Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BIBISI

mikrodermabrazja diamentowa-kto byl na zabiegu?

Polecane posty

Gość aniawikunia
Byłam na trzech zabiegach mikrodermabrazji diamentowej. Zostało mi jeszcze 7 zabiegów, robię co tydzień. Narazie efektów nie widzę i szczerze mówiac na cud nie liczę. Mam policzki w bliznach, tzn. mam pełno dziurek mniejszych i większych po trądziku. Bałam się tegom zabiegu, ponieważ mam wrażliwą skórę zniszczoną od przeróżnych maści i izoteku. Na następny dzień po zabiegu skóra jest ok, nie ma mega zaczerwień. Zobaczymy co będzie dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cullenka
Ja sobie wykupiłam całą serie w salonie Viviean w Łodzi, już jestem po kilku zabiegach i widać różnicę, może jeszcze moja twarz nie wygląda tak jakbym chciała ale jest już coraz lepiej. Myślę, że wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji, od tego jaką kto ma skóre i jaki rodzaj "dolegliwości" dokucza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na zabiegu 2 razy i juz widze znaczna poprawe w zwiazku z moimi bliznami potradzikowymi. Mikrodermabrazja to super sprawa ale wazne zeby zrobic ja u dobrej kosmetyczki. Na pryszcze (takie mega ropne) mikrodermabrazja z pewnością nie pomoże, buzia musi byc wyleczona. Ale ja polecam, serio warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiegi mikrodermabrazji należy wykonywać z umiarem. Zbyt częste mogą spowodować, że Nasza skóra wytworzy mechanizm obronny - czyli zacznie produkować więcej sebum, aby ochronić skórę przed utratą wilgoci, a także nagromadzi grubszą wartwę rogową naskórka, która sprawi, że pory szybciej będą się zamykać, stanie się ona nieprzyjemna w dotyku. Ponadto nieumiejętnie wykonywany i zbyt często zabieg może wywołać powstanie rumienia. Zatem zabieg ten wykonujemy nie częściej niż co 3-4 tygodnie i przez kolejne 2 tygodnie po każdym zabiegu stosujemy kremy z filtrem, aby przeciwdziałać powstawaniu przebarwień. Ponadto dobra kosmetyczka po zabiegu wykona jeszcze dernsonwalizację - czyli zabieg łagodzący, który jednocześnie zdezynfekuje skórę. P.S. Patrzcie jak wygląda sprzęt na którym pracuje osoba wykonująca zabieg, jak przebiega dezynfekcja - czy głowice są w jakikolwiek sposób sterylizowane czy są jednorazowe? I oczywiście czy osoba wykoująca pracuje w rękawiczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska-pelaska z krakowa
Zgadzam się z sandrine. Najważniejszy jest sprzęt i profesjonalne podejscie kosmetyczki. Często korzystam z zabiegu mikrodermabrazji, szczególnie porą jesienną. Moja kosmetyczka pracuje na sprzęcie do mikro z jednorazowymi koncówkami i zabieg nie polega jedynie na zdarciu naskórka tylko mam cały program pielegnacyjny połaczony z terapia światłem LED. Dodatkowo łaczy mi mikro z kwasami przez co pozbywam się drobnych zmarszczek wokol oczu. Osobiście polecam mikrodermabrazję ale na dobrym sprzecie bo te wszystkie inne popierdułki to tylko psują opinie o zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o----lenka
Dokładnie, własnie tak jest ze ten zabieg powinien być wykonywany jesienią kiedy nasze skóra już nie jest opalona i po zabiegu nie będziemy jej wystawiac na słońce. To tez jest ważne żeby podtrzymac efekty samego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kminnikowa78
Ja wiem ze na pewno poddam sie temu zabiegowi. Teraz właśnie byłam na konsultacji w Elite i na początku listopada zapisałam sie na mikrodermabrazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam na zabiegu w zeszłym roku - miałam straszne przebarwienia, cera wyglądała fatalnie. Próbowałam w jednym salonie bez skutku - później trafiłam do poleconego przez znajomą i efekt był rewelacyjny. Szybko się pozbyłam przebarwień, 3 tygodnie temu zafundowałam sobie małą serię przed wiosną i jest naprawdę OK. Jakby kogoś interesowało miejsce to na Stradomskiej http://katiabeauty.pl/ - na stronie jest cennik, ja się załapałam na promocje - widzę że jest cały czas aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrodermabrazja w Poznaniu
Byłam na diamentowej i korundowej. Osobiscie uwazam, ze po korundowej efekt jest o wiele lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam sobie we wrocławskm centrum WellDerm http://wellderm.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów. zabieg wykonuję teraz regularnie i widzę naprawdę wymierne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, ze dermatolodzy polecają tylko mikrodermabrazję korundową? Znacznie lepsze efekty zabiegów. Nie ma jej w wielu salonach ale warto poszukać w swojej okolicy chociażby na zumi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata 1
