Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

tym bardziej,ze nie bylo miedzy nimi nic wczesniej dopiero teraz wiec nie mam co miec do niego pretensji !!! on mnie nie oklamywal przez dwa miesiace tak jak twoj desko, wiec widze delikatna roznice ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak cioci moj mnie oklamywal owszem ale lepsza byla niewiedza niz wmawainiem komuś w opczy z emieszkam sobie z asexualnymi koleżankami z ktorymi nagle raptem laduje w lozku .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
co nagle go obudziło.. poczuł uderzenie pioruna go natchnłęo że to brzydkie coś,co takźle określał , co go nie ruszało fajne jest i można z tym być.. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ale my nie wiemy czy to jest prawda,ze on z nia wyladowal w lozku i ze z nia jest !!! widzialam jak sie z nimi zegnal przed wyjazdem na wakacje, dopiero wtedy go poznalam ;) i nie mial co przede mna ukrywac, a jakos nie widzialam jakiejs zazylosci miedzy nimi .... wiec wiem jak bylo wtedy a co jest teraz to no coz dziwne dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mój mnie może kurwa okłamywał ale przynajmniej nie robił tego na moich oczach, za moją zgoda cioci ... taka jest róznica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
coci jeślki jest sma sex to na codzień na ulicy może nawet pluć na nie .. bo ma to w dupie .. do sexu konwenase i uśmiechy na codzien nie są mu potrzebne..sex to sex a poza lozkiem to poza lozkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moj tez nie robil tego na moich oczach i za moja zgoda !! powiedzialby mi to juz dawno mysle,juz wtedy gdy ze mna zerwal za pierwszym razem :O jest to dla mnie za bardzo pokrecone i niestety moj mozg tego nie pojmuje :P a poza tym przez caly poczatkowy czas naszego zwiazku on byl za granica wiec nie byl z nimi i ich nie dymal !! dopiero jak wrocil to mogl to robic, ale to byly tylko dwa tygodnie .... i pozniej kolejne 5 tyg jak do siebie wrocilismy, wiec nie mowcie mi,ze mnie od poczatku oklamywal bo tak nie bylo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
wiem, jak jest mma za soba taka znajomosc sex to sex ale na drugi dzien przy znajomych to by powiedzieli ze my obcy ludzie.. takze ci mowie łozko to lozko a poza nim to juz inna bajka jesli laczy tylko sex i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to i tak znaczy,ze jest z nia tylko dla sexu,zeby zagluszyc uczucia do mnie :O poza tym ciekawa jestem ile razem wytrzymaja jak mieszkaja ze soba w jednym pokoju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
owszem za Twoja zgoda bo mu pozwolilas mieszkac z dwoma panienkami bedac z nim .. ja bym dla czystych zasad i konwenasó na to sie nie zgodzila... wyobrazasz sobie mowiac mamusiu to jest mojest moj chlopak on jest taki fajny milusi jets z emna a ma dwie kolazanki w pokoju ale to tylko kolezanki i ja w to wierze i mu pozwalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ciekawe, czy to mozliwe, zeby facet np. sobie znalazl kogos na boku tuz po rozstaniu, albo krotko przed koncem i zakochal sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko zrozum ze on mnie nie zdradzal, bo sam mi powiedzial,ze chcial powiedziec,ze mnie zdradzil ... poza tym ona do marca byla rowniez w zaizku i on mnie nie zdradzal !!!!! powiedzialby mi to, jak sie ze mna rozstawal bo chcial przeciez cos takiego wymyslec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyobrazam sobie, moi rodzice o tym wiedzieli i wszyscy inni znajomi i jakos nikt mi nic na to nie mowil ;) wiem,ze nie lecial na dwa fronty bo przede wszystkim byl ze mna za granica a nie z nimi wiec nie mial jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci sorry ale pirdolisz teraz jak potłuaczona ... to jest kurwa facet nie dociera do Ciebie to... FACET KURWA .. FACET DLA KTOREGO POJSC DO LOZKA DLA SPORTU I UDAWAC POTEM ZE OGLADAL PROGNOZE POGODY TO JEST NORMALNA RZECZ FACECI .. FACET TYLKO KURWA ZROZUM ZE ONI NIE MYSLA TAK JAK MY !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
