Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość salamandra plamista
nie wiem, ja nie potrafie sobie teraz wyobrazic zwiazku z innym facetem, niz nim. nawet moj manager mi zbrzydl. mysle o nim. nigdy nie przestalam, tylko na poczatku bylam wkurwiona, teraz znow uczucia powrocily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje go :( tak cholernie za nim tesknie.... :( chcialabym do niego napisac, czemu ja go tak kocham mimo tego wszystkiego ... dzis gadalam z moja dobra kumpela, ona tez ma ten lek i pytalam jej czemu on mnie tak klamie i nie potrafila mi powiedziec a robi tak samo :O ale stwierdzila,ze on nie ma zadnych korzysci z tego co dla mnie robi, nie ma nawet sexu, wiec robi to wszystko bo chce .... sam placic musi za przyjazdy do mnie, wiec nic na tym wszystkim nie zyskuje :O ale czemu czasami jest taki okrutny a czasami taki slodki ??/ annelka, deska przerazona powiedzcie mi czemu ??? czemu tak to wyglada ???????????????????? chce do niego napisac ... :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do niego czy bedzie w ten weekend na gg i ze chyba wracam do nich na stale :P odpisal expresowo,ze to moja decyzja, ale ze go zaskoczylam ... hehe niech sobie mysli teraz ;) a potem sie z niego ponabijam,ze uwierzxyl :P :P moze to go czegos nauczy ... ja jak pisze, ze cos jest czyjas decyzja to znaczy,ze mi przykro,ze taka wlasnie podjal, ale czy on tak samo mysli to nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja właśnie wróciłam z miasta byłam na zakupach i na obiadku w knajpie sama a co :P jako tak było ale jak wracałam jak widziałam te szczęśliwe pary :( to ryczeć mi się chciało ledwo wróciłam do domu :(.. oczywiście wydałam mnóstwo kasy kupiłam mnóstwo oprócz cholernych butów najważniejszej rzeczy której potrzebuje :O ciocinelka ja juz też nic nie wiem... moj chyba normlanie jesczez troche i mnei by oskarżył o te nocne smsy .. potem zwalał wine na serwer ze to mozę z neta no kurde nie ma możliwości smsy same się nie wysyłają :O padam na pysk , chce mi się ryczeć i w ogóle jestem zmęczona jak pies :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, ja skłamał wobec Mojego kilka razy, ostatnio jakiś tydzień temu.a czemu, bo bałam się ujawnić prawdę, myślałam że fałsz lepiej i przyjemniej przyjmie i powiem Ci, że mocno się na jednym kłamstwie przejechałam. Nie zna prawdy, ale jednak sprawa by inaczej się potoczyła - to pewne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
myślę że pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ide sie przespać padam na pysk , złapał mnie dół i tęsknota jak widziałam tych szczęśliwych ludzi :O i w ogóle mam nastrój do duszy jutro rocznica śmierci babci za dziesięć dni dziadka .. za 1,5 miesiąca niecałe brałabym ślub, za miesiąć byłby termin urodzenia sie mojego synka.. normalnie chce zasnąć i obudzić się w lipcu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i mi dziś b.ciężko! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
aż kotek przyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tak bym szła na disco!v i wyrzuciła z siebie to wszystko w tańcu a jadę dopiero w maju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ech a ja się przespałam wykąpałam i dalej się kiepsko czuje :( tak mi smutno i źle i tęskno :( ja chce sie do niego przytulić, ćpać, chce czuć że jets obok, chce żeby znów był obok .. tka bardzo mi brakuje, dlaczego to tak musi boleć:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mam tak po prostu powiedzieć stop już nie możesz kochać .. przecież nie da się wyłączyć uczuc i serca na zawołanie :( ... nie wiem jak On potrafił tak kochając..zakochać się w innej .. nie potrafię zrozumieć :O.jak tak można.. ot tak po prostu .. spotkać kogoś i zpaomniec o miłości swojego życia w jeden dzień ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ćpać? desko, takie życie. A ja tak to