Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

ale desko w zyciu chodzi o to z enikog nie zmusisz do niczego jelsi ta osoba nie bedzie tego chciala. nic na sile a jesli to jest ten jedyny na cale zycie to bedzie, nie wazne czy sie bedziesz przed nim ponizac i prosic czy tego nie bedziesz robic bo jesli ktos kocha, kochal to sam do tego dojdzie, nie trzeba mu tego na sile mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cocinelka nie napisałam że wyjeżdzam tylko CHYBA I CHCE SIE PORADZIC A TO ROZNICA.. a na razie zamlkł na amen ... 40 minut temu poszedł do łazienki .. toaletowy potwór go chyba wciągnął co można robić tyle w łazience ;)... piszemy tylko na głupiej grze teraz bo niej nie lwacyz przecież skype :O .. bo by zaraz była awantura i fochy jej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
pojedziesz i co? co to zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale wyjazd zagraniczny jest ciezki, chyba sobie zdajecie z tego sprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dobra ja widocznie jestem starej daty ale mam swoje zasady .. jak po żałobie,m tak po rozstaniu trzeba swoje odcierpieć .. dać czas temu wszystkiemu bo może coś się zmieni , a tu lipa bo nie ma do czego wracać bo ta druga osoba już się pocieszyła.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
pojade i bede tesknic w samotności do końca zycia .. cóż zapłace za sowje błedy i winy .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a masz kotku pieniadze na ten wyjazd? gdzie bedziesz pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
znasz jezyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mojemu znajomemu nie zależy na uczuciach, On lubi swoje życie, samotność i swoją pracę nie chce nikogo na stałe i poważnie ..po prostu będzie,pomoże na starcie i tyle... czysty układ bez zobowiążań każde w każdej chwili będzie mogło iść w swoją stronę.. On wie, ze ja nigdy nikogo innego nie pokocham tak . a innego napewno nie wcześniej niż kilka, naście lat o ile wogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
myśleż ze dlaczego winni powinni ponosić karę .... chociaż ja nie mam zamairu jej oskarżąc choć dowodów mma od groma , mam wcześniejsze emaile z wyzwiskam i igrożbami .. chce tylko ekspertyze na piśmie kto skad , pisał te smsy.. niech On zobaczy co ona robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
powiedz, kiedy ostatnio widzialas tego znajomego? masz pieniadze na wyjazd? znasz jezyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a co to ma za znaczenie kiedy go widziałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra ja sobie doskonale zdaje sprawe z tego czym jest wyjazd zagranicny bo wlasnie wrocilam, a kiedys juz tezbylam na rok i wiem czym to sie je i nikt mnie nie musi pouczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no ma, przeciez jedziesz do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja nie jade tam go oglądać czy dla jego wyglądu .. Chce mi pomóc .. Jest wściekły na to co się stało powiedział że gdyby tego mojego byłego dorwał sam go by po pysku natrzaskał za to co mi zrobił .. To dobry człowiek, przyjaciel.. chce mi pomóc.. i tyle nie ma nic do zastanawiania się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Jest sam... nie interesują go stałe związki... ani wielkie miłosc.. mnie też .. czysty układ.. jasne zasady.. i tyle nic więcej. ..bez uczuć, bez zoobowiązań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
wlazł na skype jak dobrze ze ja sie wlasnie schowałam.. wole zeby pisał na grze krótko i konkretnie .... przy niej i tak zadna rozmowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
i co? pojedziesz do faceta, ktorego nie widzialas przez wieki i bedziesz jego utrzymanka? gratuluje ci pomyslu i zdrowego rozsadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zgadzam z przerwa ;) teraz mozesz tylko pogorszyc sytuacje i mysle,ze tym wyjazdem tez pogarszasz :O daj sobie na luz przestan wymyslac bajki :O ja wymyslilam i teraz musze wszystko budowac od poczatku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
myśle ze a czy ja mu bronie samemu dochodzić .. :P... ale fakty są faktami ... On wie, i ja też ze to Ona pisała cudów nie ma.. ja w krasnoludki nie wierzę... ale wiem, że na słowo on bedzie udawał ze nie wierzy... to dostanie na piśmie tego już nie podważy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a czy ty nie widzisz, ze on ci tak tylko powiedzial, bo chce, zebys zeszla z tego? przeciez to jasne jak slonce, ze on zna prawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci ja mu tylko pokaże fakty poparte niezbitymi dowodami na to że ona jest dziwką nic więcej.. nawet nie ja... bo ja powiedziałam ze tego mu nei pokażę... po majówce bedzie rozmawiał z mpoim kumplem pokaze mu nagrnaie video co robi jego wspaniała dziwka gdy on ciezko w pracy zapierdala na jej utrzymanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko jestes zalosna z tym nagraniem :O czy Ty nie kumasz ze on Cie znienawidzi za to ????? ja nie moge !!!! po takich Twoich wypowiedziach przychylam sie do zdania pomaranczek na twoj temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a co robi zdradza go co moze robic .. za wyrażeniem peiprzy sie przez neta ..cybersex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×