Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
deska, Ty walczyłaś obrażając się nawzajem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem w milosci nie ma miejsca na dume ... nie stracilas zadnej godnosci !!! zrobilas tylko kilka rzeczy, a tak naprawde to zrobilas jedna rzecz czyli ostatnie co napisalas na gg, bo reszcie zaprzeczylas,ze niewazne ... wiec nie utracilas nic godnosci... moge powiedziec ze to Twoj wiecej gonosci stracil niz Ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja wiem, że raniłam, ja zniszczyłam, dlatego walczyłam, chciałam by mi wybaczył, zaufał ponownie, ale cóż :( może powinnam po rozstaniu milczeć, a ja pisałam raz o tym jak go cenię a raz by szukał innej, bo skoro nam nie wyszło że mamy się wspierać w poszukiwaniach tej właściwej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie annelka to troche inaczej było ja żebrałam przypominając przeszłosc a jednocześnie strasząc konsekwencjami w przeszłosci ..wiem skomplikwoanie brzmi :O.. On na to reagował emocjami iagresją.. (bo sądze nadal mnie kcohał, ale chciał zdeptać i zapomnieć a ja mu nie dawałam nawet na chwilę zpaomnieć) .. a ze ja jetsem impulsywna to na atak odpowiadałam atakiem, do tego on zawsze w takich chwilach był po alkoholu (zawsze atakował smsami w nocy, po wypiciu, bo było mu pewnie łatwiej) nigdy nie zrobił tego na trzeźwo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie annelko wiec to nie byla zadna walka i dorbze o tym wiesz ... dopiero ta ostatnia wiadomosc na gg byla walka i nic wiecej niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale się wkurzyłaś coci, może masz rację, nie żałuję tej walki ale jestem ciekawa, co on o mnie pomyślał po tej walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no to nie rozumiem pojęcia walki w miłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko nie wkurzylam sie :) probuje Ci cos wytlumaczyc,zebys znowu sobie nie wymyslila,ze stracilas godnosc :( wiecie ja sie boje,ze ta dziewczyna jest ta przyjaciokka jego :( a zawsze sie zarzekal ze nigdy nie bedzie ani z jedna ani z druga :( tym bardziej ze byly dla niego asexualne i ostatnio straszliwie go wkurzaly :O i twierdzil,ze jest glupia i nieporadna ... :( :( ja jestem calkowitym przeciwienstwem jej ... a ona miala faceta przez rok tez tylko dla zabawy, wiec sie dobrali oboje tylko dla zabawy :O ale po co by pisal do mnie wtedy w nocy jak ona lezala obok ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci na ogół facet wybiera przeciwieństwo tego co miał.. absolutne przeciwieństwo.. szuka czegoś nowego, innego i to go przycuąga bo jest inne ,nowe..tak mi się wydaje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ok, może i nie straciłam godności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje, ze on ybral taka jakie wybieral zawsze dziewczyny, w ktore sie nie angazowal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
jeśli dla zabawy, to to bardzo możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i nie będzie się martwił tym , że myśli o Tobie będąc obok niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak to ona to dziwie sie jej !!!! przeciez ona byla od poczatku informowana o naszym zwiazku od poczatku wiedziala wszystko i jak sie bil z myslami, jak zapijal jak sie rozstalismy :( wiec chyba sa siebie warci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie znam jej, ale może i niektóre dziewczyny się w coś wplątują by nie być same, by zapomnieć o czymś. Nie dla wszystkich uczucia są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ona raczej sie wplatala,zeby sie zabawic :O jak to w ogole ona jest !! nie zeby zapomniec, bo nie ma o kim zapominac :O poza tym on zawsze mowil,ze chce starsza dziewczyne a ona jest mlodsza od niego :( nic z tego nie rozumiem :( a najbardziej tego po co pisal do mnie wtedy w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
coci heh no now amojego tez wiedziała wszystko od początku .. wedziała o mnie, wiedziała wszystko co zrobił .. i co .. jej jedyna reakcja było ze ona sobie poradzi z nim bo ja byłam za słaba..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko,ze oni byli caly czas przyjaciolmi wiec wiedziala od poczatku do konca wszystko i dlatego mnie to dziwi :( zle mi :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
od przyjaźni się zaczyna ,. może ona wiedząć wszystko wykoryzstała tylko sprzyjający moment żebysie do niego zbliżyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze, bo oni sie przyjaznia juz dlugoooooo a poza tym sprzyjajacy moment byl wczesniej jak on ze mna zerwal a nie teraz raczej :( poza tym nie wiem czy to ona w ogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no wiesz może jej powiedizał że wyjeżdzasz to uznała ze teraz juz bedziesz z głwoy całkiem bo takto mieliście jeszcze kjontakt ale tak to my se możedmy gdybac do rana. a prawde i tak zna tylko on :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie my to tylko mozemy sobie gdybac :( tym bardziej ze ja w niedziele napisalam,ze jednak nie jade ... ja chce wiedziec kto to, i od kiedy z nia jest, cala reszta mnie nie interesuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci a po co ci ta wiedza czy to coś ci zmieni? chcesz wiedzieć bo chcesz wiedzieć , ze miałz Toba kontakt , cjcial się spotkać a był już z inną? jesteś pewnaże od tego ci sie lepiej zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko nie wydaje mi sie,zeby mi mowil,ze chce sie ze mna spotkac a mial inna :( wydaje mi sie ze to jest jego dziewczyna z rpzed kilku dni przynajmniej tak mysle, bo widzialam ten dystans od soboty, ale to i tak mi sie wszystko nie trzyma kupy 1!!!! dlatego chce po prostu wiedziec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
może i tak ... wiem, rozumie Cie nie ma nic gorszego niż niewiedza... i domyślanie się bo to można oswieć z radości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( nie daje rady :( chcialabym zasnac, ale wiem,ze mi sie nie uda 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, przykro mi, nie ma chyba sposobu byś zmniejszyła swój ból, czas musi minąć i uwierz będzie Cię to mniej wkurzać, bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
coci .. nic nie zrobisz na ten ból .. brutalna prawda ale będzie boleć oj będzie zwłaszcza ze jeszcze nie wiesz a neiwiedza sowje robi.. to zastanawianie się gdybanie.. ech ja pikolę jakie to życie jest pokręcone..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko mnie to nie wkurza :( mnie to boli :( zreszta mnie malo rzeczy wkurza, praktycznie wszystko mnie doluje :( nie chcialam tego przezywac po raz kolejny ... :( tym bardziej ze znowu nie wiem gdzie ejst prawda :( z jednej strony mysle,ze to sciema, z drugiej,ze ona jest dla stlumienia uczuc do mnie a z kolejnej strony ze beda razem do konca zycia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci . prawidłowy etap .. też nie tka dawno się miotałam między myśleniem kocha nie kocha.. kocha tamtą,tamta z nim na zawsze, i tak do zadfołowania siebie na maksa.,. ale to minie, potem popadniesz w obojętnośc, zacznie Ci wisieć ze z nią jest, a jak ci zacznie wisieć to tym bardziej bedziesz chciała zeby wrocił obojętne na to ze z nia jets aby ytlko wrócił ,.. dopieor wtedy kopie tęknota ze zdwojona siła :O..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×