zniszczyłam! Bałam się zaangażować, twierdząc że gdy odejdzie to mnie zaboli. A i tak pokochałam - chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez dzis zle, choc troche lepiej po tym jak expresowo odpisal na smsa i wydaje mi sie ze go troche to przestraszylo,ze pojade na stale .... choc nie wiem, moze mi sie tylko tak wydaje :( ja juz serio nie wiem co mam myslec... wlasnie wyszla ode mnie kumpela ktora powiedziala,ze on mnie kocha i nie ma dla niej innej opcji :O ratunku ....!!!!!!!!!!!!!!!!!111 annelka myslisz,ze on cos do mnie czuje ?? nawet po tym co robi ?? moze to po prostu litosc ...?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja sobie zdaję sprawę, ze Mój mógł się we mnie nie zakochać, ale inni mówią co innego, ale to on odszedł, tłumaczą mi to, ale chyba nie jestem aż tak podła?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak ćpać tak mówiłam na pryztulanie że chce ćpać ćpać ćpać .. to tkaie nasze określenie było:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cocinelka ja też mojemu pisałam że wyjadę do stanów na stałe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, litość napewno nie. Ale mogłaś go uraZIć, MOGłA GO ZABOLEć TA TWOJA INFORMACJA O tWOIM WYJEżDZIE NA STAłE, DLATEGO TAK SZYBKO ZAREAGOWAł- U MNIE BY TO BYłO MOżLIWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ACHA, JUż MYśLAłAM. ZAWSZE WSZYSTKO BIORę NA ZBYT POWAżNIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka tez mi sie wydaje, ze go to ruszylo dlatego tak szybko odpisal... zreszta napisal ze to moja decyzja co znaczy, ze ona mu sie raczej nie podoba..... ale potrzymam go w niepewnosci :P annelko ja tez mysle,ze Twoj kochal, ale moglas to zabicv swoja niedostepnoscia :( deska Ty chyba zmienilas pory dnia i nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
z własnej woli wytworzyłam w nim barierę wobec siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mam za swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mój jak mu napisałam to przez miesiąc non stop pytał się czy wize już załatwiłam i właściwie od tamtej pory jak sie dowiedział to było w lutym marzec prawie sie nie odzywałam ..a w kwietniu sie zrobił taki słodizutki , milutki, wyskoczył z tą pomocą finansową ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak ciocinelka zmieniłąm :P albo nie moge spac albo śnią mi się takie koszmary ze zlana potme sie budze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
teraz głupio by wyszło, gdybyś mu napisała, że jednak nie wyjeżdżasz ale prawdopodobnie byłby szczęśliwy i może by zareagował jakoś pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko dzis mam Ci ochote napisac, ze masz racje,ze masz za swoje :( ale wiem,ze to po czesci nie jest zalezne od Ciebie :( dzis mam rozne mysli, a najczesciej,ze on robi to wszystko z litosci ... tylko czy z litosci mozna udawac taka czulosc a potem mowic,ze chce byc sam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cocinelka nie takie rzeczy tacy powaleni jak my mowia z milosci raczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja mojemu powiedziałam, że też myslałam zeby odejsc ... bo go kocham ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem coci, mam za swoje i nigdy tego sobie nie zdołam wydarować. Mogę to tłumaczyć sama przed sobą tym, że miało mnie nauczyć, by trzymać język za zębami, by nie ranić, a gdy mam kogoś ochotę przytulić, pocałować a ten ktoś wykazuje zainteresowanie mną to mam to robić a nie uciekać. Bo to robiłam to po prosto odtrącanie człowieka!- a to przecież bardzo boli, bo traktuje się to jako nieakceptacje siebie przez inną osobę. On tego coci na pewno nie robi z litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy mi mowia,ze on kocha :O ale ja nie chce tak myslec, bo przez to,ze tak mysle to nie potrafie zapomniec :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×