Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
nie rozumeim za krotko - by w to wierzyć ? annelka tarot nie poddaje ci na tacy .. tarot pokazuje ci droge ktora masz isc , kierunek..ale samo sie nic nie zrobi..klos jest w Twoich rekach.. jesli nie am Twpoich dzialan to nci nie pomzoe zadna wrozba tarota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem desko :) ale co to znaczy, że szansa jest. Mam czekać na rozwój sytuacji? z nadzieją czy raczej się jej pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko czekac !! teraz czekaj poki on sie odezwie po tym linku, teraz juz nic nie mozesz zrobic :( Jedyne co mozesz zrobic to isc do psychologa,zeby ta sytuacja sie nie powotorzyla jak on bedzie chcial wrocic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jesli pisze ze szansa jest ..to jest tylko . samo sie nie zrobi .. musisz dzialac.. wiec widzisz musisz isc na terapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci mogę, jeśli mi znów coś odbije! uważacie, że to ma w ogóle sens to czekanie????? i powiązanie psychologa z tą szansą- dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
najpierw pojdz do psychologa zmien siebie ..jesli on ma wrocic to na pewno nie do takiej jak bylas i jak jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo na razie to jak wroci to i tak go pogonisz jak psa:O .. odpchniesz znów , nie pokażesz mu tego co naprawdę czujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
myślisz, że me zachowanie nie jest zależne ode mnie? w sobotę aż się zdziwiłam, że na jego"przecież między nami nic nie było", ja odp.że z jego strony nie było, a on spytał, czy z mojej było, to ja się nie wycofałam i powiedziałam że mi zależało, ale nie będę się już tłumaczyć a w niedziele napisałam, że wie, w którym momencie zaczęło mi zależeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa ostatnie posty deski idealnie pasuja do sytuacji !! Musisz zrozumiec,ze nawet jak on sie odezwie to Ty to znowu zepsujesz bezwiednie :( A my z deska jestesmy tu a nie pod stolem z Toba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annelko bo robisz postepy !! Ale mysle,ze bez terapii nie ma mozliwosci,zeby to sie udalo :( Twoje zachowanie jest niezalezne od Ciebie, wlasnie tu tkwi problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
deska, bardziej zdaje się wierzy w jego odezwanie się do mnie niż Ty coci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz sie !! gdybym nie wierzyla to bym Ci nie kazala wysylac tego linka .... Ty chyba cos ostatnio we mnie nie wierzysz, bo coraz czesciej robisz jakies dziwne uwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a człowiek powinien być choć za siebie odpowiedzialny! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Ty chyba cos ostatnio we mnie nie wierzysz, bo coraz czesciej robisz jakies dziwne uwagi nie o to coci chodzi, bywam kąśliwa :( i chyba Cię ostatnio urażam? przepraszam wiara a życzenie komuś dobra, spełnienia marzeń- to dla mnie troszkę coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatnio coraz czesciej jestes kasliwa :( Annelko zrozum,ze gdybym nie chciala tu pisac to bym nie pisala, gdybym nie chciala Ci doradzac to bym nie doradzala ... wiec skoro Ci doradzam to znaczy,ze w ciebie wierze .... i nie wymyslaj sobie nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to,ze nie wierysz ze ja Tobie zycze szczescia i ze rozmawiam z Toba tu bezinteresownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem coci, ale te mej kąśliwości się nie pozbędę, a nawet obawiam się, że terapia mi ją wzmocni. w każdym razie wybacz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
do cholery cioci ja juz pisalam nie bede siedziec z annelka pod stolem protestuje stanowczo:P... i juz pisałam annelka nie wiem czy wroci czy nie..wiem, jedno jeśli wroci w tym obecnym stanie odepchniesz jego..odepchniesz też każdego kolejnego .. i nastepnego faceta.. potraktujesz za przeproszeniem jak psa.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
przetsańcie się przepraszać i wersalować sobie :P ... annelka musisz iśc na terapie .. my Ci naprawdę dobrze życzymy..a poza tym Ty jestes jak ja jeszcze dwa lata temu zanim otworzyłam się przed K. :O. . tez taka byłam zimna , odpychająca... jedno mowilam drugie robilam trzecie myślałąm.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
bluszczyzm wynika z lęku? nie chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie wiem.. chyba pośrednio może mieć trochę wspólnego.. bo jestes bluszczme, oplatasz kogoś bo boisz się że go stracisz.. a w lęku mowisz ze pdchodzisz a zostajesz trwasz w tym ..pośrednio to chyba troche ma wplyw jedno na drugie , przynajmniej u mnie tak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bluszczyzm wynika z leku :O Ja to mialam choc nie calkiem nasilone ;) a mysle,ze kasliwosci sie tez pozbedziesz, bo jest ona spowodowana niewiara w siebie i doszukiwaniem sie u kazdego,ze chce Cie wykorzystac i przeciez nie moze Cie nikt lubiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
najlepsza oborna jest atak.. tak samo jak ze strachu..najlepiej atakowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
lubi mnie moja przyjaciółka :) choć nie ukrywam czasem doszukuję się jakiś podstępów, że np. sama z dzieckiem siedzi w domu i się jej nudzi, tylko dlatego chce bym wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zresztą on mi mówił, miał żal- nie znając jej- że jej tylko ufam a ona i tak mnie wyroluje kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje Ci annelko takich mysli :( meczysz sie swoimi myslami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem, nie wierzę w nie, ale się pojawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jakie P mial mysli w stosunku do mnie :( Ile rzeczy clowiek moze sobie wymyslic w glowie :( A kiedys mi napisal,ze to nie ja jego mecze tylko on sie meczy swoimi myslami :O Wspolczuje mu tez ... Jak typujecie za ile sie odezwie ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×