Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
annelka ty po prostu za dużo myślisz i kminisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
on też mi zarzucam, że nie myślę abstrakcyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
w mówieniu niestety rzadko teraz używam nad czym ubolewam ..tłumaczenia robie tylko pisemne zresztą z moją nieśmiałością to do ustnych nie ma szans .. ale mówienie to ja opanowałam juz w szkole podstawowej miałąm świetną rusycystkę .. i świetną klase podzielona na die grupy . ja byłam w czesci gdzie byli sami chłopcy i dwie dziewczyny .. oni nei robili nic my wszystko a u naszej rusycystki nei było zmiłuj nie nauczysz sie raz na nastepny raz robisz dwa razy tyle .. także już w liceum właściwie nie miałam problemów z mówieniem, oczywiście kwestia nowego słownictwa.. a na studiach to już głownie pisemnie, i wiedza i slownictwo zakresu ekonomii , reszta to samouctwo .. oglądanie telewizji, słuchanie muzyki, czytanie książek w oryginale.. i tka to się kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka ja też to kiedyś miałam.. mogłam oswieć bo nie było trzy daniowego obiadu, mogłam osiwiec bo obiad nie był na czas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
teraz bede miec problemy z pisaniem chwilowo bo na kolnach trzymam moje kudlate maleństwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a mnie po rozstaniu zaczęło wszystko obojętnieć :( na niczym niż ON mi nie zależy - chore bo sama go odepchnęłam od siebie, ale i On mógł troszkę powalczyć. Podjął decyzję i odsunął się na zawsze, co z tego, że się odezwał, tym mnie zranił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka u Ciebie to już się gubie ty go odepchnęłaś ale decyjze i odszedł OB tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem to pokręcone. Byłam zimna, nigdy mu niczego nie okazałam. Stwierdził, że z mojej strony to nie miłość, bo byłabym cieplejsza dla niego. Dla mnie jednak porozumienie psychiczne było ważne, nie chciałam bliskości fizycznej nawet pocałunków. Bałam się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i zrozum tu faceta ja pokazywałam aż za dużo uczuć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
każdy jest inny! a ja z tym moim strachem przed uczuciem przesadzałam, teraz tak wiele bym dała by mnie przytulił. Porozumienie mieliśmy je bardzo dobre, a i tak mu dogryzałam. Więc czy to dziwne, że odszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie wiem annelka powiem szczerze ze ja juz nic nie wiem.. mój powiedział że mu za dobrze było, ze za dobrychg rzeczy go przyzywczaiłam.. widać potrzboewał kogoś kto go bedzie lkrótko za pysk trzymać.. :O.. chociaż z drugiej strony zawsze rpowtarzał ze on jets od roboty a ja od myslenia i planowania wszytskiego w naszym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
A mój po prostu nie zniósł tej huśtawki emocjonalnej, którą mu przygotowałam. Nigdy nie mógł być pewien moich uczuć, zwłaszcza gdy byłam z nim, mówiłam by szukał innej- czy zakochani tak mówią? Wszyscy mi mówią, że jemu na mnie zależało ale czy tak mocno można zranić, by ktoś odszedł będąc zauroczonym???- wątpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ta a nowa pani mojego byłego wlasnie sie umowila z moim kumplem na skype w nocy (jego) u niej bedzie dzien, jak bedzie sama w domu .. na co to chyba pisać nie muszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
kiedyś znia rozmawiał bo go napuściłam na nią a teraz ona się ostatnio odezwała, właśnie mi przysłą co pisze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a skąd to wiesz, desko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
acha, już wiem mogę tylko napisać, NIE PRZEJMUJ SIę W KOńCU SIę DOWIE, JAKA ONA JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo to mój kumpel .. i sama poprosiłam zeby z nia pogadał kiedyś jeszcze w grudniu a teraz ona do niego pisze .. buziaczki mu ślei słodziaczku do neigo oisze zaraz się zwymiotuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka tylko kiedy ? :( ja nie wiem czy ja tyle wytrzymam zanim on przejrzy na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
WIESZ, ja już nie wiem czy powrót Was nie zaboli Cię, skoro on tak zareagował na informacje o Dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
właśnie dostałam dziwnego smsa od niego .. smutną bużkę ... w ogóle to co on nie śpi o tej porze u niego jest prawie drua w nocy .. odpisałam mu znakami zapytania i cisza hmm.. może sie pomylił,dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ZASTANóW SIę NAD TYM PORZąDNIE I SZCZERZE PRZED SAMą SOBą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jesli chodiz o powrót to po pierwsz ei anjważniejsze jeśli mamy cokolwiek rozmawiać zanim podejmę jakkieś decyzje bedzie musiał definitywnie zakońćzyć tamtą znajomość..żadnych haremówi i wyjść awaryjnych .. a dopieor potem sie zasytanowię czy che znim rozmawiać i czy chcę wogólę wtacać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
na pewno teraz podejdę do tego inaczje to już nie będzie powrót do tego co było. .. to będzie coś zupełnie innego na zupełnie innych zasadach i warunkach .. i to ustalonych od ręki , na początku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
co myslicie o tym dziwnym smsie pomylił sie ?> ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
POTWIERDZAM TO CO PISZę, MYśLę żE PRZERWA W ZWIąZKU JA TEż BYM SIę BAłA. dLATEGO SIę ZASTANóW, BO JEŚLI NIE PRZEMYŚLISZ porządnie A TO SIę WYDARZY, BĘDZIESZ JESZCZE BARDZIEJ cierpieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×