Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BIBISI

mikrodermabrazja diamentowa-kto byl na zabiegu?

Polecane posty

Gość nieznajoma**
no to ja juz całkiem zgłupiałam jedni pisza ze mikrodermobrazja nic nie daje a za chwile inni ze widza róznice i sa zadowoleni to czym usunąc slady po pryszczach bo zbliza sie wiosna i własnie miałam isc na mikro a teraz sie wacham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że Ci, którzy mówią, że nie widzą efektów, pewnie zrezygnowali po jednym dwóch zabiegach. Ja byłam na konsultacjach w krakowskiej estetice i Pani mi wyraźnie wytłumaczyła, że seria zabiegów to 2-10 powtórzeń. Oczywiście można mieć już idealną cerę po 3, a może bedzie potrzebne 7 - to indywidualna sprawa każdej pacjentki. Poczytaj sobie tutaj: http://www.estetica.pl/mikrodermabrazja/ na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma**
sonia2011 dziekuje bardzo za linka i wyjasnienia spróbuje a jak by tak efektu nie było to trudno to nie koniec swiata tylko wydane pieniądze opisze wrazenia po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miała koło 15 mikrodermabra
zji.Efekty są tylko chwilowe. Jak przestaniesz robić to twarz powróci do stanu sprzed zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma **
kurcze jak juz sie zdecyduje to zawsze ktos cos negatywnego napisze to jest cos skuteczneg na blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika 73
na blizny to nawet nie mysl, ze to pomoże. To mało inwazyjny zabieg, dobry na rozszerzone pory, ich oczyszczenie i chyba na nic więcej. Po zabiegu skóra wygląda niexle ale to tylko pozory. Skończysz zabiegi i skóra bedzie dalej taka sama.:-( przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma **
to ma ktos jakas rade na pozbycie sie blizn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na blizny to
dermabrazja, a to zupełnie co innego jak mikrodermabrazja. Zupełnie nie można tego porównywać. Dermabrazja kosztuje koło 3 000 zł a rekonwalescencja jest długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Wydaje mi sie że jest tak dużo różnych opinii, bo mikrodermabrazja to zabieg którego powodzenie zależy w 60% od osoby wykonującej zabieg a reszta to dobry sprzet, wytrwałość w seriach i odpowiednie zastosowanie do problemu. Osobom które chcą wyraźnie wygładzc skórę, zmniejszyć pory, lub blizny potrądzikowe(zmniejszyć a nie zlikwidowac), rozjaśnić przebarwienia i zniwelować drobne zmarszczki polecam m. korundową, gdyż umożliwia większa kontrolę złuszczania co daje możliwość głębszej penetracji. Mikro. diamentową także można wykonać głęboko, jednak wymaga to dużej wprawy i trwa dłużej niż przy zabiegi korundowym. Polecałabym ją osobom chcącym odświeżyć i oczyścic skórę. Nalezy jednak pamiętac takze o tym że mikrodermabrazja nie jest dozwolona w przypadku trądziku z krostami, stanami zapalnymi, łojotoku i niezdiagnozowanych chorobach skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex_doudou
Ja wykonalam trzy zabiegi mikrodermabrazji diamentowej i srednio widze jakies super efekty. Mam wrazenie ze buzia nawet bardziej sie przetluszcza i pory pootwierane..fakt faktem ze kosmetyki wchlaniaja sie lepiej i makijaz wyglada swiezo ale ogolnie dla mnie zadna rewelacja chyba ze zabiegi nie byly wykonane prawidlowo..zakupione w grouponie wiec nigdy nie wiadomo..robilam tez jedna ozybrazje i musze powiedziec ze po niej buzka wygladala super i jesli kiedys mialabym powtorzyc to raczej oxybrazje niz mikrodermabrazje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to żadna rewelacja nie jest
