka,potem 5 i 10 a ze mam obsesje na punkcie gladkiej cery i kazdego dnia sama probowalam odwrocic szkody jakie sobie wyrzadzalam,to tylko pogarszalam wszystko jeszcze gorzej. gdy bylam bliska zalamania co narobilam i z kazdym rokiem twarz tylko wygladala gorzej to zaczelam w koncu siegac po rady kosmetyczek.i zdecydowalam sie na mikrodermabrazje u mnie w uk jeden zabieg kosztuje 35f a w pakiecie za 95f mam 3 zabiegi. teraz jestem po 5 i nawet nie wiecie jaki cud to zrobilo na mojej buzce znow jest prawie cudowna ,mowie prawie bo tam gdzie narobilam na prawde balaganu to sa jeszcze minimalne slady. i co jeszcze musze piwiedziec ze od poczatku kiedy zaczelam robic zabiegi mikrodermabrazji to moj zabieg wykonywala caly czas jedna kosmetyczka i wykonala mi ich 4 tydz po tyg w kazdy wtorek.ale kiedy poszlam na piaty zabieg okazano sie ze zwolniono ja lub zepojechala do innego miasta.i co chce powiedziec ze nowa wlascicielka kiedy przystapila do zabiegu to robila go trzy razy dluzej niz poprzednia po pitym zabiegu jestem w szoku jak jeden zabieg zmienil moja buzie .czyli wyglada na to ze sprzet ma bardzo duzo do rzeczy bo tez czytalam na ten temat,moc dostosowana rowniez,ale i checi kosmetyczki widac przedewszystkim. polecam szczerze jestem przeogromnie zadowolona ze zdecydowalam sie na ten zabieh.nawet nie chce myslec jak bym dzis wygladala gdybym dalej drapala .teraz ide na fusion slr to tez mikrodermabrazja tyle ze po niej jest twarz smarowana wysokiej jakisci zelem z cudownymi srodkami jak np.collagen itp i laserem jest to wprowadzane w twarz zabieg kosztuje 65f zobacze jaka bedzie roznica i dam znac.i oczywiscie nasowa sie mysl tez ciekawe jak by bylon gdyby od poczatku wykonywala moje zabiegi nowa wlascicielka??? tego juz sie nie dowiemy ale uwazam ze bylo by juz po wizytach i kolejne nie byly by potrzebne. naciagaja jezeli zabieg jest za krotki. trzeba poczytac jaki czas jest przeznaczony na samo scieranie. pierwsza pani robila mi duza ssawka chwile i mala po wiekszych bliznach jezdzila. a droga zas duza robila dlugo dokladnie ,czulam ze nie ominela zadnego miejsca i mala ssawka zrobila mi tez cala twarz. i to byl pelny super zabieg. mysle ze moje bledy i pomylki na cos wam sie przydadza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwolenniczką mikrodermabrazji ale korundowej. Chodzę co jakiś czas na taki zabieg do salonu www.beautypremium.pl w Poznaniu, który bardzo polecam. Zabieg jest wykonywany bardzo dokładnie, a przed samą mikrodermabrazją jest najkładany specjalny preparat złuszczający, który przyśpiesza wygładzenie skóry i działa antybakteryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam mikrodermabrazję diamentową. Głównie z tego powodu że zauważyłam jak z czasem spłyca mi zmarszczki i mam zdecydowanie mniej widoczne przebarwienia. To co najważniejsze to robić ją u naprawdę dobrej kosmetyczki chociażby jak ja w gabinecie kosmetycznym Tutti Beauty www.tuttibeauty.pl. A i nie polecam iść na ten zabieg na dzień przed jakimś wydarzeniem lepiej co najmniej na dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uwielbiam mikrodermabrazje ale korundowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIkrodermabrazja w black pearl bardzo mi pomogla w walce z zaskornikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez mikrodermabrazja w black pearl pomogla, mam cere przetluszczajaca sie i z drobnymi zaskornikami. Teraz moja cera wyglada promienniej i jest oczyszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GruszkaZ
