Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
cocinelka ale on sam chce to zobaczyć... ja mu tylko powiedziałam ze moj znajomy chce z nim pogadac ten sam co wczensiej pokazywał ci rozmowy teraz ma dowody naoczne..i on sam chciał z nim porozmawiac, prosze bardzo ja ich tylko spiknęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a propo wyjazdu, to zgadzam sie z salamnadra po czesci. to jest odpowiedzialna decyzje i nie mozna jej podjac pod wplywem chwili. masz tam kogos do kogo mozesz pojechac to juz cos ale uwazam ze juz tutaj powinans sie zastanwowic jak to bedzie wygladac, co z praca , jezykiem skad wziazc pieniadze na poczatek. to sa wazne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ciocinelka mnie a co to ja sie pieprze przez neta ?? co to ja go zdradzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mu otwierasz oczy na sile !!! takich rzeczy sie nie robi :O on musi sam do tego dojsc bo ona teraz jest twoja rywalka i on o tobie zle pomysli od razu a nie o niej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
spoko pozłości się i mu przejdzie jak zobacyz co ona wyczania i pisze o nim to osiwieje od razu i nawet spojrzeć na nią nie bedzie chciał.. kumpel do dzisiaj ma mdłości po tym.. ale jest wielki że tak się poświęcił... dzięki temu mamy niepodważalny niezaprzeczalny dowód na jej dziwkarstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym pomyslala,ze chce mi zniszczyc zycie :O daj sobie spokoj z takimi rzeczami :O ja jaka bylam taka bylam, ale w zyciu nie otworzylabym p oczu na jego "przyjaciolki" bo wiem,ze to mnie by wtedy znienawidzil a nie je !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci a ja sądzę że nie będzie chciał dłużej być z dziwką która sie pieprzy przez neta i mówi o nim same najgorsze rzeczy .. nawet na pewno nie.. a na mnie się pozłości pozłosci i mu przejdzie... jemu szybko przechodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
On jest może głupi .. ale ma cholerne sztywne zasady i choćby świat się zawlił od pewnych zasad nie odstąpi ... a znam jego stosunek do tego typu rzeczy i wiem, że wybuchnie jak to zobaczy .. mam nadzieję że nie zabijej jej tylk oza to golymi rekami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a nie bedzie z toba, masz to jak w banku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
powoli najpier pozbędziemy się wroga numer jeden czyli jej ...to ona jest glowna przeszkoda.. reszta to juz kwestia czasu .. i wykorzystanie jego wygodnictwa i podejscia do zycia :P a potem to juz odpoweidnio sie zagra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
deska- jestes chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jakie chore ja tylko zbieram fakty i dowody ... nie moja wina ze ona jest puszczalską dziwką ...:P sama mi ułatwiła .. nie musiałam nic wymyślać... nawet anmwaic ja nie było trzeba pewnie nie raz sie puszczała przez neta i tak bawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
jezu, idz sie leczyc, poki nie za pozno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko a ty bylas idealem bedac z nim? nie oklamywalas go? sama napisalas ze raz go zdradzilas. to tez nie bylo normalne zachowanie dla mnie. a jakos nie znalazl nikt kto cie szpiegowal, kontrolowal i przekazywal mu co robisz. ty juz z nim nie jestes w tym momencie i nie mozesz wchodzic jak taran w jego zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja mam sie leczyć z czego ... ja przynajmniej jestem normalna .. w przeciwienstwie do niej ...ale cóz dziwka zostanie dziwiką do końca zycia takie sie nigdy nie zmieniaja... wiedziałam ze nie wytrzyma przy jednym facecie ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
zdradizłam ale w sumie nie fizycznie w sensie sexu więc to wcale nie była zdrada a przynajmniej nie do końća ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko Ty naprawde jestes chora :( wspolczuje Ci takich mysli i planow, ja bym nie mogla spojrzec w lustro gdybym cos takiego zrobila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
gdyby nie te jej smsy siedziałabym cicho ale skoro Ona tak to ja tak samo..chce wojny i walki to ja dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cocinelka o co ci chodzi ... nie kłamie, nie oszukuje... pokazuje sama prawdę .. ślepemu trzeba pomagać ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich rzeczy sie nie robi zrozum to ... ja w ogole nie wiem czy on w to nagranie uwierzy skoro to bedzie nagranie TWOJEGO kumpla :O bo czemu niby mialby uwierzyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Jak napisąłam wyżej ona wypowiedziała te wojne tymi smsami ja jej pokaze pisanie " moj i tylko moj na zawsze ty glupia wariatko" Ja jej pokaze wyzywanie mnie od wariatek , jeszcze zobacze jaki on bedzie "jej na zawsze " Wlasnie za te smsy i za to co zrobiła ... To mnie wkurzyło i zagotowało.. Chce wojny, chce ze mna walczyc .. prosze bardzo ja sie nie boje mam mocne argumenty i dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie to jest totalna desperacja czy Ty widzialas zebym ja albo annelka cos takiego robila ???? dziewczyno obudz sie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci skoro na nagraniu jest ona w wiadomej sytuacji to trudno nie uwierzyć ... filmik jest piuerwsza klasa..kumpel się postarał na medalik z detalami , ze szczegółymi, z rozmową odpowiednią o nim ..co mówiła.. niepodważalny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Ciocinelka to Ona mnie zaatakowała pierwsza - ja się tylko bronię ... przyjelam jej wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×