A Opensky to już przestań naganiać na zabiegi, które wykonujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Lepsza jest oxybrasia niż mikrodermabrazja. W tamtym roku jesienia robiłam cała serię i efekt bardzo fajny. Polecam dla wszystkich pań których cera wymaga odswierzenia. Świetny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana **
co lepsze oxybrasia , mikrodermobrazja zwykła diamentowa, korudowa bo nie wiem co wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz Pepsi
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-nastolatka
Daruj sobie mikrodermabrazję, jak jest słońce , bo nabawisz się jeszcze gorszych plam, nie od zlikwidowania. Mam kolezanki kosmetyczki i zapewniam że żadna z nich to nie dermatolog tylko "pani" po kilku kursach, żeby mieć pojęcie o kosmetyce. Moje zdanie idż raz, a sama ocenisz czy chcesz więcej czy nie, prawdą jest że jest usuwany martwy naskórek więc cera jest gładsza, i wchłania lepiej kremy i wszelkiego rodzaju maseczki czy odżywki., ale na dłuższa ,metę efektu nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
Po jednym razie to chyba efektu jeszcze nie bedzie i cięzko bedzie stwierdzic czy cos to dało czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a wiecie coś na temat działania mikrodermbrazji na cienie pod oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
jednak ide na zabieg kwasami AHA wykupiłam juz dwa takie zabiegi w gruponie zobaczymy czy bedzie jakis efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to mam do odsprzedania 5 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej w salonie kosmetycznym PER SE w Chorzowie za 179 zł (zamiast 600zł) Ja nie mogę z tego skorzystać niestety bo mam aktualnie stan zapalny na twarzy..i nie potrafię go wyleczyć.. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: sobczyke@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
jestem juz po pierwszym zabiegu pani kosmetyczka robiąc zabieg powiedziała ze moze mnie skóra lekko szczypac albo mrowiec a ja nie czułam nic wiec stwierdziła ze jestem gruboskórna po zabiegu skóra moze byc lekko zaczerwieniona przez dzien lub dwa owszem była ale tylko moze przez gdodzine po zabiegu skóra miała sie delikatnie łuszczyc a mi sie nie łuszczy nic chyba ze to dopiero nastąpi za klika dni nie wiem czy pani kosmetyczka dała za mało tego kwasu czy jak ze nie ma wogóle zadnych odczuc i reakcji mojej skóry co do efektów wiadomo ze po jednym zabiegu nie ma się czego spodziewac skóra jest delikatnie tylko rozswietlona blizny nawet minimalnie sie nie rozjasniły a gdzie niegdzie nawet jakies wykwity powyskakiwały gabinet za atrakcyjnie tez nie wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE-NASTOLATKA
Do niezdecydowanej, już na wstepie , tak kosmetyczka jest do d..y , ona powinna wiedziec przed zabiegiem jaką masz skórę -za to bierze pieniądze, co z niej za specjalista??? A nie powinny Ci wyskakiwać żadne "wykwity" coś źle zrobiła , lepiej zmień zakład na lepszy. Ja robiłam kilka zabiegów wiosną i muszę przyznac,że ten nikły efekt który uzyskałam utrzymuje sie nadal, czyli, żadnych wyprysków, jaśniejsza cera i zmniejszone pory. jak sie pogoda ustabilizuje zacznę znowu zabiegi dopóki mnie na nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
tak to jest jak korzysta się z gruponów idzie sie tam gdzie dany grupon sie wykupiło nie wiemy co to za gabinet i jaka kosmetyczka ale dany zabieg mozna kupic duzo taniej nie zawsze drogo oznacza dobrze ale tez jak cos jest zbyt tanie moze oznaczac złą jakosc drogie dobre sprawdzone gabinety napewno się cenią no ale cos za cos w sobote ide na drugi zabieg wykupilam jeszcze 3 miktodermobrazje tez z gruponu ale juz do innego gabinetu moze tam bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to mam do odsprzedania 5 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej w salonie kosmetycznym PER SE w Chorzowie za 179 zł (zamiast 600zł) Ja nie mogę z tego skorzystać niestety bo mam aktualnie stan zapalny na twarzy..i nie potrafię go wyleczyć.. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: sobczyke@poczta.onet.p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
