Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
annelka ty byś się otworzyła..tylko za jakiś czas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
1 jeszcze spotkanie i inaczej by się to potoczyło, nie uświadamiałam sobie, że go pokochałam, dopiero gdy odjechał na zawsze. Nie zależało mu więc, wolał odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
zawsze uświadomiamy sobie .. jak stracimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka zalezalo mu i dobrze o tym wiesz .... nie wkrecaj sobie czegos takiego bo jak sie pojawi to go odrzucisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
gdyby chciał się spotkać... gdyby uwierzył w moją walkę ale już miał dość mnie. Teraz tylko mogę mu życzyć szczęścia z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
właśnie annelka ty teraz już się zamknęłaś całkiem.. ale to na amen ...nie zauważysz nawet jego sygnałów jeśli będzie chciał wrócić ... znów go odrzucisz..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
myślę, że jak się odezwie - jeśli w ogóle - to po tym co mu napisałam, to nie z zamiarem koleżeństwa, ale jak ja zareaguję to nie wiem, w każdym razie chciałabym się wtulić w niego, taka potulna bym była, całkiem inna niż przed rozstaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka ale to co chcesz a to co zrobisz moze byc inne :O lepiej by bylo gdyby sie odezwal za jakis czas jak juz bedziesz chodzic do psychologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
też tak myslę jak cocinelka teraz raczej przyda ci sie przerwa od neigo i terapia.. zobaczysz spojrzysz na wszystko inaczej ja już to przerobiłam .. teraz mam zupełnie inny punkt widzenia .. i myślenia na wiele spraw.. i inaczej reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
za bardzo tęsknię! chciałabym dostać od niego jakiś znak, że nadal myśli o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a na terapie nie wiem, czy się zdecyduję. Dojazd do Katowic może trochę kolidować z pracą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka to musisz to jakoś dopasować.. ale nierezygnuj .. cioci kopnij ją tam ty masz bliżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
śmieszne, jest to, że kiedyś spytał mnie, czy jest możliwość powrotu. Chodziło o chłopaka, który kiedyś mnie zdradził i b.mocno zranił. łudzę się, że nie zajrzał na gg, bo gdy wchodził na nie to i na forum, na którym rejestrowana jest obecność użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no widzisz annelka a może nie miał czasu, a może nie miał neta.. może był zajęty pisaniem pracy ..możliwości jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a może wkurzył się na mnie i na kuzynkę, która przez to forum ten głupi żart mu zrobiła. Prawdy nie dojdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no cóż pozostało tylk oczekać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
albo się pogodzić z rzeczywistością :P gdy wejdzie na forum, to już pewne, że mnie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
oj annelka mój tez jets dzisiaj na grze a skype nie włacza bo wdomu jest z nia no i co .. tez musze czekac i wiem ze w weekendy nei bedziemy rozmawiać .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
u mnie rozsądek dominuje i wiem, że to koniec. Chciałabym by mi tylko napisał, żebym sobie dała spokój, odczepiła się. Po co czekać, jak u mnie to skończone. W tej wiadomości na ewnentualne jego pytania już odpowiedziałam, musiałby być kreatywny :P a najlepiej by i on napisał swe uczucia, liczę na te negatywne ale chcę wiedzieć, na czym stoję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i nie krzyczcie na mnie za takie podejście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
gdybyś miała takie podejście to byś tu nie siedziała i nei zastaniwała się nad tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
serce nie sługa, a ja tęsknię bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i nie umiem pozbyć się tej iskierki nadziei, choć mi ona szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a u mnei wszyscy dziś pojechali na rodiznną imprezke, rok od śmierci babci, wstali rano nawet mnie nie obudzili , nie przyszli zapytac cyz jade nic, zreszta nie weidziałam nawet że bedzie tyle co usłysząłam z rozmów.. nie ma jak robić za czarną owcę .:( aleja się prosic nie będę .. tma gdzie mnie nie chcę..więcje się do nich nie odezwę...do lipca jakos wytrzymam z zaciśnętymi zębami ..pewnie juz całej rodzinie naopowiadlai, że ta wariatka znó ma odbicia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jak każda z nas nadzieja jest w nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
przykro mi :( ja z moimi też się kłócę, brat choć młodszy ma prawo tu rządzić - chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
u mnie na piedestale jest starsza siostra która nie robi totalnie nic, żyje na koszt całej rodziny ale ma kartę przetargową dwoje dzieci, które wykorzystuje jak rodzina jje pomaga , nie daje, to nei pozwala dzieciom na kontakt z rodzina, i potrafi im powiedziec babcia, dziadzius cie nie kochaja widzisz maja gdzies nie przyjeżdzaja do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
chore! :( miesza im w główkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ale dzieki temu dostała dwupokojowe mieszkanie z pelnym urzadzeniem, dwa samochody i co miesiac dostaje od dzxiadkow na utrzymanie dzieci, co meisiac moja mama robi im zakupy dla dzieci, kupuje ubrania i placi za wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale swym dzieciom szkodzi, warte to tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×