Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
tu masz rację salamandro, jeśli sobie jesteśmy pisani, to i tak kiedyś będziemy mieć okazję, by być ze sobą. Ale życia nie można tracić czekając na tego, który w tej chwili nie wykazuje zainteresowania nami, nie zabiega o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
do mnie już to dotarło :) i wierzę, że pomogła mi ta wiadomość wysłana do niego na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
dokladnie annelka. zycie jest zbyt krotkie. jestem pewna, ze znow bedziemy sie nim wkotce cieszyc w pelni. kto wie, moze bedziemy sie jeszcze z naszych przeszlych milosc smialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może :) tylko mam nadzieję, że to zaufanie, które miałam do P nie było jednorazowe :P i że komuś zdołam tak psychicznie zaufać. Teraz to jeszcze wydaje mi się niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
wierze, ze zycie ci sie ulozy i bedziesz szczesliwa z kims, kto zasluguje na twoja uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
najważniejsze jest psychiczne nastawienie. Bez dobrego nastawienia, nawet serce ma pecha, tylko że ja jeszcze czuję się troszkę winna :( ale to minie, musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jest zle :( pewnie bedzie lepiej, ale nie chce tego przezywac :( chce wiedziec kim ona jest !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
wiem, bedziesz miala teraz male wzloty i upadki, ale bedzie dobrze. ja tez przez to przechodze, ale z kazdym dniem jest coraz lepiej. trzeba tylko wyjsc do ludzi zamiast zamykac sie w czterech scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jestesmy przyjaciolmi to czemu byloby to nie wporzadku gdyby sie ze mna spotkal ???? z drugiej strony ja chyba sama bym nie chciala tego spotkania jak on ma kogos bo by bolalao,ze nie mozemy sie przytulic :( tak czekalam az sie spotkamy :( a teraz juz pewnie nigdy sie nie spotkamy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
cocinelka, rozumiem cie. ale nie lepiej odpuscic? dla wlasnego swietego spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dla spokoju chce wiedziec od kiedy ja ma ... ile to rpzede mna ukrywal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
bo znasz jego znajome :( u Ciebie to jeszcze świeżutka informacja Musisz to przeżyć, wiem że boli. Walczyłaś o niego, a on "związał się " z inną, płaczesz albo wkurzona jesteś. Nie ma chyba sposobu byś zmniejszyła swój ból :(- ja nie znam :( jak ja od mojego dowiedziałam się o tym, to czułam ulgę a później po tym co inni mi mówili poprostu zgłupiałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale widzisz, tak sie zawsze mowi 'zostanmy przyjaciolmi'. tylko w niewielu przypadkach to sie sprawdza, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z jednej strony czuje ulge a z drugiej tez mi wlasnie wszyscy mowia,ze to jest sciema :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro ale u nas byla ta przyjazn przez ostatnie miesiace .... to nie bylo od poczatku po rozstaniu, on nigdy mi czegos takiego nie powiedzial zebysmy zostali przyjaciolmi ... on mi mowil,ze wszystko zalezy ode mnie czy chce z nim rozmawiac czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie odsune i on tez sie nie odezwie :( wiem o tym :( ostatnio jak sie widzielismy to powtorzyl ze to zalezy ode mnie czy chce utrzymywac kontakt czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co hmmm ?? powiedzial,ze byloby mu przykro gdybysmy przestali gadac, ale liczy sie moje zdanie :( tak samo co do spotkania,ze on chce ale liczy sie to czy ja chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja mojemu który zerwał zaproponowałam przyjaźń, a teraz gdy się odezwał, zachowałam się tak jAK sie zachowałam :( a teraz wiele bym dała za zwykłą ludzką przyjaźń bez uczucia większego, więc chyba i mi mija :) Coci, te twierdzenia ludzi są najgorsze, bo wzbudzają nadzieję :( ale spójrz ile podobieństw w naszych byłych związkach było/ jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale pomysl- to facet powinien biegac za dziewczyna, nie dziewczyna za facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ja wiem,ze p jest strasznie do Ciebie podobany ... tylko,ze to jest facet i on sie czasami kieruje tym na dole zamiast glowa i dlatego wiem,ze to jest dziewczyna tylko do tego :( a poza tym to on reagje identycznie jak Ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro ale co uwazasz za bieganie ?? byl zawsze wtedy kiedy go potrzebowalam teraz nawet po rozstaniu ... zawsze pomogl, zawsze pocieszyl ... byl mega czuly jak sie widzielismy i wiem,ze to co mowil,ze jestem dla niego idealna bylo prawda, bo nie mial po co tego mowic, napewno nie po to,zeby mnie zaciagnac do lozka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja widzę wiele podobieństw Twego do mnie i do mojego P z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no dobrze, ale nie musisz na mnie napadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
najwidoczniej jednak nie zalezy mu juz na tobie tak, jak myslalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
albo uciekł salamandro, ja uważam to za bardzo możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napadam na Ciebie .... czy mu nie zalezy to raczej w to nie wueirze nigdy :( wiem jak jest i mam nadzieje,ze kiedys on mi sam powie ta prqawde ktora annelka wreszcie sie zdecydowala powiedziec swojemu ... bo nie lubie takich niedokonczonych spraw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
uciekl bo sie wystraszyl? skad ja to znam... tym bardziej trzeba teraz odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a coci teraz cierpi, mimo że nie byli już ze sobą, Ona go kocha, walczyła, zniosła bardzo wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×