Jestem umówiona na mikrodermabrazję w połowie pazdziernika. Mam nadzieję, iz chociaż po trochu spłyci moje zmarszki wokół oczu. Ten zabieg wykonam pierwszy raz. Czy komuś udało sie spłycic zmarszczki poprzez ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 8 kuponow na kikrodermabrazje diamentowa (29zl za jeden) do wykorzystania w salonie natural beauty w Wraszawie. zainteresowane osoby niech pisza na kasia_gk@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam wielokrotnie na zabiegach mikrodermabrazji,jest to mój ulubiony zabieg na twarz,skóra po nim jest gładka,odświeżona i super nawilżona,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim wybierzecie salon, w którym zrobicie sobie mikredermabrazję sprawdzcie w jaki sposób są czyszczone głowice, czy nie ma w nich resztek naskórka wcześniejszej klientki :) Osobiście chodzę do salonu, gdzie jest mikrodermabrazja korundowa - przy mnie jest zakładana nowa jednorazowa końcówka, która po zabiegu jest wyrzucana do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bliznę po otarciu na nosku ( piling ręcznikiem po słońcu ) :) pamiatka z wakacji została ...w postaci ciemnej plamy ...kosmetyczka poleciła mi mikro...diamentową ...tylko wcześniej kwas migdałowy który nie zmienił nic ...zastanawiam sie czy nie lepszy byłby dermatolog jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli masz przebarwienie? Wg mnie migdałowy na przebarwienia jest zbyt delikatny. Ja bym proponowała glikolowy i codzienne uzywanie kremu na przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebarwienie to mało powiedziane....:)...kremy stosuję od 2 m-cy ...za tydz. mam kolejną wizytę na kwas ...tylko czy jest to zdrowe dla cery...różnie opinie słyszałam...a potem już mikro...diamentowa....oby pomogło...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecie
mikro sobie bardzo chwalę, ale jako sposób na oczyszczenie i odświeżenie skóry, robie w klinice urody laime w nowym sączu tylko jest jedna zasada, ze jak się ma naczynka to lepiej tego nie robić i postawić na jakies inne metody, bo to jednak roche zaczerwienia skórę zaraz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1234567
Na mikrodermabrazje chodzę do Black Pearl w Krakowie przy ul Szlak. Kosmetyczka jest bardzo miła i widać, ze zna sie na rzeczy no i piąty zabieg jest gratis :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkazeszczecina
chodzę teraz na mikro do http://laserclinic.pl i już widzę, że pozbyłam się części przebarwień:), mam nadzieję, że po pełnej kuracji moja twarz będzie nieskazitelna fajne jest to, że kosmetyki super się wchłaniają po mikro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka7
W moim przypadku mikrodermabrazja była nieskuteczna. Kilka zabiegów w Krakowie nie przyniosło oczekiwanych skutków. Skóra wcale nie była oczyszczona, do gładkości też jej dużo brakowało. Lepsze efekty uzyskuję robiąc sobie peeling brzoskwiniowy hb. Stosuję regularnie i już widzę znaczną poprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, Mam ogromną prośbę do Pań oraz Panów, którzy korzystają z gabinetów kosmetycznych o wypełnienie krótkiej ankiety http://moje-ankiety.pl/respond-54321.html Pytania są jednokrotnego wyboru, ponieważ zależy mi na tym aby wybrać najbardziej pasującą do Państwa odczuć odpowiedz. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak działa mikrodermabrazja działa? Tradycyjnie, system mikrodermabrazji kryształ zawiera pompę, przewód łączący, fragment strony, a próżnię. Chociaż pompy tworzy strumień wysokociśnieniowych obojętnych kryształy, takie jak tlenek glinu, tlenek magnezu, chlorek sodu, wodorowęglan sodu, w celu ścierać skórę próżni usuwa się kryształy i złuszczone komórki skóry. Alternatywnie, obojętny kryształy mogą być zastąpione przez chropowatej powierzchni końcówki w systemie diament mikrodermabrazji. W przeciwieństwie do układu kryształów mikrodermabrazji, urządzenie diament microdermabrasion nie wytwarza cząstek od kryształów, które mogą być wdychane do nosa pacjenta lub rozdmuchiwanych w oczy. Stąd, mikrodermabrazja diamentowa jest bezpieczniejsza do stosowania na obszarach wokół oczu i ust. Na ogół wolniej ruch uchwytu w stosunku do skóry i kolejne numery przechodzi przez skórę głębiej www.mikrodermabrazja.medicaltrainings.pl leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno się dotykać po zabie
Hej po zabiegu nie należy dotykać twarzy. Informacja od znajomej kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wydawać pieniądze na ten badziew przecież klasyczna jest lepsza i dużo tańsza. W tym momencie do mnie doszło jest dużo tańsza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×