Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

wiem co mowil jak bylismy razem, bo kiedys on do nich dzownil ode mnie czy ja moge przyjechac na weekend i slyszlam na wlasne uszy, a ona nie wiedziala ze slysze, ze sie strasznie ucieszyla,ze przyjade,ze mnie wreszcie pozna .... poza tym byl z nia sam na sam dwa tygodnie w akademiku, jak ja zostawil facet, jak ja sie do niego wtedy odezwalam po dlugim czasie i jakos przyjechal do mnie i mowil mi,ze to ja jestem idealna a ona jest calkiem inna niz ja :O czas wszystko pokaze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamandra daj chociaz mi zjeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ale to swiadczy o jednym i w moim i Twoim przypadku,ze to jest zagluszenie swoich uczuc do nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci a co mial Ci kurwa powiedzieć tak są świetnie za wyrażeniem dymam je dwa razy dziennie to mial ci pwoeidziec... no puknij sie w glowe mowil ci źle zebys miala pewnosc ze to tylko kolezanki .. jak je tak nie lubil to powiedz po jaki chuj z nimi tyle czasu mieszkał i mieszka no ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak cioci ja to kurwa wiem i to ci wlansie kurwa tlumacze sorry za slowa .. przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
cocinelka a ty nie wiesz jakie laski potrafia byc przebiegle? tu cacy cay, udaje ze sie cieszy, a tylko czeka na okazje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci i powiem wiecej takie zgal;uszanie uczuc .. trwac bedzie dlugo bo wybeiraja te gorsze, te sprytniejsze i madrzejsze ktore wiedza jak faceta zatrzymac i jak im dobrze zrobic ..zeby oglupial i zanim sie obudza mina miesiace, moze lata chuj to wie... to jest wlasnie to w czym ja tkiwe juz 8 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
wlasnie, znow sie z deska zgadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
faceci jednym słowem są podli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
kutasy! i wy jeszcze chcecie do nich wracac? nie stac nas na wiecej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może nie wszyscy ale większość, my trafiliśmy na takich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie no ja ide stąd zjesć w spokoju bo salamndra jest chorasalamndra przestan psujesz mi obiad nie poto lecialam w deszczu do maca zeby teraz apetyt stracic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
serce salamandro bywa głupie ale bierze czasem górę nad rozumem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
faceci zawsze na takie mowia najgorsze, najglupsze, dziwki ..i co potem leca do nich jak za przeproszeniem pies do suki.. i przepadaja..bo taka jak juz dorwie to nie pusci .. nie ma szans... a oni zanim sie obudza to lata mijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
sorry cioci ale ja jeśli bym byla na twpoim miejscu jak zaczelibyscie byc ze soba powiedzialabym mu krotko wyprowadzasz sie do kumpa, nei wiem cioci, mamusi .. wynajmujesz pokoj u starszej pani chuj wie gdzie.. ale nie z jakimis panienkami :O mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a ja mam w dupie takich glupich facetow! po co mam sie cale zycie martwic i walczyc, psuc sobie nerwy? znajde sobie kogos, kto mnie naprawde pokocha,a nie bedzie mi tuy pierdolil smuty, ze go zamykam w klatce! debil pierdolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale on nie mial zadnego powodu by mowic o niej zle kiedy o niej mowil :O ehhh nie kumacie tego !!! w kazdymr azie po pierwsze nie jestem pewna czy on z nia naprawde jest a po drugie jak jest to co to za zwiazek :O i teraz mozemy sobie tylko gdybac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci powiedz dlaczego on znimi mieszkal a nie sam albo jakimis kumplami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie moglam postawic takiego ultimatum i nie widzialam w nim sensu i mialam racje,bo poki byl ze mna nic miedzy nimi nie bylo i tego mi nie wmowisz,ze bylo inaczej !!!!! a teraz mzoe sobie robic co chce, ale jest dla mnie z tym smieszny i zdania nie zmienie,ze jest to dla mnie kosmiczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
sluchaj cocinelka- tak czy siak dostalas jasna wiadomosc- z toba byc nie chce! bo gdyby chcial, to by byl! i nie ma co go tlumaczyc, bo kobiety zawsze sobie takich gnojkow tlumacza- ach, bo on ma problemy, bo jest niepewny, bo mial zjebane dziecinstwo! a co nas to powinno obchodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
znal je od lat nie wiem przyjaciolki z dziecinstwa, z piaskownicy to jeszcze bym moze uwierzyla w aseksualnosc i przyjaźn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
coci, ja bym sie za nic nie zgodzila na taki uklad, jaki twoj facet mial z tymi panienkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z nimi mieszkal, bo sie lubili i juz ... mial do tego prawo i tego bym mu nie zabronila !! taka jestem i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no to sobie sama lozko poslalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci to nie jest wytłuamczenie..mogl je lubi a mieszkac z kumplami, to z esie kogos lubi to nie znczy ze trzeba z nim od razu mieszkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro ale ja nic juz nie zrobie !! nie odezwe sie !! zadalam pytanie od kiedy z nia jest bo to mnie meczy ta wiadomosc nocna w niedziele :O czy juz wtedy z nia byl .... i teraz czekam na jego ruch i na prawde przede wszystkim .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bedac wulgarną on je lubil bo mial za darmo kogo dymac pod reka sory za slownictwo ale patrze z meskiego punktu widzenia... facet i diwe dziewczyny razem jak to sie koncyz tylko kolezenstwem to on by chyba gejem musial byc albo one lesby jedno z dwojga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie moglam mu postawic ultimatum bo znal mnie krotko a je dluzej !!! jezu ja tez kiedys mialam faceta i inni zostawali u mnie na noc i to nie znaczylo ze sie z nimi rzne :O no sorry !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to moge tylko gdybyac .... prawdy sie poki co nie dowiem i juz, musze z tym zyc ... ale lzej mi z tym, bo jest dla mnie smieszny ze tak wybral !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tym razem sie zgodze z samalndra.. niestety .. coci sama mu na to pozwolilas za wyrazeniem ciebie mial do wyzszych celow a je na codzien wiesz do czego ..:O ... ja bym nigdy na to nie pozwolila... jest ze mna a mieszka z innymi przeciez sama posluchja jak to brzmi dwuiznacznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×