znow sie z deska zgadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamndra możliwe oni nie lubia byc sami lubia miec od razu zaplecze do przeskoczenia zbey nie czekac.. wiec na ogol odchodza jak juz maja cos zapewnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no tak, ale czy sie zakochuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co z tego,ze jest facet jak byl za granica ze mna a nie znimi, wiec dupil je na odleglosc ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci sorry nie obraź sie ale dla mnie uznawanie tego co ty mowisz jest popierdolone JAK MOZNA SIE ZGADZAC ZEBY MOJ FACET JAK BY NIE BYL BYLISCIE ZE SOBA WIEC TWOJ W PEWNYM SENSIE SIE MOWI... MIESZKAL Z DWOMA LASKAMI NEICH SE ONE BEDA NAWET BRZYDKIE ASEKSUALNE DLA NIEGO, LESBY I MASZKARY I CHUJ WIE JAKIE.. CIOCI JA TEGO NIE ROZUMIE I NIE ZROZUMIE POWIEDZ MI KURWA KONKRETNIE DLACZEGO NIE MIESZKAL SAM ALBO ZKUMPLAMI ALE BEZ PIERDOLENIA FARMAZONOW BO JE LUBI BO TO GOWNO PERAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
TO SKORO BYL ZA GRANICA, WYJECHAL PO CHUJ Z NIMI MIESZKA, PO CHUJ TO CIAGNAL, PO CHUJ NADAL ZNNIMI MIESZKA WIESZ LUBI TO JW MOGL POJSC NA IMPREZE, DO BARU , NA DYSKOTEKE NIE WIEM KURWA GDZIE I TEZ JE ;LUBI ALE ZEBY OD RAZU MIESZKAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to rozumiem bo tez nie raz nie dwa chcialam mieszkac z kumplem i nic miedzy nami nie bylo !!!! poza tym mowie po raz kolejny ze przez caly praktycznie nasz zwiazek on byl ze mna za granica a nie z nimi wiec o co chodzi ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamdra nie wiem czy zakochuja pewnie nie..moj mi powiedział po rozstaniu ze mnie kocha ale chce byc zinna, ze ma metlik w glowie i namieszane, i nie wie co zrobic. .. :O ..oni maja we lbach popeirdolone sami na ogol nie wiedza co chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkal z nimi bo chcial, a wiem,ze teraz w przyszlym roku mial juz z nimi nie mieszkac .... nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, gubie sie ... i tylko czas pokaze gdzie jest prawda ..... teraz mozemy tylko gdybyc i juz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci a mieszkalas > a uwazasz ze Twoj facet by sie na to zgodizł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
"ciekawe, czy to mozliwe, zeby facet np. sobie znalazl kogos na boku tuz po rozstaniu, albo krotko przed koncem i zakochal sie..." tak możliwe w moim przypadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci byl z Toba albo za granica git ale mimo to nie wyprowadizl sie od nich, wrocil tam wiec? mam dodac czy sama dsobie dokonczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mieszkal z nimi przede wszystkim dlatego,ze mieli umowe razem podpisana !!! i od jakiegos czasu mowil,ze nie ebdzie z nimi za rok mieszkal a jak bedzie to sie okaze .... ja juz nie chce nad tym myslec bo to jest bez sensu wymyslam jakies bzdury :O wazne jest to,ze ejst z nia tylko dla sexu jak w ogole z nia jest ..... wiec kiedys nadejdzie ten czas,ze sie obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
każdą umowe mozna zerwać albo wypowiedzieć - piperzenie kotka za pomoca młotka..mogly sobie znaelźć trzecia kolezanke do mieszkania a on pojsc do kumpli , albo sam zamieszkac... w cyzm problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska wrocil bo musial !! czy moj facet by sie zgodzi l... mialam keidys faceta ktory sie zgadzal,ze kilka kolegow zostawalo u mnie na noc i nie widzial w tym nic zlego .... gdyby byla jedna to bym sie nie zgodzila, ale sa dwie to nie mialam powodu zeby sie nie godzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
annelka a jak dlugo trwal wasz zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×