Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

w pewenym sensie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze jest to inna kultura i czasem jest sie ciezko zaklimatyzowac bo kiedys mial przyjemnosc badz nieprzyjemnosc byc w stanach 2 miesiace i jak dla mnie zycie wygladalo troche inaczej:) ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
może i tak ale bede wiedzieć na czym stoje ..jak na razie to oddowiada ni w piec ni jedenascie a nie konkretnie...raczej przedstawiając wszystko przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a potem napisze mu ostatniego szczerego emaila i zlikwiduje wszystkie źródła kontaktu .. i będę żałować do końca życia że dłużej nie czekałam i zadeptałam na zawsze :o... może za 10, 20 lat kiedyś się odnajdziemy ..pewnie nei wcześniej on dorośnie i zrozumie.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tylko narazie jakoś zamilkł jak mu napisałam o tamtym drugim :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
odpisał to daj znać jak zdecydujesz ostatecznie, czyli jednak do stanów byś wyjechała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
napisałam mu tak tam przynajmniej mam do kogo .. On to bede czekał jak podejmiesz decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jaką miało być.. odpisałam mu na to dobra jka wyjadę to ci napiszę pozdrowienia z drugiego końca świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
napisałam mu hmm napisałeś o tej decyzji jakby z wahaniem, jakbyś nei chciał żeby wyjeżdzała a mozę sie myle ale Twoje literki trochę już znam .. dzisiaj mam zamiar dokończyć to to do końća końcow ... ile można czekać.. jeśli da chociaż jakiś sygnał to poczekam do lipca.. wiemn, że teraz konkretnie sie nie da.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
deska- no i co, nie mowilam? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
deska jest naiwna jak nastolatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
na razie nie odpisał.. napisał .. musze iśc do łazienki .. zaczekaj .. póżniej odpisze... :O..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie salamandra lepiej wzdychać jak Ty .. ja przynajmniej coś robię i walczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
o boze przeciez ze nie ze konkretów ze wraca ... wiem, ze teraz nie moze.. nie chciałam nic wprost chodziło mi o mały sygnał ze myśli .. ze sie zastanawia nad tym jeszcze.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on mysli bo z toba rozmawia wiec w jakis sposob mysli. uwazamz e w ten sposob rowniez nie przekonasz sie jak mysli bo napisze ci np nie jedz bo sobie nie poradzisz bo tak bedzie myslala naprawde a ty sobie pomyslisz ze chodzi mu o to ze chce wrocic i znow same niedomowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale ja nie wzdycham tak za czesto... wlasnie zapisalam sie na jazde konna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jak nie to po weekendzie dostanie filmik video trza będzie wytoczyć cięższe argumenty .. i ustale nadawce smsów z internetów bo wiem już jak można tylko że to trzebva bedzie załatwić oficjalnie przez policje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja nie wiem nad cyzm ty salamandra wzdychasz przecież ty go nigdy nie kochałaś.. tak go bardoz kochałas ze po rozstaniu do razu sie rzucilas w wir zabawy izycia towarzyskiego...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale skoro on z nia jest, to chyba mu na niej zalezy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
tak samo jak on- a co mialam wyplakiwac zale do poduszki, kiedy on chodzil na imprezki? zycie toczy sie dalej kochaniutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a co ty chcesz przez policje zalatwiac? boj sie boga dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko nie oceniaj ludzi po tym co robia. tak sie nie da to ze ktos robi wszystko zeby nie myslec o przyszlosci i zeby sie nie pograzac nie znaczy ze nie kochal. nie ams zmonopolu na milosc i nie mozesz patrzec na milosc wyzancznikiem swojego zachowania, ludzie sa rozni , roznie reaguja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nadawce smsow do mnie oficjalnie bo nieoficjalnie to ja wiem kto i jak ale dostanie ekspertyze na piśmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie da się przestać z dnia na dzień.. nie można wyłączyć ot tak serca.. nie zgałuszy się teog niczym .. a już na pewno człowiek któery kochał z bólu po rozstaniu na pewno nie ma siły baiwć sie i imprezować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
jestes bardzo chora desko. powinnas sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze sie da, znam ludzi ktorzy robili cos na sile zeby nie myslec tyle i tyle nie plakac. nie mozesz oceniac ludzi wg schematu. bo jelsi tak chcesz oceniac ludzi to znaczy ze ten twoj cie nie kocha bo zyje dalej, jest z kims innym i w ajkis sposob sie bawi. wiec nie wkladaj ludzi w stereotypy i schematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
sama sie lecz jesteś zimna i pozbawiona uczuć, kochasz płytko i na chwile.. zimna ryba bleeee .. chodiz i wzdycha i nic nie robi.. tylko sie bawi jak gdyby nigdy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
na siłe myśle że tak ...ale salamandra nie robi tego na siłe ona zyje jak gdyby nigdy nic ytlko wzdycha udawanie jak zimna ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska tutqaj popre znowu mysle ze przerwa w zwiazku :) P tez jak ze mna zerwal rzucil sie w wir zabawy i picia :( na ponad dwa tygodnie mial tylko 3 dni trzezwosci, myslal,ze tym zagluszy swoje sumienie,ze zapomni,ze nie bedzie myslal, a wystarczylo,ze mnie zobaczyl i juz myslal inaczej i wiesz to wcale nie chodzilo o to,ze mu nie zalezy tylko o to,ze mial taki sposob na zapominanie ... nie wiem po co mu piszesz,ze wyjezdzasz :O chyba dawno ktos na tym topiku nie zwalil czegos przez napisanie,ze wyjezdza :O P sie dzis razno odezwal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×