byłam na drugim zabiegu kwasami pani kosmetyczka jak usłyszała ze nie było zadnej reakcji mojej skóry dała ten kwas mocniejszy tzn 40% skóra delikatnie szczypiała ale tylko przez chwilke czerwona tez była moze z godzine po zabiegu i tylke efeku wogóle nie ma nie wiem ile by trzeba takich zabiegów zeby był efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILINKA - na cienie pod oczami to nie mikrodemabrazja ale mezoterapia albo przeszczep tluszczu A co do samej mikrodemabrazji to moim zdaniem to swietny zabieg na oczyszczanie skory, chodz od roku zawsze do jednego salonu - BB Clinic - i jestem zadowolona. Uzypelniam go dodatkowymi maskami, czsem piling kwasami. To nie ejst tak ze zrobi sie raz i cud nastepuje A apropo mojego salonu - polecam piling ferilonowy, jest teraz promocja http://www.bbclinic.pl/promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
betty80 niestety ja mieszkam na sląsku a dokładniej w Mysłowicach wiec ten link nie dla mnie to czym usunąc blizny po trądziku? bo juz sie chwytam wszystkiego i nic czytałam na forum ze zabieg cosmelan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezdecydowana mysle ze zbyt szybko sie zniechecasz :-) zabiegow kwasami trzeba kilka zrobic, wesprzec to kremami wybielajacymi... Nie ma nic lepszego na blizny niz zluszczanie, ale to trwa jak juz pisalam zabieg cosmelan dobry - tak dobry - to tez zluszczanie w kilku zabiegach;) bardzo mocne i kosztowne (cos kolo 1500-2000tys z tego co panietam) Skora platami schodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirska
Fajna jest microdermabrazja diamentowa bo ladnie rozświetla skórę. Ostatnio dałam się jednak namówić na kwasy ( przez to, że była fajna promocja w Doris Dorin : 4 zabiegi + 2 gratis i to bez wpłaty z góry!) Efekty są bardzo fajne , jestem po drugim zabiegu. Skóra rozswietlona i ładnie napięta. Miałam wątpliwości jak to będzie wyglądało, bo kwasy to brzmi dziwnie, ale jest ok. sam zabieg bardzo przyjemny i profesjonalnie przeprowadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasica
Cześć. Moje obserwację po zabiegu są takie pierwszy raz robiłam kiedy miałam 19 lat na początek seria zabiegów (4) w tym że na początki był to peeling srebrem następnie kwas, i maseczka po tyg mikrodermabrazja następnie Jontoforeza i maseczka i kolejne 2 zabiegi były identyczne jak 2. Hmm na początku jak dla mnie zero różnicy ale po tyg od skończenia zabiegu skóra jak nowa... wcześniej na nosie same zaskórniki co 2 godz twarz mi tak błyszczała że szok uuu masakra aż tu nagle nos tak czysty że aż ślicznie zdrowo błyszczy po 8 godz w pracy makijaż nienaruszony przez łój och coś pięknego tylko że niestety trwało tylko 3 mies:( Z moich obserwacji wynika że na jakieś stany zapalne na skórze syfki i zaskórniki idealne natomiast blizny(posiadam ich kilka) nic nie daje najlepiej udać się do dermatologa bo są świetne maści i to za grosze no tylko na efekt też trzeba poczekać. Kiedyś przy uszach i na szyji miałam istną czerwoną ranę w postaci blizn po 2 tubkach maści zostały małe dziurki które już jakoś przeżyję:) Ale co do mikrodermabrazji to polecam mi pomogła i gdyby nie koszty robiłabym ją cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×