Dlaczego ja wcześniej nie słyszałam o takim zabiegu?! To jest genialne! Koniec domowego męczenia się z jakimiś drogeryjnymi produktami. Poszłam na zabieg mikrodermabrazji do Extravaganza i wyszłam jak nowo narodzona. Polecam i zabieg, i ten salon. Mają fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikrodermabrazja naprawdę może pomóc w walce z różnymi problemami skórnymi. Jakimi? Z zaskórnikami, trądzikiem, łojotokiem, rozszerzonymi porami, przebarwieniami czy drobnymi zmarszczkami. Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Na szczególną uwagę zasługuje mikrodermabrazja diamentowa – Diamond Tome, podczas której do ścierania naskórka stosuje się diament naturalny. Jest to w pełni antyalergiczny zabieg. Wpływ mikrodermabrazji na skórę to: - spłycenie powierzchownych zmarszczek, - spłycenie i wygładzenie blizn, - poprawa kolorytu i struktury skóry, - rozjaśnienie przebarwień i plam starczych, - zwężenie rozszerzonych porów, - zmniejszenie ilości zaskórników, - zmniejszenie łojotoku. Nie bez przyczyny jest ona tak popularna - charakteryzuje się wysoką skutecznością, bezbolesnością i bezpieczeństwem stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werona0309
Mikrodermabrazja - TAK, TAK, TAK, świetny zabieg praktycznie dla każdego rodzaju skóry, zwłaszcza zanieczyszczonej, z rozszerzonymi porami, tłustej, ale także przesuszonej, z drobnymi zmarszczkami, przebarwieniami. Mikrodermabrazja przyspiesza naturalną regenerację skóry, robiona w serii może przynieść naprawdę spektakularne efekty. Warto ją łączyć z mezoterapią bezigłową lub sonoforezą, czyli wprowadzaniem substancji aktywnej dobranej do rodzaju skóry za pomocą ultradźwięków (sonofreza) bądź prądu (mezoterapia). Moja cera nigdy wcześniej nie była tak gładka, promienna i nawilżona jak po serii zabiegów mikrodermabrazji z sonoforezą;) Szczerze polecam Clinic Vivien w Krakowie, możecie sobie zobaczyć szczegóły na ich stronie: http://vivienclinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko tego typu zabiegi są dosyć drogie. Ja kupiłam sobie własny przyrząd do wykonywania zabiegów mikrodermabrazji w domu http://importmania.pl/product-pol-879-Mikrodermabrazja-diamentowa-do-uzytku-domowego-RE17.html Akurat w moim przypadku chciałam się pozbyć przebarwień skóry po trądziku i mikrodermabrazja świetnie sobie z tym poradziła. Co jakiś czas korzystam z tego urządzenia i udało mi się na dłuższą metę wyeliminować zaskórniki i wypryski, które co jakiś czas się pojawiały po wyleczeniu trądziku. Teraz mam to z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej, jak się wybierzemy do jakiegoś miejsca z myślą że pomogą, a nie ma efektów, albo co gorsza jeszcze są jakieś powikłania. Ja niestety miałam taką sytuację, bardzo podobną, jaką opisuje dr Wasiluk na swoim blogu, po mikrodermabrazji mam przebarwienia na całej twarzy a gabinet milczy w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś może polecić gdzie najlepiej zrobić taką w Szczecinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na mikrodermabrazję diamentową i jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra nabrała lepszego koloru bo rozjaśniły się przebarwienia i są mniej widoczne pory i zaskórniki. Zmarszczek na szczęście jeszcze nie mam więc nie mogę się wypowiadać na ten temat. Jakby ktoś szukał miejsca gdzie można zrobić bezpiecznie w Szczecinie to polecam Image www.imageszczecin.pl. Trzeba się jakoś ratować przed medycyną estetyczną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam, że byłam z koleżanką na mikrodermabrazji diamentowej we Wrocławiu - niedaleko rynku ale nazwy nie pamiętam. I wiem, że byłam bardzo zadowolona co prawda skóra była lekko zaczerwieniona ale efekt zniknął w sumie szybko - nie wiem czy to normalne czy też nie. No ponownie się zastanawiam nad tym zabiegiem.. W sumie te zabiegi dermatologii estetycznej są w miarę bezpieczne tylko najgorsze było to zaczerwienienie. A czym jest Hydrodermabrazja ? bo spotkałam się z tym : http://www.beauty.com.pl/pl/strona-glowna ale pojęcia nie mam co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×