Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
nie zrozumiałam Cię salamandro :( pytałam go, czy chce mieć starszą od siebie dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
tzn ze wszystko zostanie w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
powiedzialas, ze ci to troche przeszkadzalo, ze on jest mlodszy, wiec moze ujednak mialas nadzieje na kogos odrobine straszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
moja siostra ma męża i dwoje dzieci jej wybór.. oni sie rozstali .. 10 lat temu .. przeze mnie ale moja siora o tym nie wie i nigdy sie ne dowie dlatego ..M. wyjechał za granice wtedy .. i tyle tak było lepiej wtedy ,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale serce nie sługa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tak chciałam,ale poznałam go i troszkę mu dogryzałam, ale co to za różnica - 1 rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
u moich rodziców jest ta sama różnica wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no a niby dlaczego przez ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka przesadzaszwiek nie ma zadnego znaczenia.. jak sie kocha tonei aptrzy na lata .. moja babcia byla starsza od dziadka o 10 lat i przeżyli ze sobą 50 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
przeze mnie bo przeze mnie .. byłam młoda zielona, on mi sie podobał i sie stało co sie stac byc nie powinno.. ale jak on juz chcialbyc ze mna to go wyslalam na drzewo .. bo wtedy był dla mnei za stary ,.az 5 lat starszy wtedy to byla niebotyczna roznica .. ja mialam wtedy 17 on 23 :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem desko, ale to był jeden z powodów, by mu dogryzać a wynajdowałam coraz to nowe i śmieszniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no to niezle deska. wlasnej siostrze odbilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nic nie odbijałam :P a M. mi teraz dziękował powiedział ze teraz widiz jaka moja siostra jest .... wysłal ostatnio dzieciaką jej paczke na swieta a ona zamiast podziekwoac to mu powiedziała ze malo, ze sie nie postaral bo w koncu w Ameryce siedzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
deska, przeciez to jest twoja rodzona siostra, swietosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ostatni raz rozmawiał z moja siora na wielkanoc jak go zapytała czy tez wysłał paczke tak od tej pory odzywa sie tylko do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
juz w to uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ale miedyz nami do niczego powaznego nie doszło.. to on ja zostawił i chcial potem byc ze mna.. ale wtedy ja go wysłalam na kosmos bo młoda bylam i zielona jeszcze jak szczypiorek na wiosne :P a moze wtedy wlansie juz to siedzialo we mnie ze jak bylo niezobowiazujaco to ok .. a nagle sie pojaiwlo cos wiecej to ucieklam.. cioci patrz zupełnie jak u Twojego P :P sie zahcowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
przeciez sama kilka postow wyzej napisalas, ze jednak do czegos doszlo! a to, w jaki sposob wypowiadasz sie o siostrze swiadczy tylko o tobie- niestety nie najlepiej. to jest twoja rodzona siostra i jaka by nie byla, to jest rodzina. i ty mowisz, ze masz jakies zasady? gowno masz, a nie zasady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
slamandra do zasad też trzeba dorosnąc.. ja wtedy byłam dziecko jeszcze zielone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
doszło ale nie w takim sensie jak wszyscy od razu mysla nie wyladowalam z nim w lozku , nie bylsimy ze soba nawet blisko .. nic z tych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to może cybersex to dla Ciebie desko niedosłowna zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no to co z nim zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka w zwiazku czy bez zwiazku :P.. w zaiwzku tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nic nie zrobilam bo niezdazylam a i tak bym nie zrobila.. :P nie mniej za to i tak mnie na rok przed matura chceli wyrzuci ze szkoly bo ta nasza znajomosc kwitła na zielonej szkole .. on i moja siora byli tam opiekunami .. tylko moja siora musiala wracac do pracy i został tylko on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
acha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i moja szanowan pani wychowaczyni kulturalny miala zwyczaj wlazic bez pukania nawet do ich pokoju i mnie zastala tam o niewlasciwiej porze :P ... a siedziałam tam w sumie, bo wszedzie indziej wszyscy chlali, cpali i sie imprezowali a ja tego nie znosilam..i dlatego sie wynioslam do niego i tak sie to zaczeło glupio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
chyba lepiej bym wyszla jak bym siedziala w tych imprezowych pokojach tamci mieli spokoju a mnie chcieli wywlaic na zbity pysk..dobra w ramach odstresowania ide sobie wyskoczyc do maca cos zjesc bo mi sie niechce obiadu robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no to gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
czego :P jak widzisz salmandra kiedys taki zmurszaly pien jak ja tez mial przygody i zycie :P ytlko ze zwiekiem sie z tego wyrasta i dorasta do innych wartosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
do jakich wartosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×