Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BIBISI

mikrodermabrazja diamentowa-kto byl na zabiegu?

Polecane posty

Gość gość
Mogę wam powiedzieć, ze nareszcie mam porównanie mikrodermabrazji diamentowej i korundowej. Od teraz będe chodzić tylko na korundową, o wiele lepiej oczyszczona skóra, żadnych zarysowań na twarzy, nic nie piekło i nie szczypało. Moze to też zasługa jaką miałam na koniec nałozoną maseczkę :) polecam salon www.beautypremium.pl w Poznaniu. Moja dermatolog rownież poleciła mikrodermabrazję korundową, w przeciwienstwie do diamentowej, którą odradzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyn! diament w sali Mohsa ma 10 a Al2O3 -9 tak więc różnica jest niewielka chyba że zostałaś wmanewrowana w zakup maszynki i teraz walczysz o pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, ze diament jest twardszy od korundu o 1 stopień? Moja koleżanka była na mikrodermabrazji diamentowej robionej nie wiem jakim urządzeniem ale po wyjsciu z zabiegu miała twarz osypaną jakby brokatem. Cały czas się zastanawiamy czy miała głowice diamentowe czy z jakimis szkiełkami pomalowanymi farbą z brokatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam kilka razy na diamentowej w zeszłym sezonie i bardzo mi pomogła. Obecnie znowu się wybieram na serię do gabinetu gdzie chodzę Laser Delux. Mają tam spore zniżki dla swoich klientów. Jeśli chcecie otrzymać 20% na pierwszą mikrodermabrazję ( a następnie 50%) piszcie do mnie na maila ebendig84@gmail.com. Nie wazne jest miasto bo mają gabinety w calej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam sobie wlasny mikrodermabrazjion , poniewaz patrzac na cene jednego zabiegu lepiej oplacalny jest kupno sprzetu . Pierwszy zabieg przeprowadzilam na dloni . Efekt ? Powiedziala bym ze leprzy niz po kwasie . Moje dlonie sa tak delikatne jak pupcia niemowlaka , polecam mega ;) Za 3 dni przetestuje na dekoldzie i szyi , oczywiscie po takim zabiegu warto pomyslec o kremie , ma wtedy najszybsze dzialanie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superniankaa
gdzie mozna kupic wlasna domowa maszynke do mikrodermabrazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Byłam kilka dni temu na mikrodermabrazji diamentowej. Na twarzy mam wiele śladów podtrądzikowych (różowe/czerwone plamki) w tym małe blizny głownie na polikach. Zakupiłam 3 wizyty u kosmetyczki (z groupona-jeden za 49zł+maska kolagenowa i masaż twarzy) Jestem MEGA ZADOWOLONA. Zaraz po zabiegu byłam bardzo czerwona, a plamki zrobiły się bardzo czerwone, wręcz bordowe. Na początku byłam trochę przestraszona, bałam się że będę wyglądać gorzej jak przed zabiegiem. Po powrocie nie nakładałam makijażu tylko krem nawilżający Care Control -antybakteryjny i wygładzający blizny. Na drugi dzień plamki były już jaśniejsze, rumień z twarzy zszedł całkowicie. Gładka cera i jest o wiele lepiej. Myślę, że 3 razy wystarczy żeby polepszyć stan mojej cery. Jestem dobrej myśli. W razie czego dokupię jeszcze 3 ( Pani Kosmetyczka powiedziała, że mogę to zrobić w cenie grouponowej, nawet poza promocją) :-) Póki co nie pojawiają się kolejne ohydne grudki pod skórą. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt o zdrowych zmysłach nie korzysta z ofert gruponowych z mikrodermabrazji. Zero higieny, na 100% glowice nie są sterylizowane, a nie są uzywane jednorazowe materiały. Ohyda. Swoją drogą byłam na mikrodermabrazji diamentowej i korundowej i uważam, że korundowa jest o wiele bardziej skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomecka
Siostra zawsze miała problemy z trądzikiem. Nie fajnie to wyglądało, więc razem z mamą ją wysłaliśmy na ten zabieg mikrodermabrazji do http://www.laserdelux.pl/poznan/mikrodermabrazja-diamentowa/ . Bardzo jej to pomogło. Zlikwidowało blizny potrądzikowe i przeprawienia, a i jeszcze zaskórniki. Zabieg bardzo jej pomógł. Ma +100 do pewności siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy, a aparat do mikro można samemu kupić i se robić w domu do woli. Ten zabieg blizn nie zlikwiduje, jedynie lekko odświeży cerę, tyle co peeling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakoalaaaaa
No ja właśnie też myślę o mikrodermabrazji w domu, na początek chyba kupię ten szafirowy peeling z yoskine, podobno też świetnie się do mikrodermabrazji nadaje, a nie nie trzeba kupować od razu aparatu, który jednak jest droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theressa
Pewnie że nie ma co kasy wydawać na próżno, domowe zabiegi też są skuteczne. Ja sobie często robię peelingi w domu, albo zabiegi taką specjalną rolką. Trzeba tylko pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji po zabiegu, ja używam żelu curiosin, łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robiłam w Poznaniu u dr Lichaja i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście i miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzięki serii mikrodermabrazji w http://rezydencjaurody.pl/ pozbyłam się rożnych przebarwień, skóra stała się jaśniejsza, gładsza, wygląda młodziej, bardzo fajny zabieg wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogloszenia drobne?????:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa co ty nie powiesz, w 5 watkach ten sam tekst, czyzby w gabinecie pustki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam ten zabieg, jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikrodermabrazja to naprawdę skuteczny zabieg ;) wiadomo, że nie usunie całkiem blizn, ale je spłyci i odświeży cerę ;) ja wykonuję ten zabieg ze względu na zaskórniki, których miałam całą masę, a teraz ta ilość zdecydowanie się zmniejszyła. I też uważam, że lepiej iść normalnie do salonu niż groupon- bo to niewiadoma jakość.. sama chodzę do centrum medycznego arkadia w opolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim jeśli macie ochotę to mam na sprzedaż mikrodermobrazję diamentową , w cenie 800 zl. użyta 5 razy kupiłam ja do celów prywatnych. Więcej informacji pod e-mailem justynaszostak2@wp.pl Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrodermabrazja jest super, mam strasznie ladna buzie po niej :) bylam na niej w Black Pearl w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bylam w tym salonie na mikrodermabrazji :) strasznie fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym się różni mikrodermabrazja diamentowa od takiej laserowej? Bo ja byłam na laserowej w ars estetica na alejach jerozolimskich w Warszawie (http://arsestetica.pl/). I mi się podobał efekt, skórę miałam czystszą i w ogóle ładniejszą cerę. Są jakieś duze różnice między jedna a drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×